Forum Teması Değisti

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
Eskiden de bu arayüz vardı sanırım, değişmesi hata idi. Gri yerine mavi de olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Ozan

NextWorld

NextWorld

Üye
Bende aynı düşüncedeyim, istenebilir diye söylemek istedim. :)

NextWorld

NextWorld

Üye
İstatistik eklentisindeki yeni mesajlara tıklayınca ilk gönderiyi açıyor, en son yazılana yönlendirme şansı yok mudur?

Ozan

Ozan

Admin
İstatistik eklentisindeki yeni mesajlara tıklayınca ilk gönderiyi açıyor, en son yazılana yönlendirme şansı yok mudur?
Linklere tıklayınca, ilk okunmamış mesaja giden bir işleyiş var. Aynı durum, forum içi kategorilerdeki konu listelerinde yani bir konuya girerken de geçerli. Sistem sizi ilk okumadığınız mesaj neyse ona yönlendirir, eğer konudaki mesajları daha önce okuduysanız dolayısı ile okunmamış bir mesaj yoksa, konunun ilk mesajına gider.

Masaüstü görünümde, son mesajlar / konular bloğunda son mesajın gönderildiği tarih saat bilgisi de görünüyor ve buraya tıklarsanız, konudaki son atılan mesaja doğrudan gider (okuyup okumadığınıza bakmaksızın) Yine bu mantık, forumun diğer alanlarında da son mesajın tarihine tıklayınca son mesaja gidecek şekilde çalışıyor, işleyiş yine aynı.

• Beğen
Tepkiler: PALA., NextWorld ve MAERKEK
NextWorld

NextWorld

Üye
Anladım, tekrar bakmak istediğimizde ilk mesaja yönlendirmek yerine son mesaja yönlendirmesi için eklentiler mevcutmuş, Ben mybb kullandığım için dikkatimi çekti, Okunmuş veya okunmamış her zaman atılan mesaja yönlendiriyordu.

Ozan

Ozan

Admin
Anladım, tekrar bakmak istediğimizde ilk mesaja yönlendirmek yerine son mesaja yönlendirmesi için eklentiler mevcutmuş, Ben mybb kullandığım için dikkatimi çekti, Okunmuş veya okunmamış her zaman atılan mesaja yönlendiriyordu.
Hali hazırda son mesajın atıldığı tarih saat ve üye bilgisinin olduğu alanda tarihe tıkladığınızda zaten son mesaja gidebiliyorsunuz yukarıda izah etmiştim.

NextWorld

NextWorld

Üye
Hali hazırda son mesajın atıldığı tarih saat ve üye bilgisinin olduğu alanda tarihe tıkladığınızda zaten son mesaja gidebiliyorsunuz yukarıda izah etmiştim.
Sizinde bahsettiğiniz gibi mobil versiyonda gözükmediği için söyledim.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Rütbeler şahane olmuş 👌

• Sevdim
Tepkiler: Ozan
Ozan

Ozan

Admin
Sizinde bahsettiğiniz gibi mobil versiyonda gözükmediği için söyledim.
Artık ana sayfa son konular / mesajlar bloğunda son mesaj bilgisinin, mobil sürümde de görüntülenebilir şekilde düzenledim.
Bu sayede mesajın tarihine tıklandığında, son mesaja gidebileceksiniz 👌
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Diğer konuyu da not olarak belirtmek isterim ki, kategori yani konu liste sayfalarında, son mesaj gönderim bilgisine de tıkladığınızda, konudaki son mesaja direkt olarak gidebilmektesiniz.

Umarım herşey istediğiniz gibi gidiyordur, öneriler ve katılım için teşekkürler 🙏

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: NextWorld ve Baydırman
NextWorld

NextWorld

Üye
Artık ana sayfa son konular / mesajlar bloğunda son mesaj bilgisinin, mobil sürümde de görüntülenebilir şekilde düzenledim.
Bu sayede mesajın tarihine tıklandığında, son mesaja gidebileceksiniz 👌

Diğer konuyu da not olarak belirtmek isterim ki, kategori yani konu liste sayfalarında, son mesaj gönderim bilgisine de tıkladığınızda, konudaki son mesaja direkt olarak gidebilmektesiniz.

Umarım herşey istediğiniz gibi gidiyordur, öneriler ve katılım için teşekkürler 🙏

Hızlı dönüş bir o kadar da uygun çözüm olmuş, her şey daha iyi bir ortam oluşturmak için, elinize sağlık...:spr

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Ozan
Ozan

Ozan

Admin
Konu gösterim sayfalarında, mesaj sahibinin konu sahibi olduğunu gösterir icon eklendi.
Bu sayede, konuyu açan üyeninin, konu içerisine attığı mesajları diğer mesajlardan ayırt edebileceksiniz.

*Mobil görünümde de geçerli.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, NextWorld ve Baydırman
Sekonet

Sekonet

Üye
Ozan hocam hayırlı olsun baya güzel olmuş sevgiler @Ozan

• Beğen
Tepkiler: Ozan ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Online yöneticiler kısmında adminlerin altında admin yazıyor ama moderatörlerin altında yönetici yazıyor sanki bir anlam karmaşası oluyor.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Popüler konular diye bir bölüm vardı onunla beraber dünün en çok beğenilen konuları/mesajları gibi bir bölüm de gelse güzel olur sanki.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Ozan

Ozan

Admin
Online yöneticiler kısmında adminlerin altında admin yazıyor ama moderatörlerin altında yönetici yazıyor sanki bir anlam karmaşası oluyor.
Haklısın halledildi.

Popüler konular diye bir bölüm vardı onunla beraber dünün en çok beğenilen konuları/mesajları gibi bir bölüm de gelse güzel olur sanki.
O alana, kategori bazlı veya senin de dediğin gibi günlük haftalık bazlı istatistik blokları yerleştireceğiz inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Konuların orda bi yerde mesaj sayısı vardı konuya girmeden tıklayınca kim kaç mesaj yazmış o konuya gözüküyordu o da güzeldi :)

Ozan

Ozan

Admin
Konuların orda bi yerde mesaj sayısı vardı konuya girmeden tıklayınca kim kaç mesaj yazmış o konuya gözüküyordu o da güzeldi :)
Konuyu cevaplayanlara gerçekten bakan var mı emin değilim :pokey:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Şu konu başlarındaki baloncuk ikonu rengi eskisi gibiimi olsa acaba

Üst Alt