Film İzle HD (film izlemenin en basit ve en güzel yolu)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serinaga

serinaga

Üye

Bu tip yorumlar & mesajlar benim için çok ilham verici oluyor.Eminim benim gibi bir çok geliştirici arkadaş için de böyle hissettiriyordur.

Motivasyon ve moral sağlıyor.Teşekkürler :)
İlgilenmen bir yana motivasyon vermen dahi beni çok mutlu etti kardeşim :) inş uygulamadan memnun kalırsın :)

Bir zamanlar çılgınlar gibi, sabahlara kadar bilgisayar başında çok zamanım geçti, sırf bu konuda bir adım daha ileriye gidelim diye, bunun için hiç kimseden hiç bir talebim olmadı, İpragaz firmasının ilk yazılımının temellerini ben attım, daha sonra birkaç yazılım daha yaptım (Amiga 500 ile halen sandıkta bekliyor, nede olsa ilk göz ağrım :sarıl:), o zamanlar çok değildik, sağdan soldan fikir alabileceğimiz bir kimse yoktu, her defasında Amerika'yı yeniden keşfederdik :ah, artık görüyorum ki epeyce bir yol aldık. Tek başına sadece el çırpma sesi duyulur, HEP BERABER TÜM SAHAYI İNLETİRİZ ... Yahu içimde uhde kalmıştı, ama siz arkadaşları gördükçe iştahım kabarıyor, işte bu yüzden sonuna kadar destekliyorum :good:

sawserez

sawserez

Üye
Merhaba arkadaşlar ilk başta konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim. Böyle bir programı yazma amacım markette film izleme programlarının türkçe altyazı veya dublajlarının olmamasıydı.

Programın her hafta güncellemesi olacaktır ve her güncellemede yeni filmler, ekstra özellikler ve varsa(saptanırsa) hatalı alanlar giderilecektir. Bu arada arkadaşlar programın ücretini 2 tl olarak belirledim, daha az ücret seçeneği olsaydı wp store'da onu seçerdim. Free yayınlamamamın nedeni ise her hafta güncelleme atacağımdan dolayı uğraşımın karşılığı olmasını istedim.

Programın Tanıtımı = Film izleme zamanı. 150 den fazla film seçeneği ile bu uygulama tam size göre. Filmlerin tamamı ya altyazılı yada türkçe dublaj. Filmlerin çoğu HD formatında ve yeni(güncel) filmlerden oluşmakta. Sürekli yenilenen sinema haberleri ve kararsız kaldığınız zaman sizin yerinize film seçecek olan şans küpü bulunmakta.
Kategoriler = Aksiyon,Komedi,Romantik,Drama,Korku,Animasyon.Göze hitap eden bir arayüz hazırladık ve sizler için canlı tile özelliği ekledik. Not : Program sürekli halde güncellenecektir. Her uygulama güncellemesi sonrası yeni filmler, ek özellikler ve bulunan hatalı alanlar düzeltilecektir.Programın Linki =

emeğine sağlık kardeşim satın aldım şimdi bu uygulamarı tek bir başlık altında toplarsanız çok iyi olur kaliteli işlere destek her zaman bende mağaza için çalışmalar yapıcam fakat biraz üst seviye düşünüyorum yazılımcı arayışlarımız 1 2 ay içerisinde başlayacak farklı bir preje üzerinde çalışmalarımız sürüyor emeğine sağlık

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bir zamanlar çılgınlar gibi, sabahlara kadar bilgisayar başında çok zamanım geçti, sırf bu konuda bir adım daha ileriye gidelim diye, bunun için hiç kimseden hiç bir talebim olmadı, İpragaz firmasının ilk yazılımının temellerini ben attım, daha sonra birkaç yazılım daha yaptım (Amiga 500 ile halen sandıkta bekliyor, nede olsa ilk göz ağrım :sarıl:), o zamanlar çok değildik, sağdan soldan fikir alabileceğimiz bir kimse yoktu, her defasında Amerika'yı yeniden keşfederdik :ah, artık görüyorum ki epeyce bir yol aldık. Tek başına sadece el çırpma sesi duyulur, HEP BERABER TÜM SAHAYI İNLETİRİZ ... Yahu içimde uhde kalmıştı, ama siz arkadaşları gördükçe iştahım kabarıyor, işte bu yüzden sonuna kadar destekliyorum :good:

