Film İzle HD (film izlemenin en basit ve en güzel yolu)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Film İzle HD (film izlemenin en basit ve en güzel yolu)
Merhaba arkadaşlar ilk başta konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim. Böyle bir programı yazma amacım markette film izleme programlarının türkçe altyazı veya dublajlarının olmamasıydı.

Programın her hafta güncellemesi olacaktır ve her güncellemede yeni filmler, ekstra özellikler ve varsa(saptanırsa) hatalı alanlar giderilecektir. Bu arada arkadaşlar programın ücretini 2 tl olarak belirledim, daha az ücret seçeneği olsaydı wp store'da onu seçerdim. Free yayınlamamamın nedeni ise her hafta güncelleme atacağımdan dolayı uğraşımın karşılığı olmasını istedim.

YENİ GÜNCELLEME ÇIKTI - VERSİYON (1.0.2):
Arkadaşlar yeni güncellemeyi mağazadan indirebilirsiniz, Bu arada WP7 üstü desteği de geldi.
yeni güncellemede =
* İMDB +20 adında kategori eklendi ve içinde imdb listesini en iyi ilk 20 filmi bulunmakta.
* Canlı Tile da İyileştirme yapıldı.
* WP 7 üstü desteği geldi.

Bu arada arkadaşlar lütfen uygulama için değerlendirmede bulunursanız sevinirim.
Link(alttaki link'in aynısı) =

Bir sonraki yani 2. güncellemeyi 9.3.2013(00:22) tarihinde windows store'a yolladım arkadaşlar bu güncellemenin versiyonu ise 1.0.7 olacak. Bu güncelleme ile bir çok kişinin sıkıntı yaşamış olduğu film bilgisi, Fragmanı, İMDB puanı eklendi.. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Programın Tanıtımı = Film izleme zamanı. 150 den fazla film seçeneği ile bu uygulama tam size göre. Filmlerin tamamı ya altyazılı yada türkçe dublaj. Filmlerin çoğu HD formatında ve yeni(güncel) filmlerden oluşmakta. Sürekli yenilenen sinema haberleri ve kararsız kaldığınız zaman sizin yerinize film seçecek olan şans küpü bulunmakta.
Kategoriler = Aksiyon,Komedi,Romantik,Drama,Korku,Animasyon.Göze hitap eden bir arayüz hazırladık ve sizler için canlı tile özelliği ekledik. Not : Program sürekli halde güncellenecektir. Her uygulama güncellemesi sonrası yeni filmler, ek özellikler ve bulunan hatalı alanlar düzeltilecektir.Programın Linki =

• Beğen
Tepkiler: teAtalay

papakudioflu

papakudioflu

Admin
guzel bir uygulamaya benziyor eline saglik. Fakat sadece wp8 destegi var galiba veya ben abd magaza ayarladigim icin yuklenmiyor.

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Evet şuanda sadece wp8 desteği var. Ama ilk güncellemede wp7 içinde derleyeceğim.

komando04

komando04

Üye
teşekkürler kardeşim birde film indirebileceğimiz bir program olsa ne iyi olur Türkçe dublajlı bir program androiddeki gibi

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
dikkate aldım kardeşim şimdi başka bir program üzerinde çalışıyorum, biter bitmez film indirebileceğimiz bir programda yazacağım.

komando04

komando04

Üye
dikkate aldım kardeşim şimdi başka bir program üzerinde çalışıyorum, biter bitmez film indirebileceğimiz bir programda yazacağım.

Allah razı olsun kardeşim sağ olasın çıkarsa eğer ilk ben alacağım teşekkürler

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eline sağlık güzel bir programa benziyor.
Ancak film izleyebilmek için sağlam bir wifi kaynağı ya da telefonda sınırsız internet olması gerekiyor sanırım.
Yine de film soran çok arkadaş vardı forumda.
Onların ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek bir uygulama gibi duruyor.
Teşekkürler. :oke:

mamix74

mamix74

Üye

kardeşim şoyle butun dunya liglerini sonuclari puan tablolari fiksturleri ve mac ozetlri izlenen bi program yap kac para yaparsan yap

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim şoyle butun dunya liglerini sonuclari puan tablolari fiksturleri ve mac ozetlri izlenen bi program yap kac para yaparsan yap
Tabi ki kardeşim listeme ekledim, günde zaman buldukça (5-6 saat) uğraşıyorum programlarla. En kısa zamanda bahsettiğin tarzda bir program yazacağım.

- - - Eklendi - - -

Eline sağlık güzel bir programa benziyor.
Ancak film izleyebilmek için sağlam bir wifi kaynağı ya da telefonda sınırsız internet olması gerekiyor sanırım.
Yine de film soran çok arkadaş vardı forumda.
Onların ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilecek bir uygulama gibi duruyor.
Teşekkürler. :oke:

Yorumun için teşekkür ederim. İnternet ve kota konusunda haklısın lakin böyle bir programı yazma amacım wp store'da bu tarz yazılmış programların hiçbirinde tr altyazı veya dublajın olmamasıydı. O programlara yazılan yorumları okudum ve sonuç olarak türk kullanıcıların filmlerin tr altyazılı veya dublajlı olmasını istediklerini gördüm. Bu yüzden tercih ettim. İlginize teşekkür ederim :)

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Cok güzel bir uygulama elinde böyle bir yetenek var..daha iyi uygulamalar bekleriz senden..

osmantoker

Üye
uygulayamayı indirdim gayet başarılı yanlız bir kaç öneride bulunmak istiyorum.mesela izleyeciğimiz filmi seçerken film hakkında bilgi bölümü olsa filmin konusu yönetmeni oyuncuları imdb puanı olsa daha güzel olurdu.

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
uygulayamayı indirdim gayet başarılı yanlız bir kaç öneride bulunmak istiyorum.mesela izleyeciğimiz filmi seçerken film hakkında bilgi bölümü olsa filmin konusu yönetmeni oyuncuları imdb puanı olsa daha güzel olurdu.

indirdiğin için teşekkür ederim kardeşim. Haklısın ilk başta programı o şekilde hazırlamıştım ama windows kabul etmedi "isolated storage" da problem olduğunu bildirdiler bende bu şekilde yapmak zorunda kaldım. Ama yeni güncellemelerde bu sorunu aşıp istediğin gibi programı düzenleyeceğim.

Bu arada bu haftaki güncellemeyi windows store gönderdim 3-4 gün içinde aksilik olmazsa güncelleme gelecek. Yeni güncellemede imdb +20 adında yeni bir kategori eklendi ve imdb'nin ilk 20 filmi ekledim. Her güncellemede bu +20 de beşer beşer veya onar onar artacak, Güncellemede canlı tile ekranı daha iyi konuma getirdim ve son olarak Windows Phone 7.1 , 7.5 desteğinide hallettim, Artık Windows Phone Sürümü 7.1 ve üstü cihaza sahip olanlarda indirebilir.

• Beğen
Tepkiler: osmantoker
KacakMazot

KacakMazot

Üye
hadi yine iyisin onur bende yanlisliklada olsa indirdim :D ama degdi yani. gorsellik cok guzel olmus sadece osmaninda dedigi gibi film hakkinda aciklama olursa cok guzel olur birde filmler youtube uzerindenmi veriliyor. ben iphone kullanirken diziizle miydi dizihd miydi neydi hatirlamiyorum o programi kullaniyordum. yeni filmleri gunluk olarak ekliyorlardi onlar nasil yapiyolar. seninde bu sekilde yapma gibi bir luksun varmi acaba. bastan soylim anlamam bu islerden :D sadece gordugumu soyluyorum.

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
hadi yine iyisin onur bende yanlisliklada olsa indirdim :D ama degdi yani. gorsellik cok guzel olmus sadece osmaninda dedigi gibi film hakkinda aciklama olursa cok guzel olur birde filmler youtube uzerindenmi veriliyor. ben iphone kullanirken diziizle miydi dizihd miydi neydi hatirlamiyorum o programi kullaniyordum. yeni filmleri gunluk olarak ekliyorlardi onlar nasil yapiyolar. seninde bu sekilde yapma gibi bir luksun varmi acaba. bastan soylim anlamam bu islerden :D sadece gordugumu soyluyorum.

