Fena Bir Launcher..! Meizu MX4'ün Sistem Launcher'ı

Sponsorlu Bağlantılar

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
Fena Bir Launcher..! Meizu MX4'ün Sistem Launcher'ı
Meizu MX4 isimli android telefonun kullandığı sistem aluncher'ı. MIUI launcher'a biraz benzese de ondan daha sade ve daha hızlı arayüzü olan bir launcher. Uygulama menüsündeki simgelerin yerini dilediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama (alfabetik,tarihsel vs) yoktur. Denemenizi tavsiye ediyorum.
APK = '' ''
Zipten apkyı çıkartıp yükleyin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387, oguzhan788, MAERKEK ve 5 diğerleri

BeatsBox

BeatsBox

Üye
Kardes ALLAH razi olsun 2 aydan beri ariyom

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
İndirdim zipten md5 uzantılı çıktı yani rootlu cihazlar için Flash edilen dosya türü.

Emre

Üye
:tşk:

aycan54

Üye
Teşekkürler.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yükleyecek ler için bilgi ekliyim
Launcher de menü bulunmuyor ve ayar adına birşey yok sadece ana ekranlar mevcut. Yani iphone launcheri diyebiliriz.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
:tşk:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Duvar kağıdı iOS.

en-sel

en-sel

Üye
Benim cihazda calismadi s2

art_ist

art_ist

Üye
Teşekkür ederim

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Benim ROM un azizliğine uğradım uygulamayi açınca cihaz restart atıyor yinede teşekkürler
edit : i9300 CM11 Snapshot

byAndroid

byAndroid

Üye
Kaç mb ram yiyor

murat3702

murat3702

Üye
Yükleyecek ler için bilgi ekliyim
Launcher de menü bulunmuyor ve ayar adına birşey yok sadece ana ekranlar mevcut. Yani iphone launcheri diyebiliriz.
Aynen. Sade ve ayar vs yapilamayan ios launcheri gibi. Hepsi o kadar.

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
Benim ROM un azizliğine uğradım uygulamayi açınca cihaz restart atıyor yinede teşekkürler
edit : i9300 CM11 Snapshot
meizu mx4 lollipop olarak piyasaya sürüldüğü için 5.0 altı cihazlarda sorun olabiliyor
Kaç mb ram yiyor
telefona göre değişiyor bazı telefonlarda 50 mb olmazken benim telefonda 60 mb civarında. bu arada hemşeriymişiz poaltlıdan :)

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
byAndroid

byAndroid

Üye
meizu mx4 lollipop olarak piyasaya sürüldüğü için 5.0 altı cihazlarda sorun olabiliyor

telefona göre değişiyor bazı telefonlarda 50 mb olmazken benim telefonda 60 mb civarında. bu arada hemşeriymişiz poaltlıdan :)
Hmm ilginç Polatlı ha. İlk defa karşılaşıyorum burda Polatlı biriyle :D meizu Mx4 kitkat la geldi yalnız lolipop güncellemesi geldi mi gelmedi mi bilmiyorum

nefretsiz

nefretsiz

Üye
    Konu Sahibi
Hmm ilginç Polatlı ha. İlk defa karşılaşıyorum burda Polatlı biriyle :D meizu Mx4 kitkat la geldi yalnız lolipop güncellemesi geldi mi gelmedi mi bilmiyorum
izlediğim videolarda lollipop diyordu bilmiyorum artık 4.4 mü 5.1 mi :)

Üst Alt