Film İzle HD (film izlemenin en basit ve en güzel yolu)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşın isteğine aynen ben de katılıyorum.
Bazı izleyiciler için IMDB puanı gerçekten önemli bir kriterdir.
Diğerleri olmasa bile en azından IMDB puanının görülebilmesi iyi olur :oke:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben cihazı alır almaz ilk bu arkadaşın uygulamalarını satın alacağım.

Bir geliştirici daha vardı onların da uygulamalarını yükleyeceğim.

Siz de benim uygulamalarımı alırsınız ödeşiriz
:kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşın isteğine aynen ben de katılıyorum.
Bazı izleyiciler için IMDB puanı gerçekten önemli bir kriterdir.
Diğerleri olmasa bile en azından IMDB puanının görülebilmesi iyi olur :oke:

tavsiyeniz için teşekkür ederim :) kesinlikle 2. güncellemede bu problemi çözeceğim :)

- - - Eklendi - - -

Ben cihazı alır almaz ilk bu arkadaşın uygulamalarını satın alacağım.

Bir geliştirici daha vardı onların da uygulamalarını yükleyeceğim.

Siz de benim uygulamalarımı alırsınız ödeşiriz
:kıskıs:

Teşekkür ederim arkadaşım desteğin için :) uygulaman çıkar çıkmaz haberdar et destekçin olurum :)

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve ardacumhur
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Konunuz tüm üyelerimizin faydalanması adına wp genel bölümüne taşınmıştır.

blackss

Üye
Merhaba dostum emeğine sağlık gerçekten bu uygulamaya ihtiyaç vardı ama filmi indirebilmemiz gerekir android de dowloand blazer diye bir uygulama vardı çok işimize yarıyordu eğer böyle bir uygulama çıkarırsan kesinlikle alırım
Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Telefonuma ilk defa ücretli bir uygulama indiriyorum şuanda. Ellerine sağlık. Aynı türde birde yabancı diziler için bir program olabilir :) Game of Thrones, Arrow, The Bigbang Theory, Falling Skies, The Mentalist, Walking Death ... tavsiyem olsun.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Microsoft hesabım askıya alınmasa şimdi indirirdim. :(

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba dostum emeğine sağlık gerçekten bu uygulamaya ihtiyaç vardı ama filmi indirebilmemiz gerekir android de dowloand blazer diye bir uygulama vardı çok işimize yarıyordu eğer böyle bir uygulama çıkarırsan kesinlikle alırım
Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express
Teşekkürler dostum ilgin için :) Daha önce bu konu başlığının altında da bir arkadaş söylediğin tarzda bir program istemişti, Çalışmalara başlayacağım en kısa zamanda hazır olursa yine maxicep formu üzerinden bilgilendiririm sizleri :)

- - - Eklendi - - -

Telefonuma ilk defa ücretli bir uygulama indiriyorum şuanda. Ellerine sağlık. Aynı türde birde yabancı diziler için bir program olabilir :) Game of Thrones, Arrow, The Bigbang Theory, Falling Skies, The Mentalist, Walking Death ... tavsiyem olsun.
İndirdiğin için teşekkür ederim, umarım beğenirsin :) Söylediğin tarzda dizi izleme programı için sürekli sunucu üzerinden dizileri çekmek lazım, bunun üzerinde duruyorum şuanda, eğer olurda güncel dizileri sürekli yayınlayan bir internet sitesi ile anlaşırsam söylediğin tarzda uygulamayı en kısa sürede store'a koymuş olacağım :) ilgin için tekrardan teşekkür ederim :)

katil_197

katil_197

Üye
kardeş parayı hattan alsaydı oyunu direkmen alacaktım biz öğrenci adamız bizim kartımız yok :D

serinaga

serinaga

Üye
Bugüne kadar Microsoft Hesabımı aktif hale getirmemiştim, ama memlekette sizin gibi geliştiricilerin olması inan beni de çok MUTLU etti, ve buradan sizin gibi kendi imkanlarıyla bir şeyler yapmaya çalışan HERKESE sesleniyorum, iyi yada kötü FARKETMEZ !, nasıl olsa mutlaka bir gün en MÜKEMMEL uygulamalarınızı yapabilmeniz için sizleri her zaman DESTEKLİYORUM ... Bizim Amerikalıdan eksiğimiz ne ? Arkadaşım çalışmalarında başarılar diliyor ve hesabı açar açmaz hemen alıyorum ve DESTEKLİYORUM, yolunuz açık olsun ... :good:
Kafaya koydum zaten bir gün ben de bir UYGULAMA yapacağım (maalesef şimdilik buna zaman ayıramıyorum, ama bir gün elbet ...)

• Beğen
Tepkiler: runoonur ve ardacumhur
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bugüne kadar Microsoft Hesabımı aktif hale getirmemiştim, ama memlekette sizin gibi geliştiricilerin olması inan beni de çok MUTLU etti, ve buradan sizin gibi kendi imkanlarıyla bir şeyler yapmaya çalışan HERKESE sesleniyorum, iyi yada kötü FARKETMEZ !, nasıl olsa mutlaka bir gün en MÜKEMMEL uygulamalarınızı yapabilmeniz için sizleri her zaman DESTEKLİYORUM ... Bizim Amerikalıdan eksiğimiz ne ? Arkadaşım çalışmalarında başarılar diliyor ve hesabı açar açmaz hemen alıyorum ve DESTEKLİYORUM, yolunuz açık olsun ... :good:
Kafaya koydum zaten bir gün ben de bir UYGULAMA yapacağım (maalesef şimdilik buna zaman ayıramıyorum, ama bir gün elbet ...)

Bu tip yorumlar & mesajlar benim için çok ilham verici oluyor.Eminim benim gibi bir çok geliştirici arkadaş için de böyle hissettiriyordur.

Motivasyon ve moral sağlıyor.Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: runoonur
runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
kardeş parayı hattan alsaydı oyunu direkmen alacaktım biz öğrenci adamız bizim kartımız yok :D

ilgin için teşekkürler kardeşim, olur da promosyon falan olursa seni maxicep üzerinden bilgilendiririm :)

- - - Eklendi - - -

İlgilenmen bir yana motivasyon vermen dahi beni çok mutlu etti kardeşim :) inş uygulamadan memnun kalırsın :)

Churchil

Üye
Kardeş uygulamayı indirdim ama bişey sorucam ; film izlerken kredi kartına herhangi bir ücret yansıtacak mı yoksa sadece uygulama ücretimi faturaya yansıycak ?

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş uygulamayı indirdim ama bişey sorucam ; film izlerken kredi kartına herhangi bir ücret yansıtacak mı yoksa sadece uygulama ücretimi faturaya yansıycak ?

indirdiğin için teşekkür ederim kardeşim. Sadece Uygulama ücreti kredi kartına yansır ektradan para ödemeyeceksin yani filmleri izlerken. İstediğin gibi filmleri izleyebilirsin, iyi seyirler dilerim :)

Churchil

Üye
Sağol reis ;-)

orian

orian

Üye
abd mağazaya nasıl ayarliyorsun kardeş ?

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
abd mağazaya nasıl ayarliyorsun kardeş ?
Anlamadım kardeşim neyi nasıl ayarlıyorum, Uygulamayı abd mağazasında nasıl sattığımı soruyorsan programı windows phone store'a gönderirken hangi ülkelerde satılması gerektiğini belirliyorsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt