fiat doblo mu ford transıt connect mi

Sponsorlu Bağlantılar

birmot

birmot

Üye
bence doblo fark ortada

• Beğen
Tepkiler: yaşar atay

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
bence ford transit connect

gaffurchar

gaffurchar

Üye
eski doblolarda sürüş esnasında bi sarsıntı bi savrulma söz konusuydu yenisinib bilmiyorum bizde connect var çok sade olması kötü fakat güvenlik açısından genişlik ve sürüş keyfi on numara

exbermuda

Üye
Motor ve kasa Ford derim. Dizayn olarak Doblo olabilir. Bizde iki adet 1.3 ltd multijet 2010 Doblo Elegance araçlar aldık. Fiat'ın Türkiye ve İtalya temsilciliklerine broşürde yazan yakıt değerlerini yakmadığını ilettik. Araçlarımızı yakıt testine tabi tuttular. Test esnasında klima ve camlar kapalı 88 km süratle düz yolda gaz kesmeden 100 km kadar yol yapıldı. Onlar bile araca 7.1 lt yaktırdılar. Aracın içinde olmamıza rağmen raporlarına en düşük değer 6.8lt yazdılar. Bence bukadar küçük bir motorlu aracı almak hata diye düşünüyorum. Aracın kasası çok büyük ve çekmiyor. Araçları değiştirmeyi teklif ettik ama takas indirimi ile alıp araç satmayı önerdiler. Bence bu araçta mühendislik hatası var. Alacaklar bir daha düşünsün bence. Biz aldandık siz aldanmayın.

1500kg ağırlık + Yüksek bir kasa + 1.3lt çekmeyen bir motor = 50NC kamyon gibi bir yakıt tüketimi

rapege

rapege

Üye
her türlü ford

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
bana motor dayanıklılıgı lazım dayanıklı motor olsun ehliyetimi aldım 20 binlira param var ve araba kullanmayı seviyorum bana dizayn da önemli motor dayanıklılıgıda düz yolda su gibi aksın araba resmen o derece

1996sefa66

Üye
ben araba alcaktım 6 -7 ay araştırdım hemde paramı tamamlamış oldum ben ilk önce doblo düşünüyodum sonra ford connect aldım ben ford connecti aile arabası olarak aldım ford connectin farkı turboo ve intercooler var
ve bendeki ford connect 75 bg ama benim arabam azami 800 maximum 1200 kg yük taşıyo doblo süspansiyonlu 800 ün yarısını atamzsın ama connect hem yol hemde aile arabası

JayJayyy

Üye
ford

1996sefa66

Üye
selam arkadaslar benim 2007 model ford connectim var müzik dinlerken ses sağ ön kapı ve arkadan geliyo sol taraftan ses gelmiyo hoparlöre baktım hışırtı geliyo patlamışmıdır yoksa ses dağılımıylamıı alkalı ses dağılımını da yapmayı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
doblo falan arabami ya ford tabiki

e1b1

e1b1

Üye
doblo

maxirabit

maxirabit

Üye
Ford daha sağlam tr'de üretilip amerikaya gönderiliyor.

amfibir_dj

amfibir_dj

Üye
Bizde 2011 connect var çok sağlam ve sürüş keyfi mükemmel 2.0 motor var bencede connect

Doblom

Üye
Her türlü Doblo derim 1.9 jtd öneririm 2005 2006 rahat alirsin o fiyata cekişi süper 2 de son gazda 100 geliyor konfor süper arkadaş aldi 0 connect bizim araba 2005 1.9jtd ondan rahat konfor zorlamıyor bizi cekme derdi hiç yok birtek fordun ayrimciligi wardir yol tutuşu ama 0 doblolardaki yol tutuşu forddan iyi

jigsaw_54

Üye
FORD adı yeter ...

futbol123

futbol123

Üye
ikiside çok yakar

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
doblo çok az yakar ama bende oyumu connecten yana kullanırım motor olarak mükemmel bişey..ne varki içi dıştan ne kadar konforlu görünsede eşşek arbası mübarek organlarım oyun havası kıvamına geliyor :D...süspansiyon yetersziliği sezdim ben connec'te...ama doblo bağımsız süspansiyon özelliğiile büyülüyor beni :)

Türe

Türe

Üye
doblo daha ferah sanki

• Beğen
Tepkiler: ByYlmzZz

Üst Alt