Fancy Widget 3.5.5 TURKCE + Skinler

Sponsorlu Bağlantılar

ninjaa

ninjaa

Üye
Animasyon surelerini devamli yap
Kilidi actiginda ekrana hic dokunma dokundugunda animasyonu atlar.
Bide hava durumunda animasyon gosterecek bi olay varmi yagmurlu vya bulutlu gibi

Retro halen çalışmıyor(saat rakamları dijital olarak artıyor) dediklerinin hepsini yaptım ancak animasyon süresini sürekli yaptıgım halde ekran kilidini açtıgımda 2-3 saniyelik ufak bir güneş parlama animasyonu var onun dışında hiçbirşey yok.

ninjaa

ninjaa

Üye
Retro halen çalışmıyor(saat rakamları dijital olarak artıyor) dediklerinin hepsini yaptım ancak animasyon süresini sürekli yaptıgım halde ekran kilidini açtıgımda 2-3 saniyelik ufak bir güneş parlama animasyonu var onun dışında hiçbirşey yok.

3.5.4 ü yükledim ve düzeldi sanırım version kaynaklanan bir şey :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler eline sağlık

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi

Filiping yani dakika atlama animasyonunu diyosun o yok belki sonraki surumlerde cikarabilirler.

Hava gunesli ve acik ise gunes parlar sadece hava acik animasyonu odur daha ne bekliyosun ki?
Hava yagmurlu ise ekrana yagmur yagar
Bulutlu ise bulutlar gecer

Hava gunesli ve acikken bulut gostermez

Astrosman

Astrosman

Üye
Ayın evrelerine nerden bakacağız. Resimde var ama. :hmmm

kral1840

Üye
teşekkürler.ekranda saat ve hava durumu için önceki kullandıklarıma göre çok güzel.htc deki gibi bir animasyon bekliyordum ama,yorumları okuyunca olmadığını ve olmayacağını anladım.emeğe saygı.

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler.ekranda saat ve hava durumu için önceki kullandıklarıma göre çok güzel.htc deki gibi bir animasyon bekliyordum ama,yorumları okuyunca olmadığını ve olmayacağını anladım.emeğe saygı.

Animasyon olarak sadece hava olaylari animasyonu var saatdeki sayilarin atlama animasyonu yok.

Atlama animasyonu olan saatler var ama bunun gibi degil tek tip ve stabil calismiyor . Yanindada hava durumu animasyonu yok

izmiRDesigN

Üye
ellerine sağlık hemşerim :) Akigo !

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Eyv. Hemserim :)

Sent from my Wildfire S using Tapatalk 2 Beta-4

erkanaymak

erkanaymak

Üye
Eline sağlık

android_hack

Üye
Teşekkürler

Emirkan S

Emirkan S

Üye
Çok Sağol Kardeşim Allah Razı Olsun Ellerin Dert Görmesin +Skin Süper Olmuş ...

umitbukulmez

Üye
Allah razı olsun :D

uguretes

Üye
link ölü :(

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Kontrol ettim link canlı yaşıyor :)
Linki degistirdim ben programın linkinden bahsediyorsunuz sanmıstım

ninjaa

ninjaa

Üye
Çok şey beklemiyorum zaten dostum hiçbir animasyon olmuyordu benim telde bu sürümde (yağmur güneş bulut v.s ) onu anlatmaya çalştım ? Nadiren saatin üstünde güneş parıltısı oluyordu o kadar.

efsane557

efsane557

Üye
    Konu Sahibi
Kendim kullanıyorum flip dısında her animasyon calısıyo
Dedigim gibi eger kilidi acma animasyonu aktif ise calısır
Bide kilidi actıgında ekrana bir kez dokunursan animasyonu atlar yani gostermez bide animasyon suresini en az 20 sn yapmalısın
Ama seninki telefondan kaynaklıda olabilir bilmiyorum

Hatta animasyon sadece ana ekranda degil tarayıcıda bille kilidi acınca gosteriyor