formattan sonra pc acılmıyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

sinanadsoy

Üye
    Konu Sahibi
formattan sonra pc acılmıyor yardım
Arkadaşlar bilgisayarımın dvd sürücüsü arızalı oldugundan dolayı flash bellekle pcye format attım (win7den xpye geçirdim) format atarken bir kaç sefer su dosya eksik yeniden dene veya atla diye secenek geldi yeniden dene olmadi bende atla dedim sonra kurulum bitti faka pc acılırken windows aşağidaki dosya eksik olduğu icin başlatılamıyor hatası alıyorum bu sorunu nasıl halledebilirim başka pc yok internet telefon vs seylerle yapılabilirmi?

kanat_58

kanat_58

Üye
Telefonla falan yapılmaz daha düzgün bir şekilde flashbellekten atılır bir format yap yada DVD sürücü alman gerekiyor

sinanadsoy

Üye
    Konu Sahibi
Flash bellekle atmıstım formatı benim demek istedigim sey eksik olan dosyayi telefonla indirip pcye aktarabilirmiyimdi?

baskahmet

baskahmet

Üye
Flash bellekle atmıstım formatı benim demek istedigim sey eksik olan dosyayi telefonla indirip pcye aktarabilirmiyimdi?
Aktaramazsın tekrar format atman lazım farklı bir pc de mesela net cafede format usb oluştur ve tekrar format at

sinanadsoy

Üye
    Konu Sahibi
Şu an tekrar format atıyorum umarım olur olmassa pazartesi giderim internet kafeye

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Format dosyaları eksik farklı bir kaynaktan indirip dene olmazsa

Peocawe

Peocawe

Üye
her yere format at. d yi felanda formatla atarken muhtemelen çözülecektir. bende xp ye geçerken ayni hatayi aliyordum böyle çözdüm sorunumu

Üst Alt