facebook

• 17 Mart 2013
  • 659 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba arkadaslar magazaya facebook diye uygulama gelmis fotograf ve video yukluyor saygimla

Yazan: dawid
  2. bakalim david :)

- - - Eklendi - - -

flotron'un yaptigini diyorsan eger, uygulama namina bisey yok 2 tane kisayol mevcut. :)

3. ewet ewet kisayol ama tek fark yukleme yi direkt yapiyor yani tel. normal tarayicisindan direkt olmuyor ya o yuzden iyi bisey gibi ne dersiniz

4. hmm :hmmm

5. galiba facebook'un kendisi duzeltmis fotograf yuklemedeki sorunu hocam ama sen begendiysen sorun yok tabikide.

6. walla idare eder saygilar sevgiler dua ile (ben facebook a sikayet etmistim meego tarayicidan foto video yuklenmiyor diye gormus olabilirlermi acep?!...

7. eğer mobil siteden bahsediyorsanız fotoğraf yükleyemedim ben tarayıcı desteklemiyor diyor.

8. yok kardesim magazadan facebook kisayolu indirince iki ikon cikiyor bunlardan biri touch digeri fuul iste bu olani acinca fotograf ve video yukle ye basinca ve dewam edince tekefonun dosyalarini gosteriyor ve ordan kolayca yukluyirsun sayglar

- - - Eklendi - - -

arkadaslar tamamen benim hatam zaten tarayicidan masaustune gecince de yukleme yapiyormus mobil olarak hala ayni ozur dilerim mesgul ettim sizleri hakkinizi helal edin konuyu kapatabilirmisiniz lutfen saygilarimla

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 00:24