• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Internet Explorer Tarih Oluyor


Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bir Zamanların Efsanesi 2022'de Tarih Oluyor!
Internet Explorer'ın ilk sürümü Spyglass, Mosaic tarayıcısı taban alınarak 1995 yılında yapılmıştır ve Microsoft ile Spyglass ile yapılan anlaşmaya göre Spyglass Microsoft'un IE ile elde ettiği kârın dörtte birini alacaktır. 3. sürümüne kadar dikkat çekmeyen bir tarayıcı olan Internet Explorer'ın pazardaki rakibi Netscape Navigator
idi.

Gelişti de gelişti bu yıllara kadar. Fakat artık farklı farklı tarayıcılar çıktı ve Internet Explorer'in pazardaki payı düştü. Internet Explorer, zaman içinde tahtını, farklı tarayıcılara kaptırdı ve daha az kullanılmaya başlandı.

15 Haziran 2022'de kapanacağı söylenmekte.
 
  • Beğen
  • Üzüldüm
Tepkiler: gonyalı, DeV/AsA ve TheNightMare.
gonyalı

gonyalı

Üye
2007 - 2013 yıları arasında aktif olarak kullanıyordum. Daha sonra Yandex (2017 - ölene kadar ya da yandex in fişi çekilene kadar )
 
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Hale Duruyormu?
 
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Bence zamanı geldi de geçiyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt