figo alex takası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ya fenerliler muhalefetmiş... Arkadaşlar ben bu tip haberlerde hiç fb yi eleştirmedim mi??? Genelde tarafsız yorum yapıyorum ama hala... :(

khan

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Apr 30 2005, 12:14 AM
Ya fenerliler muhalefetmiş... Arkadaşlar ben bu tip haberlerde hiç fb yi eleştirmedim mi??? Genelde tarafsız yorum yapıyorum ama hala... :(
[post=42472]Quoted post[/post]​
Arkadaşlar bu arkadaşlara transferle ilgili pek çok örnek varken hala bir şeyleri anlatmaya çalışmak bile aradaki çekememe ve kıskançlığın ne boyutta olduğunun en güzel kanıtı.Bakınız basın ve bilumum yazar geçinenler herkez o gelmez dedi geldi bunu alamazlar dedi şu anda ligin ve takımın yıldızı şimdide yok takastı yok r madrid istiyordu diye haber yapıyorlar ya hani ALEX YÜRÜYEREK TOP OYNUYORDU O YÜZDENMİ R.MADRİD TAKAS İSTİYOR

khan

Üye
Originally posted by ardaca@Apr 27 2005, 11:26 AM
İspanya Ligi'nde istediği sonuçları alamayan ve lider Barcelona'nın 6 puan gerisinde ikinci durumda bulunan Real Madrid, önümüzdeki sezonun planlamasını yaparken, Fenerbahçeli Alex'i gündemin ilk maddesinde tutmaya devam ediyor.
Brezilyalı Teknik Direktör Luxemburgo'nun, Alex konusunda ısrarını sürdürmesi nedeniyle Real Madrid'in, Sarı - Lacivertliler'e yeni bir teklif getireceği öğrenildi. İspanyol kulübünün, Luxemburgo'nun önümüzdeki sezon kadrosunda düşünmediği Figo'yu, Alex ile takas etmek için öneri paketi hazırladığı bildirildi. Real Madrid ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan Figo'nun, yıllık yaklaşık 4 milyon Euro tutan ücretini, Fenerbahçe'nin ödemesi halinde bedelsiz verileceği, karşılığında Alex'in talep edileceği ifade edildi.
Luxemburgo ile Alex'in menajerliklerini yapan Juan Figger'in, Madrid'de Realli yöneticilerle pazarlık masasına oturduğu ve Fenerbahçe ile aralarında arabuluculuk yapmayı kabul ettiği de ileri sürüldü. Real Madrid ile Figger'in bu önerisinden, Figo'nun da haberi olmadığı ve vereceği yanıtın merak edildiği vurgulandı.
kaynak: milliyet spor
[post=40138]Quoted post[/post]​
FENERBAHÇEDEN ALEXİ ALIP FİGO VERMEYİ TEKLİF ETMEK BENCE FENERBAHÇENİN NE KADAR DOĞRU İŞLER YAPTIĞLA İLGİLİ ÇOK GÜZEL BİR ÖRNEK VE EVET BENCE ALEXTE SATILABİLİR AMA KESİNLİKLE FİGO VE YA BİRBAŞKA EMEKLİYLE TAKASI KESİNLİKLE OLMAZ BU KADROYA ARTIK TAKIM KİMYASINA UYACAK YENİ YILDIZ ADAYLARI İÇİNDE İYİ BİR ÖRNEK TEŞKİL EDER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...