flash atarken karşılaştığım hata

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benighted

benighted

Üye
firmware update yapınca gelen ekran hata değil başatılı olmuş diyor.yani flashlamışsın zaten

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Evet flash tamam diyor son resimde sorun olmaması lazım artık

pro.engineer

pro.engineer

Üye
ama flash atınca formatla silinen uygulamaların gelmesi gerekmiyor muydu?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
ama flash atınca formatla silinen uygulamaların gelmesi gerekmiyor muydu?
Sonradan yüklenmiş 3.parti uygulamalr değil,nokianın cihaza yüklediği org.uygulamalar yüklenir office adobe reader.maps securty vs gibi

benighted

benighted

Üye
sen sanırım hard format atmışsın istediğin uygulamalar hangisi ise söyle link verelim sorunsuzca yükle ve kullan.

pro.engineer

pro.engineer

Üye
telefon en başından beri açılıyordu ya zaten. Uygulamaların olmaması sıkıntı ve 2. Resmin başarılı old yeni fark ettim galiba son denememde oldu fark etmemişm.

- - - Eklendi - - -

Sonradan yüklenmiş 3.parti uygulamalr değil,nokianın cihaza yüklediği org.uygulamalar yüklenir office adobe reader.maps securty vs gibi

aynen onlar yok zaten. Eğer flash gerçekleşti ise nden o uygulamalar yüklenmedi ?

kcr

Üye
telefon en başından beri açılıyordu ya zaten. Uygulamaların olmaması sıkıntı ve 2. Resmin başarılı old yeni fark ettim galiba son denememde oldu fark etmemişm.

Sorunun uygulamalar olduğunu başından söyleseydin de kendini de yormasaydın ya. :)

benighted

benighted

Üye
orjinal yazılımı değilde cfw flashladın sanırım ondan yüklenmemiştir onlar.

- - - Eklendi - - -

Sorunun uygulamalar olduğunu başından söyleseydin de kendini de yormasaydın ya. :)

zaten telefon açılmıyor dememiş ki sen nereden çıkardın onu şimdi

Esendağlı

Esendağlı

Üye

- - - Eklendi - - -

aynen onlar yok zaten. Eğer flash gerçekleşti ise nden o uygulamalar yüklenmedi ?
Naviden dosyaları indirirken hepsini işaretlemedin demekki:)

Esendağlı

Esendağlı

Üye

hepsini mi işaretlemem gerekiyor ? Flash anlatımlarında sadece işaretli olanlar olacak diyordu
Tabiiki şart değil sadece seçenek tir,hepsini işaretlersen(Boyut baya yüksek oluyor yalnız)tüm org.uygulamalar yüklenmiş olur

pro.engineer

pro.engineer

Üye
Tabiiki şart değil sadece seçenek tir,hepsini işaretlersen(Boyut baya yüksek oluyor yalnız)tüm org.uygulamalar yüklenmiş olur

bunu bilmiyordum bir de öyle yapyym bakalım olacak mı ? Dün Gökçen abiyle çok uğraştık olmamıştı sonra ben yalnız tekrar yaptım olmus

- - - Eklendi - - -

yaptım çok teşekkür ederim arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt