Okey Oyunlari 3 tane bi yerde

 • 18 Nisan 2011
 • 7001 Okunma
 • 4 Cevap

 1. Okey Oyunu 2.1
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Lisans: Ücretsiz
  Dil: Türkçe
  Boyut: 879 KB
  Üretici: www
  Ekleyen: backspace11

  Program Tanıtımı: Ulusal oyunumuz Okeyi bilgisayar ortamına taşıyan ve büyük beğeni kazanan Okey+ programı. Oyun kurulumu tamamladıktan sonra, oyuna başlamak için "Oyun" dan "Yeni" yi yada F2 ye basınız. Bilgisayar rastgele olarak oyuna ilk başlayacak kişiyi seçer ve 15 taş verir, diğerlerinede 14' er taş verir ve kalanların arasında bir okey seçilir ve ortaya açık olarak yerleştirilir. Elizdeki taşları mouse kullanılarak yerleştirebilirsiniz. Sıra size geldiğinde yani "Oyuncu 1 düşünüyor" yazısını gördüğünüzde, taş çekmek yada soldaki oyuncunun attığı taşı almak için taşı mouse ile tutup ıstakaya sürükleyip bırakmalısınız. Aynı işlemi taşların üzerine çift klik yaparakta gerçekleştirebilirsiniz. Atmak istediğiniz taşı belirledikten sonra bu taşı aynı şekilde mouse ile yada çift klik ile sağ tarafa atabilirsiniz. Soldaki taşı alacaksanız, çekmeden taşı attığınızda otomatik olarak soldaki oyuncunun attığı taş ıstakaya yerleştirilir. Taş atıldıktan sonra oyun diğer oyuncuların otomatik olarak oynaması ile devam eder. Okey kurallarına uygun şekilde oyunu bitirdiğinizde, son taşı ortada taş çektiğiniz yere mouse ile sürükleyip bırakmalısınız.

  101 OKEY OYUNU İNDİR

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Lisans: Ücretsiz
  Dil: Türkçe
  Boyut: 1.94 MB
  Üretici: www
  Ekleyen: backspace11

  Program Tanıtımı: Programla Okey oyunu ve okey taşları ile oynanan 34,51,101, Banko ve Kastet oyunlarını oynayabilirsiniz.

  &#8226; 101 Okey Oyununu indirdikten sonra üye olmadan misafir salonlarında oynayabilir veya üye olarak 300e yakın salona giriş yapabilirsiniz.
  &#8226; 101 Okey Oyunu oldukça popülerdir, aynı anda online 25 bin kişiyle oynayabilirsiniz.

  Online Okey Oyunu 6.0

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Program Tanıtımı: Buyrun İnternet Ortamında Online Okey Oyunu. Oyunu Bir Defaya mahsus İndiriyorsunuz ve kuruyorsunuz ve istediğiniz gibi açın yani hiçbir web sitesine girmeden oynayabilirsiniz...

  Okey Oyunu İndir
   


  Yazan: backspace11
 2. tşk
   
 3. saol abi
   
 4. Teşekkürler..:oke:
   
 5. :heyo:
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/02/2019 - 06:13