Faturalı turkcell hattı olanlar ayda 10 ytl ye 600 dk konuşun..

Sponsorlu Bağlantılar

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
    Konu Sahibi
Faturalı turkcell hattı olanlar ayda 10 ytl ye 600 dk konuşun..
Değerli arkadaşlar faturalı hattınızı başka bir operatöre taşıyın.Bir ay bekledikten sonra tekrar turkcell e numara taşıma işlemi için başvurun ancak geçtüğiniz operatörde size imzalatılan kağıtlara dikkat edip numara taşımıyıcağınıza dair bir taahhütname varsa imzalamayın.Döndüğünüzde yukarıdaki kampanyadan 6 ay faydalanın

bungee

Üye
Kampanya şimdilik 6 şubata kadar geçerli. Sizce yetişir mi?

Deneyimlerim; Turkcell kendinden giden abonelerin onaylarını olabildiğince (48 saat) geç veriyor, avea kendinden giden abonelerin onaylarını nispeten hızlı veriyor, vodafone şu an için en hızlı gidiş onayı veren şebeke.

Turkcell'den 6 günde başka şebekeye geçtiniz diyelim. Hemen turkcell'e dönemezsiniz, sisteme giriş yapılmaya çalışıldığında reaktivasyon hatası alırlar ve turkcell'e geri dönüş talebinizi alamazlar. Turkcell'deki eski aboneliğinizin silinmesi için en az 1 hafta beklemelisiniz, etti 13 gün, hadi 3 günde turkcell'e geri döndünüz, etti 16 gün.

Kampanya bitmiştir.

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
    Konu Sahibi
uzayacak..ben denedim çalışıyo...

--------------- Ekleme ---------------

dikkatli okursanız bir ay dedim..ben numaramı taşıdım turkcellden ..bir ay sonra döndüm .zannedersem şu an bi zaman kısıtlaması yok...ve sistem çalışıyo yeni abone gibi işlem görüyosunuz

bungee

Üye
Kampanya şu andaki şartlara göre 6 şubata kadar geçerlidir.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ben hiç denemem cayma bedelli ve iki bedavadan toplam 340 tl ceza yeriz. Boş ver

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
    Konu Sahibi
valla arkadaşlar galileo nun dediği gibi dünya gene de dönüyo..tabi anlayana.

Solamente

Üye
6 ay :) bence siz avea alın :) faturalı hat kullanıcam ben derseniz abim öyle yaptı 30 küsüre 300 dakka konuşacak ;)

Üst Alt