Forumun Değişen Yapısı Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar bildiğiniz vbulletin4 teması adminler bilir ama bence kodlarla pek oynamayın her sürümde değişen kod modifikasyonları var bütün şablonlar gider bilginiz olsun veya yedeğini alın şablonların nacizane fikrim...
Size daha güzel olacak olduktan sonra, yıllarca editledigimiz temayı bir kenara atıp tekrar sıfırdan aynı şeyleri editlemeyi yapmaktan memnuniyet duyarız, bizim için öncelik sizi memnun edebilmek. Kolayımıza gelen yöntemi uygulamak degil. En kolayı birçok forum sitesinin yaptıgı gibi biryerlerden hazır dil dosyası alıp, hazır veya default temaları sıradan özelliklerle kullanmak zaten.

• Beğen
Tepkiler: buketcik, Rich4arD ve Cezzbedici3

okankoc

okankoc

Üye
bence süper olmus teknolojıye ayak uydurmak lazım dimi iyi formlar maxicep ailesi :)

CoDeYs

CoDeYs

Üye
aynen oyle burası da tam kalıtenın yeri

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
hos olmus cok begendım ben daha guzel durmus ..guzel bı tema secımı olmus :)

kibri

Üye
vay gerçekten güzel olmuş nerdeyse tanıyamayacaktım:hmmm:evet:

mısriseyari

Üye
samsung f480 kullanıyorum intrnet fonsyon basıyorum URLgir bir hane var ve yeni imi ekle bir ayri hane var o hanelara ne yazmam gerekiyor

messevim

messevim

Üye
hiç yoktan iyidir :)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
url olarak profıl muzıgı eklemek kaldırıldımı ?

Rich4arD

Rich4arD

Üye

belkı gerı gelır :D
Herşey düzeltilecek.. Eskisi çok güzeldi fakat dahada güzel yapmaya çalışıyorlar. Düzeltilmesi ile birlikte yepyeni özelliklerde getirileceğini düşünüyorum.. Umarım çalışmalarda herşey yolunda gider ve maxicep'imiz dünyaca bilinir :D

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Tuba.Erva
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ağzınız açık kalacak, ağızları açık kalacak, benim ağzımın açık kalmasını sağladı en azından :D Hayal ettiğinizin ötesinde birşey gelecek, yine herzaman olduğu gibi özenilen ve kopyalanmaya çalışılan bir tasarıma sahip olacağız. Kaliteyi hissedeceksiniz arkadaşlar tek kelimeyle hissedeceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3, Tuba.Erva ve buketcik
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Ağzınız açık kalacak, ağızları açık kalacak, benim ağzımın açık kalmasını sağladı en azından :D Hayal ettiğinizin ötesinde birşey gelecek, yine herzaman olduğu gibi özenilen ve kopyalanmaya çalışılan bir tasarıma sahip olacağız. Kaliteyi hissedeceksiniz arkadaşlar tek kelimeyle hissedeceksiniz.

çook acıklayıcı bı yorum oldu tesekkürler :D

CoDeYs

CoDeYs

Üye
dedigim gibi maxicep kalıtesini nezman düşürdüki şimdi düşürsün .bizlerde destek vermeliyız gordugumuz küçükte olsa hataları burda bildirerek destek olabılırz mesela

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve buketcik
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

hocam döktürmüşsün valla şimdiden kalite kokmaya başladı ortalık sizde hissediyormusunuz ahali
:heyo:

thecentilmen

thecentilmen

Üye
yeni görünüm hoş ama benim düşüncem eski sayfa yapısının daha güzel oluşudur. daha hızlı ve daha kolay olduğu için bu şekilde düşünmekteyim....

arslansem

arslansem

Üye
Eksikleri ya da değişmesini istediğimiz özellikleri yazabilir miyiz Ozan?

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Eksikleri ya da değişmesini istediğimiz özellikleri yazabilir miyiz Ozan?
Neden yazmayalımki? Yazarsak daha iyi olur zaten bu işte çalışanların gözlerinden kaçmış ufak şeyler olabilir neden olmasın?
En azından bizde yardım etmiş oluruz diye düşünüyorum?

arslansem

arslansem

Üye
Neden yazmayalımki? Yazarsak daha iyi olur zaten bu işte çalışanların gözlerinden kaçmış ufak şeyler olabilir neden olmasın?
En azından bizde yardım etmiş oluruz diye düşünüyorum?

İsim Muhammet yazıyor :hmmm

Üst Alt