Facebook Okey Plus engeli nasıl kaldırılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Facebook Okey Plus engeli nasıl kaldırılır?
Facebook'un en çok ziyaret edilen uygulamalarından birisi olan Okey Plus'un engeli nasıl kaldırılır merak ediliyor. Sizde Okey Plus'ta engellendim diyorsanız, cevabını makalemizden bulabilirsiniz.

101 Okey Plus ’da Nasıl Oyuna Başlanır
101 Okey Plus oyununu üç farklı şekilde başlatabilirsiniz. Dilerseniz “Hemen Oyna” butonuna basıp 101 Okey Plus ‘ın sizi uygun bir masaya oturtmasıyla oyuna başlayabilirsiniz. Dilerseniz “Masa Aç” butonuna basarak istediğiniz özellikte bir masa oluşturabilir ve “davet et” butonu ile arkadaşlarınızı da masanıza davet edebilirsiniz. Dilerseniz sistemde otomatik açılmış masalardan birine “otur” butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.
101 Okey Plus masada 4 kişi olmasıyla otomatik olarak başlar. 101 Okey Plus oyununa ilk başlayacak oyuncuya fazladan bir taş daha verilir ve bu oyuncu taş çekmeden ilk eli oynar.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Facebookta engellenen uygulamanın engelini kaldırma
Hesap menüsünden gizlilik ayarlarına tıklayınız açılan alt sayfada engelliler bölümünü göreceksiniz..

mesutmut

mesutmut

Üye
Arkadaşlar 1 aydır uğraşıyorum yok ban kalkmıyor şuradaki adımları denedim en azından destek ekibi ile görüşüyorum şu an

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mustafa kılavuz

MERABA 101 OKEY PLUS HİLE YAPMADIĞIM HALDE BAN VERDİ BİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM