Flash Player Sorunu! (Hiçbir yerde çözüm bulamadım)

Sponsorlu Bağlantılar

SamettVarol

Üye
    Konu Sahibi
Flash Player Sorunu! (Hiçbir yerde çözüm bulamadım)
Merhabalar, herkese iyi forumlar öncelikle.

Nokia c6-01 kullanıyorum. Format atana kadar internetteki tüm sitelerden film vb şey izleyebiliyordum fakat ne olduysa formattan sonra oldu. Ekranda f simgesi (flash player) çıkıyor, açamıyorum herhangi bir filmi, diziyi. Sonra forumunuzda takılırken buradan birkaç flash player sürümü hakkında yazılar okudum, güncel konulardı. Yorumlar olumlu yönde olduğundan dolayı ben de yükledim, ama bu beni daha kötü bir hale soktu diyebilirim. Flash sürümü 4.0 yazarken 3.01 oldu, onu da güncelleyemiyorum. Nokia'nın kendi tarayıcısından bağlanıyorum. Artık filmin olduğu siteye girerken tarayıcı ufak bir donmaya uğrayıp kapanıyor. Ama facebook ve youtube'dan videoları izleyebiliyorum. Buradaki çoğu konuya göz attım, araştırma yapmadan konu açmadım yani. Çok uzattım kusuruma bakmayın, son bir soru sormak istiyorum; biraz daha uğraşmalı mıyım bu olaylar için, yoksa direk telefoncuya mı gitmeliyim? yetkili servis vb.. Çok uzattığım için tekrar özür dilerim, yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar herkese.

hizan

hizan

Üye
arkadaşım telefonundaki yazılımı nereden yükledin orjinal mi yoksa cfw mi onu belirtirsen daha çabuk sonuca ulaşırsın.

kcr

Üye
Belle'den Refresh'e yükselttiysen ondan da olabilir. Refresh'te tarayıcının flash içeriğiyle sorunu var.

Üst Alt