Fm Transmitter için Boş Frekans

Konu Sahibi
Fm Transmitter için Boş Frekans
Arkadaşlar ben İstanbul'da oturuyorum ve bir tane Nokia C7 m var. Ancak Fm Transmitter konusunda çok sorun yaşıyorum. Acaba İstanbul da boş frekans var mı?

Teşekkürler.

Anußis

Üye
a b e r n e t.net/leafs.php?leafs_id=6

buradanda bakabilirsin gerçekten boş bi alan yok

Konu Sahibi
Ciiden tek boş frekans yok

Utku

Üye
107.3 ü dene istersen belki çalışır

_ardaa

Üye
boş frekans yok boşuna uğraşma anca araçla uzun tünellerde boş bulabilirsin.

nonamex

Üye
Buyuk sehirde fm transmitter pek bir ise yaramaz.

109 diye frekans ekleseler aletlere transmitter cihazlar için. Birde yüksek frekansların hepsini dene. Boş olma riski daha yüksek

----------Eklendi @ 15:14:54 ---------- Yazıldı @ 15:14:33 ----------

pardon olasılığı

eskiden fm transmitter mi vardı usb ile bağla aracın teybine, hem şarj yemez hem ses cızırdamaz hem daha kaliteli olur hem de boş frekans derdi yok

ıstanbul merkezde frekans bulman zor.anca ıstanbul dışında..büyükçekmece silivri çatalca tuzla gibi yerlerde verimli olarak kullanabilirsin yoksa şehrin göbeğinde bekleme hiç 20kwlık çamlıca vericileri gece romanya bulgaristanın dogusuna hatta ukrayna kıyılarına kadar yayınlarını ulaştırıyor..durum böyle olduğu sürece zor

Utku

Üye
yunan radyoları güzel oluyor

yunan radyolarını dediğim gibi silivriden itibaren kademe kademe alırsın denize yaklaştıkça da bütün fm skalasi dolar..ne günlerdi ıstanbulda yabanci radyo yokken Edirne kırklareli tarafına gittiğimizde radyo cennetine düşmüş gibi olurduk.

uribaju

Üye
boş frekans olmasa bile bozuk frekans bulabilirsin

Misafir - 827884

102.00 boş kardeşim

Tepkiler: DeV/AsA

Misafir - 887082

Hayır bence iyiki 8 sene sonra da olsa cevap yazmış, şu an bu bilgi benim işime yaradı.
Benim de işime tam olarak yarın yaracak inşallah az önce aldım fm transmitter ama cihazın gösterdiği 108.00 çok cızırtılıydı.

Tepkiler: PALA. ve DeV/AsA
Nokia 701-808-603 ün kulaklıkla müzik çaları radyo yayına çevirdiği aklıma geldi . Ben bu dünyaya geç gelmişim .
Geç Değil Aslında Halen Bi Tane 808 Alasım Bazen Sırf Kamera ve Radyo Çalar İçin

Tepkiler: Nuru TaşDemir ve MAERKEK
Ayrı kişilermiş gibi cevap yazma çabası

Tepkiler: MAERKEK