fiat doblo mu ford transıt connect mi

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
fiat doblo mu ford transıt connect mi
arkadaşlar sizce fiat doblo multijet mi ford tansit connect glx 110 ps mi

--------------- Ekleme ---------------

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark ve minoo

göktaş

Üye
ben ford connect derim çünkü fordun TDCİ MOTORları (DURATOTQ) dizel teknolojisinde dünyada gelinen son nokta eniyi motor ve fordun connecteki DURATEC motorlarda çok atik hemde çok az yakıyorlar birde bu fordun motorları düşük devirde bile yüksek tork üretiyor ve motorlarındaki ortak yakıt hattı ve IDM işlemcileri çok kaliteli ama bunlar dobloda yok

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
ben ford connect derim çünkü fordun TDCİ MOTORları (DURATOTQ) dizel teknolojisinde dünyada gelinen son nokta eniyi motor ve fordun connecteki DURATEC motorlarda çok atik hemde çok az yakıyorlar birde bu fordun motorları düşük devirde bile yüksek tork üretiyor ve motorlarındaki ortak yakıt hattı ve IDM işlemcileri çok kaliteli ama bunlar dobloda yok
ama dobloda 2.0 multijet dizel motor var :naughty:

minoo

minoo

Üye
doblo bence..hem kasa qüzel qörünüyo hem de bn connect'te hiç rahat edemedim bayıyo insanı içnde :s
ama ticari olarak düşünülürse bilemicem orasını :D

'Davut

'Davut

Üye
Yakışıklı Fiorino...:D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
öyle bi secenek yok malesef kii :D

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Elbetteli Ford derim.ikisi de o kadar iyi olmamakla beraber,aralarında bir seçim yapılırsa Ford fark atar:)
Hem motor olarak,hem konfor olarak.
Bu karşılaştırmadaki en önemli şey,motor farkıdır.Ford motoru fiat motorunu ezer geçer.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
nasıl geçer ya doblonun en yüksek modelinde 2.0 multijet dizel motor var :hmmm

minoo

minoo

Üye
connect hiç rahat deil konfor 0 söyliim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

BktsBcr

BktsBcr

Üye
kardeşim dobloyu tercih ederdim, Güzel araba:oke:

minoo

minoo

Üye
aynen.doblo :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
tamam ozaman :)

Perfect!

Üye
doblo iyi
ticari olcaksa ford

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
yeni doblolar çok güzel para olsada alsak 0 ama neredee

X_MaN_YaK

X_MaN_YaK

Üye
foordddddddddd

göktaş

Üye
fiatı alan bir insan bir daha almıyor multijet motorun ömrü az ve iyi değil çünkü nedeni şu
fiat dizel ve benzinli motorları hiç iyi değil parçası ucuz olduğu için herkes aldanıtor bende ford fiesta var 1.4 tdci ben 2400 devir de 4 vitaesle 110 vuruyom fordun birde motorları çok dayanıklı çünkü dünyaya dizel işini ilk ord öğretti benim kardeşim ben yokken arabanın motorunu o kadar vurdurmuşku anası ağlamış ben de nitroxtan yardım alıp hallettim sana diyeceğim transit connect daha iyi benim bir akrabam yurt dişinda o söylediğini söyleyim sana
bizim orda fiata araba diye kimse binmiyor diyor adam sana rabanın arbanın parasını verim tek şun hurdaya at diyor orda binien arbalr mersedes bmw audi ford nclaren bugatti volvo
diyor ben ce ford

matela

matela

Üye
motor olarak ford daha iyi ama konfor olarak bence doblo daha iyi

Üst Alt