Yanlışlıkla da almış olsan teşekkür ederim kardeşim :) iade etme gibi bir opsiyon olsaydı senin için windows ile iletişime geçerdim :) Evet filmlere açıklama konusunu daha önce belirtmiştim ama bu sorunu aştım sayılır, 2. güncellemede bu problemi gidermiş olacağım. Filmleri "VK" den direk alıyorum kodlar programın içinde gömülü bu yüzden program 32 mb yani ilaveten bir serverden çekmiyorum filmleri zaten şu anda bu data trafiğini kaldırabilecek bir sunucuya sahip değilim. Ama sürekli güncelleme atıp yeni filmleri ekleyeceğim :)

Bu arada arkadaşlar programı indirdiğiniz zaman windows phone store'da program hakkında değerlendirmede bulunursanız çok sevinirim, Şimdiden teşekkürler herkese :)

Churchil

Üye
Kardeş kurban olayım şunu ücretsiz yap bu uygulamadan başka böyle bir uygulama yok markette Bi sureliğinede olsa ücretsiz yap şunu be Allah ın adını verdin bak !!!!

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş kurban olayım şunu ücretsiz yap bu uygulamadan başka böyle bir uygulama yok markette Bi sureliğinede olsa ücretsiz yap şunu be Allah ın adını verdin bak !!!!

Kardeşim Uygulamayı ücretsiz koyamamamın iki nedeni var, birincisi uygulamanın ilk belirtilen fiyat dışında tekrar fiyat değişikliği store tarafından o kadar kolay olunmuyor yani uygulamayı ya güncellemem lazım yada uygulamayı kaldırıp tekrardan store'a göndermem lazım, İkincisi ise uygulamayı para ile satın alan arkadaşlara ayıp olur, sonuçta onlar para verip aldılar şimdi ücretsiz olursa onlara da ayıp olur.

• Beğen
Tepkiler: osmantoker
ecel54

ecel54

Üye
adamın emeği var. ücretide hak ediyor rakibi yok :D

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
papakudioflu

papakudioflu

Admin
öncelikle ülkemizde boyle guzel bir uygulamayi yaoan birisinin bulunmasi hem de bunu kendi imkanlariyla yapmiş olmasi beni gururlandirdi. Hic kullanmasam da sirf destek olmak adina wp7.x destekli guncellemesinden sonra satin alicam. Ve arkadaşimizin da belirttigi gibi lutfen uygulamaya yorum yazin. Yorumlar uygulamanin listelerde gorunmesini saglar.

Ucretsiz konusunda ise bir kez magazada fiyatlandirilan bir uygulamanin fiyat degişikligi uzun ve sıkıcı bir o kadar da sakıncalı bir sürec. Burada işin icinde microsoftun da gelir pay aldigini hatirlatirim. Zaten belli bir satiş rakamina ulaştiginda indirim veya ucretsiz promosyonu uygulanacaktir.

runoonur

runoonur

Üye
    Konu Sahibi
adamın emeği var. ücretide hak ediyor rakibi yok :D
Teşekkür ederim kardeşim desteğin için :)

- - - Eklendi - - -

öncelikle ülkemizde boyle guzel bir uygulamayi yaoan birisinin bulunmasi hem de bunu kendi imkanlariyla yapmiş olmasi beni gururlandirdi. Hic kullanmasam da sirf destek olmak adina wp7.x destekli guncellemesinden sonra satin alicam. Ve arkadaşimizin da belirttigi gibi lutfen uygulamaya yorum yazin. Yorumlar uygulamanin listelerde gorunmesini saglar.

Ucretsiz konusunda ise bir kez magazada fiyatlandirilan bir uygulamanin fiyat degişikligi uzun ve sıkıcı bir o kadar da sakıncalı bir sürec. Burada işin icinde microsoftun da gelir pay aldigini hatirlatirim. Zaten belli bir satiş rakamina ulaştiginda indirim veya ucretsiz promosyonu uygulanacaktir.

ilk olarak desteğin için teşekkür ederim kardeşim :) Ve sana katılıyorum uygulama belli bir indirme sayısına ulaşınca microsoft kendi bazında indirime sokuyor ama geliştiricinin payını aynen veriyor :) tekrardan desteğin ve bilgilendirme yaptığın için teşekkür ederim moderatorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt