Flappy Bird'e Rakip Türk Oyunu "Patates Kafa"

Sponsorlu Bağlantılar

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Helal olsun :thumbup:

ilerde 2d macera oynu gibi şeyler geliştirirseniz çok sevinirim ... Kullandığınız grafikler çok hoşuma gitti doğrusu

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
Helal olsun :thumbup:

ilerde 2d macera oynu gibi şeyler geliştirirseniz çok sevinirim ... Kullandığınız grafikler çok hoşuma gitti doğrusu

Teşekkürler inşallah o da olacak indirme sayısı çok az olduğu için bi türlü oyunu kimse fark etmedi forumda ki oyunu indiren arkadaşlardan ricam skorlarını sosyal ağlarda paylaşırsa yayılabilir.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
oyunu indirdim 5 yıldız verdim oyun güzel olmuş ama biraz saçma olmuş kahramanın buza çarpınca ölmesi yerine mesela bıçak osla orda ve kahramanın 3 canı olsa ilk bıçak yiyince kabukları soyulsa 2.kez bıçak yiyince yarısı dilim dilim gitse sonra bıçak yiyince kökten dilimlense daha eğlenceli olurdu bence onun yerine patates koşusu falan yapsanız da güzel olur

ama yinede güzel olmuş ellerinize sağlık :)

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
oyunu indirdim 5 yıldız verdim oyun güzel olmuş ama biraz saçma olmuş kahramanın buza çarpınca ölmesi yerine mesela bıçak osla orda ve kahramanın 3 canı olsa ilk bıçak yiyince kabukları soyulsa 2.kez bıçak yiyince yarısı dilim dilim gitse sonra bıçak yiyince kökten dilimlense daha eğlenceli olurdu bence onun yerine patates koşusu falan yapsanız da güzel olur

ama yinede güzel olmuş ellerinize sağlık :)

Düşünceler güzel yalnız mortal kombat gibi olmuş biraz :D kategori olarak herkese açık olduğu için kesme biçme gibi şeyler koyamıyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.

Otroligt

Otroligt

Üye
Düşünceler güzel yalnız mortal kombat gibi olmuş biraz :D kategori olarak herkese açık olduğu için kesme biçme gibi şeyler koyamıyoruz. Desteğiniz için teşekkürler.
Haberin var mı bilmiyorum ama webtekno da T.A.A diye bir abimiz var Türk oyunlarını video çekip tanıtıyor. Eğer ona oyununu tanıtması için rica edersen çekecektir. Hem oyun büyük bir kitleye yayılır böylece izleyicileri çok fazla kanalın.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Haberin var mı bilmiyorum ama webtekno da T.A.A diye bir abimiz var Türk oyunlarını video çekip tanıtıyor. Eğer ona oyununu tanıtması için rica edersen çekecektir. Hem oyun büyük bir kitleye yayılır böylece izleyicileri çok fazla kanalın.

bende onu biliyorum hatta 2 tane türk oyunu tanıtmıştı bu hafta ve TAA da Türk oyunlarını tanıtmaktan zevk alıyor

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi

Öneri için teşekkürler. Haberim var msj attım ama görmedi heralde :(

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
bende onu biliyorum hatta 2 tane türk oyunu tanıtmıştı bu hafta ve TAA da Türk oyunlarını tanıtmaktan zevk alıyor

Bir kişi ile olmuyor yorum olarak yazıldığı zaman o yoruma like yapılması lazım ki görsün diğer türlü çok zor.

The Benefit

The Benefit

Üye
Android için sanırım. Başarılar..

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Otroligt

Otroligt

Üye
Bir kişi ile olmuyor yorum olarak yazıldığı zaman o yoruma like yapılması lazım ki görsün diğer türlü çok zor.
Youtube dan yorum atarsan görmesi çok zor. webtekno ya mail atman gerekli.

carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi
400 küsürdü :D

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY

ozkan1987

Üye
Türk firmalarından başarılı bir oyun bide becerebilsem ah ah :D

• Beğen
Tepkiler: carlito1914
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Bes yildiz verdim. Ninjump'a benziyor galiba. Emegine saglik. :) apk paylasan turk blog siteleriyle iletisime gecersen daha cok kitleye ulasir oyunlarin. Hatta direk kendine.bi site ac. Cunku birden fazla ouygulaman var galiba.

• Beğen
enew

enew

Üye
güzel olmuş :)

• Beğen
carlito1914

carlito1914

Üye
    Konu Sahibi