Sağ ol var ol abi ben de Commodore 64 ile başlamıştım :)

Babam sağ olsun o zamanlar onu alıp içimize bu sevgiyi aşıladı.Şimdi ise Sony Vaio Z ile çok daha ileri düzeydeyiz.Bunların hepsi 15 senede değişti.Zaman hızlı.

Eskiden 15GB harddiskli server'lar vardı Şimdi HP Z800 bile depolamada çığır açıyor :)

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi

Desteğin için teşekkür ederim abim, Umarım bilişim sektöründe türklerin gücünü herkese gösterebiliriz :)

- - - Eklendi - - -

emeğine sağlık kardeşim satın aldım şimdi bu uygulamarı tek bir başlık altında toplarsanız çok iyi olur kaliteli işlere destek her zaman bende mağaza için çalışmalar yapıcam fakat biraz üst seviye düşünüyorum yazılımcı arayışlarımız 1 2 ay içerisinde başlayacak farklı bir preje üzerinde çalışmalarımız sürüyor emeğine sağlık

Teşekkür ederim taktirin için :) Uygulamaların çıktınca destekçin olacağım :)

serinaga

serinaga

Üye

Sağ ol var ol abi ben de Commodore 64 ile başlamıştım :)

Babam sağ olsun o zamanlar onu alıp içimize bu sevgiyi aşıladı.Şimdi ise Sony Vaio Z ile çok daha ileri düzeydeyiz.Bunların hepsi 15 senede değişti.Zaman hızlı.

Eskiden 15GB harddiskli server'lar vardı Şimdi HP Z800 bile depolamada çığır açıyor :)

Kesinlikle katılıyorum Arda, bu değişim sürecine bizler şahidiz, gerçekten çok hızlı değişti ...

- - - Eklendi - - -

Desteğin için teşekkür ederim abim, Umarım bilişim sektöründe türklerin gücünü herkese gösterebiliriz :)

Elbette göstereceğiz Onur, bu arada biraz geçte olsa nihayet uygulamanı satın alabildim, gerçekten ÇOK İYİ :good: ...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Uygulamayı aldım, kullandım, çok başarılı. Eline emeğine sağlık. Gerçekten çok sevdim. Ancak bir isteğim olsun. Eğer yapılabiliyorsa bir günceleme ile kilit ekranından geri dönüldüğünde kaldığı yerden devam edebilmeli. Yani bir filmi durdurup telefonu elimden bırakıp su içip gelsem, bir bakıyorum kilit ekranı devreye girmiş :). Kilit ekranından çıkıp uygulamaya geçip filme geri döndüğümde filme kaldığım yerden devam edemiyorum. Baştan başlatmak zorunda kalıyorum. Sonrasında da sardırmak zorundayım. Tabi Wifimin hızına göre biraz bekletme oluyor. :)

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamayı aldım, kullandım, çok başarılı. Eline emeğine sağlık. Gerçekten çok sevdim. Ancak bir isteğim olsun. Eğer yapılabiliyorsa bir günceleme ile kilit ekranından geri dönüldüğünde kaldığı yerden devam edebilmeli. Yani bir filmi durdurup telefonu elimden bırakıp su içip gelsem, bir bakıyorum kilit ekranı devreye girmiş :). Kilit ekranından çıkıp uygulamaya geçip filme geri döndüğümde filme kaldığım yerden devam edemiyorum. Baştan başlatmak zorunda kalıyorum. Sonrasında da sardırmak zorundayım. Tabi Wifimin hızına göre biraz bekletme oluyor. :)
Yeni güncellemede bu konu üzerinde de duracağım kardeşim :) Bu arada uygulamayı da Turgay adıyla siz değerlendirdiniz galiba değerlendirme içinde teşekkür ederim :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yeni güncellemede bu konu üzerinde de duracağım kardeşim :) Bu arada uygulamayı da Turgay adıyla siz değerlendirdiniz galiba değerlendirme içinde teşekkür ederim :)
Evet :) Çabalarınız için biz teşekkür ederiz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
uygulamayı satın aldım calişiyor ama film izlenmiyor. İzlemek istedigim filme tiklayinca sadece sol ust koşede kucuk afiş resmi olan bir ekran aciliyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu arada cihaz wp7.8 lumia900

