Forumun Değişen Yapısı Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Burak

Üye
mobıl sıte yonlendırme hataları devam edıyor. Konu actmıstım ama ılgılenen olmadı

@iffen

Üye
Öncelikle hayırlı olsun ben genelde pc den kullanıyorum fakat konuların tarih sırası bayağı bi karışmış. Yeni konular aralarda bulunuyor. Bu soruna bi çözüm bulabilirseniz daha iyi olacak diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Öncelikle hayırlı olsun ben genelde pc den kullanıyorum fakat konuların tarih sırası bayağı bi karışmış. Yeni konular aralarda bulunuyor. Bu soruna bi çözüm bulabilirseniz daha iyi olacak diye düşünüyorum.
+1 :)

Perfect!

Üye
linklerin link olduğu üzerine gelmeden anlaşılmıyor...
eskiden altı çizili olurdu bunun düzelme imkanı yokmu ?

CoDeYs

CoDeYs

Üye

soylendi yenı surumde belirgin olcak ozmana kadar kendimiz renklendircez

'Enver'

'Enver'

Üye

CoDeYs

CoDeYs

Üye
eklenti sayfası suan kı gıbı olması gercekten gayet guzel oldu şimdi yardımcı olmak istedigim arkadalara sozumu tutabılcem .teşekkürler umarım boyle kalır

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Yeni konular arada bulunuyor derken ? Ne aratıyorsunuz örnegin ? Normalde arama sonucları son cevaba göre sıralanır çünkü.

mobıl sıte yonlendırme hataları devam edıyor. Konu actmıstım ama ılgılenen olmadı
Mobil site yönlendirmeleri, mobile, mobile-light hangi sürümde sıkıntılı ? ve opera mini de oluyor sanırım hangi telefonda kullanıyorsunuz. Lite mobil tema mı açılıyor yoksa dokunmatik tema mı ?
Linkler mavi renkte belirgin hale getirildi .
TR ye çevirildi :hmmm

@iffen

Üye

Yeni konular arada bulunuyor derken ? Ne aratıyorsunuz örnegin ? Normalde arama sonucları son cevaba göre sıralanır çünkü.

Mobil site yönlendirmeleri, mobile, mobile-light hangi sürümde sıkıntılı ? ve opera mini de oluyor sanırım hangi telefonda kullanıyorsunuz. Lite mobil tema mı açılıyor yoksa dokunmatik tema mı ?

Linkler mavi renkte belirgin hale getirildi .

TR ye çevirildi :hmmm

Konuların dizilişlerine dikkat ettiğinizde konular yukardan aşşağı doğru liste halinde sıralanır. Ve o sırada tarih sıralamasına göre olur. son tarih en üstte şeklinde. Kısaca anlatım forum sayfasına girdiniz, symbian 3 sekmesinde destek balığına tıkladınız
ve orada destekte açılan konular tarih sırasına göre (son tarih en üstte) sıralanır. En azından daha önce böyleydi. Şimdi baktığınızda tarihler birbirine karışmış bugün açılan konu 2. sayfada bulabiliyorsunuz.

Burak

Üye

mobile sürümünde ozan abi. opera mini kullanıyorum 6.0 sürümü. telefonum nokia 5130xm. sitenin adresini yazdıgımda direk mobile açılıyor.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Konu diziliş ayarlarını mı değiştirdiniz acaba forum görünüm ayarlarından.
Bende öyle bir sorun yok ve birkaç kisiye daha sordum, yok .
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Türkçe ye çeviremedigimiz yerler hala olmuş olabilir, bu alanı da çevirdik. Gördükçe belirtirseniz seviniriz. Kendi çevirdiğimiz kendi dil dosyamızı kullanıyoruz yıllardır zira, hazır dil dosyaları ile yayın yapmıyoruz.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Profilden konularımı arattırdığımda son mesaj atılan konular listenin başında olmuyor.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
aynen bendede oyle

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Diğer normal aramalarda böyle bir sorun var mı ? Hem kendi hem sizin profilinizden aradım da bu tip bir sıralamayla karşılaşmadım .

CoDeYs

CoDeYs

Üye
yok gayet güzel vala :)

Ekremdin

Ekremdin

Üye
bence eski şekli daha güzel daha klasikti

----------Eklendi @ 20:54:34 ---------- Yazıldı @ 20:12:25 ----------

eski hali bence daha güzeldi ama yine de hepimize hayirli ugurlu olsun

CoDeYs

CoDeYs

Üye
daha tam tema falan degişmedi yakında yenı halıne şaşıracagız denıyor bakalım merakla bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: Rich4arD
Rich4arD

Rich4arD

Üye

Üst Alt