facebook ta gezinme

• 25 Nisan 2011
  • 3252 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar ben n8 telefona opera tarayici yukledim ama facebook adresine mobile olarak gırmek istemiyorm bunu ayarlayabilecegimz yada opera kadar kullanıslı baska bır tarayici varmi nokia tarayici disinda mobile girince videolar v.s gozukmuyor ben tam olarak sıteyi kullanmak istiyorm

Yazan: ANIL2
  2. bolt browseri denedin mi peki? Sitelere facebook da dahil tam site olarak girüyosun. Mesela nokianın kendi browseriyle tam site olarak girsem bile online kişileri göstermiyor ama bolt ta görebiliyorum. Videoları ise daha hızlı bi şekilde açıyor. Denemediysen tavsiye ederim..

3. operada da ole aslnda sen kesfedememissin :) bak smdi normal facebook a gir o zten m.facebook.com acacaktir..anasayfaya tikla ondan sonra m.facebook yazan yere normal bildgimiz facebook yani www.f a c e b o o k.com yaz tmmdir :oke:
    (bosluklar olmyacak)

4. tsk ederm arkadasm deneyecegim sende programin linki varmı

----------Eklendi @ 14:44:09 ---------- Yazıldı @ 14:43:42 ----------

denedim arkadasm yine m.facebbok oluyor

5. dostm bnde nie olmuor peki ? dedigim gibi yapmalisin anasayfada olman lazim anasayfadaki sitenin ismini degisitir normal www.face... olani yap sora git de bnde oluyor

6. olmuyor denedim birkac defa tekrar mobile geciyor bırının profiline bakarken orijinal site oluyor ama anasayfaya gırınce tekrar mobile donuyor

7. touch.facebook.com a gr snra en alta in tüm siteye tkla..bende de bzn m.facebook a geri dönüyor .s

8. arkadaslar denedm oldu operadan orijinal sayfaya girdim ama hayal kırıklıgına ugradm cunku opera sanırım flash playerı desteklemyor video tıkladıgım zaman flash player guncellenmesı gerek diyor konu ile ilgili bilgisi olan varmı

9. www.face book. com/home.php yaz girer. (Boşlukları Yazma ;) ]

10. opera flashı desteklemiyor. herkes bundan şikayetçi..

11. evet zten ole birnin profle bakinca orjinal anasayfa tkrar tklaynca normale donuyor :) onu bende cozemedim sende ansayfaya tiklama orjinaldeyken :D

12. şuan cepten girdiğim için link atmam zor ama forumda s60v5 uygulamaları bölümünden web tarayıcıları kısmına bakarsan orda bulabilirsin, ben de ordan indirmiştim.

13. opera iyidir aslnda kendi tarayicisda o kdar kotu degil tek istedigim kendi tarayicisndaki qwerty olmasi ve yeni sekme acabilmemiz (operadaki gibi basili tutunca...)

14. ben genel kullanımda kendi tarayısını kullanıyorum, faceye de genel de mobil olarak giriyorum. Ancak 2. bşr sayfa açmam gerektiğinde yada facede bir video izlemek, bir gönderiyi paylaşmak istediğimde, yahut arabam.com gibi sitelere tam site olarak bakmak istediğimde bolt browseri kullanıyorum, çünkü kendi browseri sadece mobil olarak giriyor bu tür bazı sitelere. Ayrıca boltun videoları açması daha hızlı bana göre..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 04:12