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
uygulamayı satın aldım calişiyor ama film izlenmiyor. İzlemek istedigim filme tiklayinca sadece sol ust koşede kucuk afiş resmi olan bir ekran aciliyor.

Daha önce böyle bir hatayla karşılaşmamıştım ve ilk kez böyle bir şikayet alıyorum. Mağduriyetinizi gidermek için elimden geleni yapacağım. Durumu çözmek için bir kaç soru sormam gerekiyor, her film için mi aynı olay oluyor? Bu arada isterseniz PM yolu ile de iletişime geçebiliriz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Daha önce böyle bir hatayla karşılaşmamıştım ve ilk kez böyle bir şikayet alıyorum. Mağduriyetinizi gidermek için elimden geleni yapacağım. Durumu çözmek için bir kaç soru sormam gerekiyor, her film için mi aynı olay oluyor? Bu arada isterseniz PM yolu ile de iletişime geçebiliriz

Magduriyet söz konusu degil dostum. Zaten telefondan film izlemem ben. Sırf Türk geliştiricilere destek olmak adina uygulamalarini satin alirim. Ama herkes benim gibi duşunmeyebilir ve markete olumsuz yorumlar yazarak sana zarar verebilir.

Bu arada degişik yollardan degişik filmler denedim ve hepsinde durum ayni.

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi

Magduriyet söz konusu degil dostum. Zaten telefondan film izlemem ben. Sırf Türk geliştiricilere destek olmak adina uygulamalarini satin alirim. Ama herkes benim gibi duşunmeyebilir ve markete olumsuz yorumlar yazarak sana zarar verebilir.

Desteklediğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten düşünceli bir insansınız. Destekçi dahi olsanız problemi bildirdiğiniz içinde teşekkür ederim, sizin gibi problemle karşılaşan kişiler mutlaka çıkacaktır onlara yardımcı oldunuz. Ben bu problemin neden olduğunu araştıracağım çözersem yeni güncellemede gidereceğim. İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim moderatorum

serinaga

serinaga

Üye

Üstadım bu sorunun wifi ile mi 3G ile mi oluşuyor ? Merak ettim de ...

orian

orian

Üye
yo bölge konum ayarlarındaymış öğrendim :) çoğu uygulama tr de yok örneğin google search o yuzden bölgeyi abd yaptım. yinede teşekkürler

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
yo bölge konum ayarlarındaymış öğrendim :) çoğu uygulama tr de yok örneğin google search o yuzden bölgeyi abd yaptım. yinede teşekkürler

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Bu arada arkadaşlar uzun bir süredir güncelleme yayınlayamıyorum nedeni server kiraladım programı ona bağlayacağım ve otomatikten her açtığınızda filmler yenilenmiş olacak. Bu arada pek yakında film indirme programınıda mağazaya koyacağım, programın tamamı hazır sadece filmleri server'a atmak kaldı, şimdi 25'e yakın film attım internettin upload hızı düşük olduğu için biraz zaman alacak gibi duruyor. 100'ün üstüne çıkınca film sayısı mağazaya göndereceğim.

blackss

Üye
Film indirme olayı süper olmuş ben uygulamayı satın almıştım ama işyerinde wifi bağlantısı olmadığı için pek kullanamıyordum eline emeğine sağlık
Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşım süpersin, ellerine sağlık. Şu yabancı dizi izleme olayını da bekliyoruz senden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt