facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
facebook
merhaba arkadaslar magazaya facebook diye uygulama gelmis fotograf ve video yukluyor saygimla

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bakalim david :)

- - - Eklendi - - -

flotron'un yaptigini diyorsan eger, uygulama namina bisey yok 2 tane kisayol mevcut. :)

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
ewet ewet kisayol ama tek fark yukleme yi direkt yapiyor yani tel. normal tarayicisindan direkt olmuyor ya o yuzden iyi bisey gibi ne dersiniz

BYFECI

BYFECI

Üye
hmm :hmmm

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ewet ewet kisayol ama tek fark yukleme yi direkt yapiyor yani tel. normal tarayicisindan direkt olmuyor ya o yuzden iyi bisey gibi ne dersiniz

galiba facebook'un kendisi duzeltmis fotograf yuklemedeki sorunu hocam ama sen begendiysen sorun yok tabikide.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
walla idare eder saygilar sevgiler dua ile (ben facebook a sikayet etmistim meego tarayicidan foto video yuklenmiyor diye gormus olabilirlermi acep?!...

pRime.

pRime.

Üye
eğer mobil siteden bahsediyorsanız fotoğraf yükleyemedim ben tarayıcı desteklemiyor diyor.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
yok kardesim magazadan facebook kisayolu indirince iki ikon cikiyor bunlardan biri touch digeri fuul iste bu olani acinca fotograf ve video yukle ye basinca ve dewam edince tekefonun dosyalarini gosteriyor ve ordan kolayca yukluyirsun sayglar

- - - Eklendi - - -

arkadaslar tamamen benim hatam zaten tarayicidan masaustune gecince de yukleme yapiyormus mobil olarak hala ayni ozur dilerim mesgul ettim sizleri hakkinizi helal edin konuyu kapatabilirmisiniz lutfen saygilarimla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt