Öneri Fotoğraflarınızı Yedekleme mi yapıyorsunuz yoksa hepsini telefonda mi saklıyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraflarınızı Yedekleme mi yapıyorsunuz yoksa hepsini telefonda mi saklıyorsunuz
Samsung Bana vermiş olduğu 100 gb+5gb onedrive hesabımı kullanıyorum memnunum hesabımda bulunan fotoğraf sayısı ise 1823 imiş kapsadığı alan ise 12.2gb imiş

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ben Google Fotoğraflar kullanıyorum. Sınırsız fotoğraf yedekleme. Şu an neredeyse ortalama 5000den fazla fotoğraf yedekli. Bence alanın en iyisi Google Fotoğraflar.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Google fotoğraflar güzel lakin Gmail ile senk ediyor ve Google+ da görünüyor herkes görüyor. Onu bi türlü ayar yapamadım

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Google fotoğraflar güzel lakin Gmail ile senk ediyor ve Google+ da görünüyor herkes görüyor. Onu bi türlü ayar yapamadım

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bildiğim kadarıyla gizleyebiliyorsun

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

askımm

Üye
Onemli dosya olursa onlie drivere yuklerim ama yoksa telde kalsin hic ugrasamam :)

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Yükleme boyutunu "Yüksek kalite (ücretsiz ve sınırsız depolama" şeklinde ayarladığım zaman sınırsız oluyor. Yani depolama alanından eksilmiyor. Ve albümün ayarlarından paylaşımı kapattığın zaman da senden başka hiç kimse göremiyor fotoğrafları.
Onemli dosya olursa onlie drivere yuklerim ama yoksa telde kalsin hic ugrasamam :)
Ben uygulamasını yükledim telefona ayarlardan sadece wifi ye bağlıyken yedekle veya sadece wifi ye bağlıyken ve şarj cihazına bağlıyken yedekleme gibi seçenekler var ben hiç uğraşmıyorum zaten arka planda seçtiğin tüm resim ve video albümlerini yedekliyor.

• Beğen
Tepkiler: askımm

askımm

Üye
Hangi proyla oluo bu gzel bseymis :) oyleyse bnde yaparim

Üst Alt