Microsoft Edge internet tarayıcısı Windows 7, Windows 8 ve 8.1 için yayınlandı


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft'un Chromium tabanlı internet tarayıcısı Microsoft Edge Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için yayınlandı. Microsoft Edge Canary yani günlük sürümü aşağıdan bu işletim sistemleri için indirebilirsiniz. Dev yani geliştirici sürümünün daha sonra yayınlanması bekleniyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Microsoftun satışları iyi değil galiba, mal para etmedi :D
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt