Flash Player Sorunu-PLEASE

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elnora

Üye
    Konu Sahibi
Flash Player Sorunu-PLEASE
arkadaşlar sorunum flash player'ın,diziport ve benzerleri siteler ile dailymotion sitesinde çalışmıyor olması.örneğin diziportta supernatural dizisinin herhangi bölümünde player butonuna tıkladıktan sonra sadece ses geliyor ama görüntü yerine boş siyah ekran çıkıyor.yani bu tür sitelerdeki gece modu olayı değil bahsettiğim.dailymotion sitesinde ise video üstünde çıkması gereken player simgesi bile çıkmıyor.siyah bir kare ekran sadece.youtube sitesinde sorun yok nedense.ama birçok sitedede durum böyle ses akıyor ama görüntü yok.libflashplayer ile 10.1 gibi gösteren dosyayı yaptım olmadı.tweak flash ilede 11.1.10 11.1.61 desktop recomended vs.bütün ince ayarlarıylada yaptım olmadı.flash playerı reinstall yaptım olmadı.overclock yaptım olmadı.
" apt-get install --reinstall adobe-flash* denediklerimi farklı sıra kombinasyonlardada olmadı.
öncesinde veya sonrasında kurduğum bir uygulamadan kaynaklı değil ama nedeni bulamadım.bu durum canımı sıktı.sizden bu konuda fikirlerini bekliyorum.umarım çözülür.

enolaguy

Üye
Sanirim codeceler güncel olmadığı için oluyor, aslinda linux 32 nin güncel flashini ayni platformda çaliştiklari için n900 e uyarlamak zor olmamali diye düşünüyorum, sanirim telif haklari nedeniyle yapmiyor olmalilar

elnora

Üye
    Konu Sahibi
sizdede bu durum varmı yani.yoksa bu codecler sadece banamı güncel değil anlıyamadım.arkadaşlar birisi bu siteleri deneyip bana netice verebilirmisiniz.bu telefon(tablet neyse) başka yerde yokki kıyaslayım.en azından fikir yürütücem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...