Fp2 sorunları nokia bildirelim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sefaturut

Üye
    Konu Sahibi
Fp2 sorunları nokia bildirelim
İyi günler değerli maxicep üyeleri bilindiği üzere 603, 700, 701 ve 808 gibi nokia telefon modellerine Nokia Belle Feature Pack 2 güncellemesi geldi. Bir süre geri çekiliğ yeniden verilmesine rağmen sorunlar devam ediyor. Bu başlık altında Bütün sorunları liste halinde yazalım ve nokia mail olarak atalım. Belki 1507 gibi yeni bir versiyon çıkartırlar.Benim tespit ettiğim sorunlar şunlar;

1- Beklemede açık ışığı çalışmıyor.
2- Orjinal ve bilgisayardan yüklediğim resimler yakınlaştırılmıyor.
3 - Ön kamera açılmıyor.

Sizde sorunlarınızı buraya yazın ve nokia ya mail atalım.

NokiaAltıYüzÜç

NokiaAltıYüzÜç

Üye
hiçbir sorunum yok fp2de

umt07

umt07

Üye
BEndede nokia 603 var ama bir sorunla karşılaşmadım şuana kadar. Bakalım kullandıkça sorununu göreceğim

hsyn73

hsyn73

Üye
603 kullanıyorum. önceden gps çalışmıyordu. fp2 den sonra iki gün 2-3km uzaktan mesafeli çalışıyordu. haritayı birkaç kez güncelledim. artık gps çalışmyor. 5 aydır yapmadığım kalmadı. nokiaya mesaj da attım. cevap yazılımı tekrar yükle dendi yükledim nafile....

asigsasi

asigsasi

Üye
sanki nokia neyin ne olduğunu bilmiyormu noktasına kadar bütün hataları biliyor vurdum duymazlıga getiriyor herşeyi bundan sonra eğer bir güncelleme gelirse inanın ki daha kötü olacak gibi geliyor

kartal076

kartal076

Üye
603 msj atma sorunu hala devam ediyor,
kamera 5snye sonra acılıyor

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
kameraya girince kamera menüsü açılmıyor. 808 de kamera menüsü olmazsa ben napıcam 808 i :off:

dejavu178

dejavu178

Üye
sabah sorun yoktu şuan galeriyi açtığımda donup kalıyor

Polymath

Polymath

Üye
Galeride birden fazla resim seçilip gönderilmiyor. Galeride donma problemi yaşıyorum. Galeri donuyor ve resimler yukarı aşağı götürülmüyor. Gps konum bulma bozuk fp1den bu yana.

jakabey

Üye
saat widgeti yazı ile gösteren ingilizce arkadaşlar bende yeni eklenen widget sizde de var mı böyle bir sorun

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Burada Yazılan Sorunların Benim Telefonumda Olmaması Garip, Sadece Şu Olaylar Var
saat widgeti yazı ile gösteren ingilizce arkadaşlar bende yeni eklenen widget sizde de var mı böyle bir sorun
,
kameraya girince kamera menüsü açılmıyor. 808 de kamera menüsü olmazsa ben napıcam 808 i :off:
3 - Ön kamera açılmıyor.

Onlar Bende De Öyle.

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
nokia 700 kullanıyorum. belle fp2 yükledikten sonra hoparlör sesi azaldı dışarıda konuşurken karşıdakinin sesini çok az duyuyorum.fp1 e dönmeyi düşünüyorum.

kaptanx77

Üye
808 de fp2 de ilk yüklemede sistem hatası sorunu yaşamıştım sadece,onuda flash atarak çözümledim,onun dışında uzun sms lerde beklemeye alma sorunu vardı onuda arkadaşımızın dediği yöntemi uygulayacağım,office uygulamasını kaldırıp oviden tekrar yükleme yapınca düzeliyormuş,başkada bir sorun yok,aksine gps yavaş bağlanıyordu şuan baya bi hızlı,açınca hemen bağlanıyor,resim uygulaması yakınlaştırma,menü gibi diğer hiçbir konuda sıkıntıda yok,sıkıntı yaşayan arkadaşlar bence flash atsınlar büyük ihtimal problemleri çözülür,özellikle hackli cihazlarda sorun çıkabiliyor çünkü bazı sistem dosyaları bildiğiniz gibi antivirüs karantinasına alınıp sonra kaldırılıyor sanırım sıkıntı ondan doğuyor olabilir,kesin çözüm flash bence,saygılar.

punisher123

punisher123

Üye
bi dünya sorun var ya,fp1 deyken gerçekten kusursuz çalışıyordu telefon,fp2den beri stabilite sorunları yaşamaya başladım,eksilen özellikleri anlarım ama telefonun stabilitesi çok önemli bi durum. Memlekete dönünce flash atmayı deneyeceğim,eğer düzelecekse iyi,düzelmezse gerçekten telefondan soğuyacağım..

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
fp 2 yüklemek için depo hafıza biçimlendirip telefona soft format atıp oviden güncelleyin veya ota olarak.
ama en stabil olanı depo hafıza biçimlendirip hard format atıp flaş atmaktır. bende ki sorunlar ilk başta direk yüklemiştim navifirmde olmadığı için kamera bi saat açılmıyrodu galeri donuyordu faln filan şimdi sadece ön kamera açılmıyor kamerada çıkış butonu yok saat aynen ingilizce sinir bozucu galeriden gönderme kalkmıs gerçi bunlar hata değil eksik sanki "*******" yapılmış gibi... ve çok sinir bozucu :vur

papi11

Üye
Kamerada çıkış/geri butonu yok
kamera gec açılıyor, bazende menü gelmiyor
galeride çoklu işaretleme yok
şimdilik bunlar nokia 700 fp2

jakabey

Üye
kamerada geri tuşunun olmaması gerçekten sinir bozucu fakat ben telefonun stabilizasyonundan memnunum kamera fonksiyonları kullanımı daha güzel olmuş müzik çalardaki albümleri sıralaması falanda hoşuma gitti ayrıca müzik çalarda ses gayet güzel şöyle söyleyeyim s3 üde aynı hoparlör sistemine bağlıyorum ama 701 kadar tat vermiyor dolby özelliği çok iyi sesi hissettiriyor galeride son eklediğim resimleri göstermiyor bir de yeni tarihli resimleri en alta atıyor o da rahatsız etti beni galeriyi açınca sürekli aşağıya inmek zorundasın saat widgetindaki sorun hala aynı.

erbcbc

Üye
1-qwerty ve alfanumerik klavye arasında hızlı geçiş yok
2-radyo müzik çalar ve konuşurken dokunmatik açılıp kapanabilen ses özelliği sadece yanda ki ses açma kapama butonları ile mümkün olmakta
3-Kamera çıkış işareti yok
ama bunları birinin nokiaya ya iletmesi lazım

tuncayaltinisik

tuncayaltinisik

Üye
Nokia 700 kullanıyorum kameraya girdikten sonra çıkış düğmesi yapmamışlar

jakabey

Üye
ayrıca uzun mesaj yazdığınızda ya da facebook sohbette yazıştığınızda klavye donuyor telefon yavaşlıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt