explorer 7 yakında geliyor (betası çıktı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vista

Üye
    Konu Sahibi
daha güvenli ve daha verimli bir web tarayıcısı üretme yolunda internet explorer 7 sürümünün hazırlıklarını sürdüren microsoft, yeni sürümde yeni bir logo kullanacağını açıkladı. microsoft yeni logoyu tasarlarken mavi e harfini çok fazla bozmamak için radikal bir değişiklik yapmamış.
Şu anda beta sürümü dağıtılan internet explorer 7 nin tam sürümü muhtemelen 2006 da piyasaya çıkacak olan microsoftun yeni işletim sistemi windows vista ile beraber dağıtılacak. aynı zamanda windows xp service pack 2 ve x64 kullanıcıları explorer ın yeni sürümüne terfi edebilecek.

İngilizce olan Explorer 7 Beta 1 i indirmek için

vista​
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt