EVET!!! SON NOKTA!!! İŞLEMCİLERİN ÖZELLİKLERİ ( N8 ve GALAXY S)

Sponsorlu Bağlantılar

nonamex

Üye
senin bir androidci olduğun meydana çıktı koçum çünkü siyah ekran takılması androidde karşılaştığımız olaydır symbianda ise kara ekran alman neredeyse imkansızdır takılabilir ama ekran öylece kalır renk kararması olmaz geride açık olan programlar otomatik kapatılır ana ekrana dönülür ,, kararma olmaz kararma andoridde oluyor ,kararma kamera kırılmasındanda meydana gelebilir.

bu bize n8 ci gibi görünme olayınıda yemezler git kendi bölümünü karıştırmaya çalış burda herkez anladı senin ne olduğunu . faydan olmadığı gibi kıskançlıktan kuduruyorsun.

:ehe :ehe:kop::kop:Hiç bir mesajımda Android çok iyidir mükemmeldir Android seviyorum demedim. Sadece dediğim Symbian kötü o yüzden Symbian düşüyor. Telefonlardaki işlemci yetersiz diyorum. Adamlar iPhonecu Androidci vs vs ne bulurlarsa direk yapıştırıyorlar :ehe

pRime.

pRime.

Üye
senin bir androidci olduğun meydana çıktı koçum çünkü siyah ekran takılması androidde karşılaştığımız olaydır symbianda ise kara ekran alman neredeyse imkansızdır takılabilir ama ekran öylece kalır renk kararması olmaz geride açık olan programlar otomatik kapatılır ana ekrana dönülür ,, kararma olmaz kararma andoridde oluyor ,kararma kamera kırılmasındanda meydana gelebilir.

bu bize n8 ci gibi görünme olayınıda yemezler git kendi bölümünü karıştırmaya çalış burda herkez anladı senin ne olduğunu . faydan olmadığı gibi kıskançlıktan kuduruyorsun.

Süpersin Hakan abi. :D

----------Eklendi @ 21:43:12 ---------- Yazıldı @ 21:41:11 ----------

:ehe :ehe:kop::kop:hiç bir mesajımda android çok iyidir mükemmeldir android seviyorum demedim. Sadece dediğim symbian kötü o yüzden symbian düşüyor. Telefonlardaki işlemci yetersiz diyorum. Adamlar iphonecu androidci vs vs ne bulurlarsa direk yapıştırıyorlar :ehe

beğenmiyosan niye kullanıyosun!!! Allah'ım ya!!

nonamex

Üye
N8'i 2. telefonum olarak kullanıyorum

franzliszt

franzliszt

Üye
:ehe :ehe:kop::kop:Hiç bir mesajımda Android çok iyidir mükemmeldir Android seviyorum demedim. Sadece dediğim Symbian kötü o yüzden Symbian düşüyor. Telefonlardaki işlemci yetersiz diyorum. Adamlar iPhonecu Androidci vs vs ne bulurlarsa direk yapıştırıyorlar :ehe

cümle alem öğrendi n8 in grafik işlemcisinin yükü üstlendiğini sen baya sallamayı meslek edindin o kötü dediğin sistem 60fps dvix oynatıyor açsana bilader diğer telefonunla saniyede 60 kare hd oynat bakalım biz galaxys ile oynatamadık n8le açtık bumu kötü sistem ?? 680mhz ama 300mhz de gpu var galaxys de 200 mhz iphoneda 200 mhz gpu hadi burdan yak ozaman bencmarka gelince ucan cihazlar 60 fps açamıyor

ultrayer6

ultrayer6

Üye
680 mhz işlemci o kadar yeterli ki telefon sürekli takılıyor simsiyah ekran kalıyor :D Nokia fan boyları anca kendinizi kandırın

Siyah ekran? Symbianda siyah ekran olmaz kardeş. Ya ekran öylece kalır, ya da ekrana nokia yazısı gelir (Reset attığı için). Hiçbir zaman siyah ekran diye bişey olmaz. Sen başka tel. mi kullanıyosun??

_ardaa

_ardaa

Üye
ben onun telefon kullandığından bile şüpheliyim

• Beğen
Tepkiler: Dj_ReaL-ist
serdar84

serdar84

Üye
Bir kere android okadarda ahim sahim birsey degil sadece yeni diye biraz fazla ilgi gördü bende iki adet n8 var ikisindende memnunum opera miniyi indirin internet sorununuz kalmaz öyle takilma filan yapmiyo baska telefonlarlan karistirmayin lütfen windowsa gelince nokia windows yerine meegoylan birazdaha ugrassa daha iyi olacak :naughty:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Bende diyorum acaba Nokia fanboylara 512 Mb Ram, 1 ghz işlemcili N8 mi verdi diye :ehe

abi yazdığın sorunlar kimsede olmuyo, yok siyah ekran falan yok başka şeyler.
1. sen ya n8 kullanmıyosun
2. ya da senin için özellikle arıza alet ürettiler.

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
küçük kardeşim bile android kadar berbat bi işletim sistemi yok diyor (7. Sınıfta) ve babama e7 aldırmayı düşünüyor...

nonamex

Üye
Elimden 3 tane N8 (1'i kendimin, 2 si çevremden sorun oldu mu direk bana geliyorlar hepsine hacklemek için flash attım.. ), 1 tane C6-01 ve E7 geçti..

3 Tane N8'in de bozuk olma ihtimali var mıdır. ?..

küçük kardeşim bile android kadar berbat bi işletim sistemi yok diyor (7. Sınıfta) ve babama e7 aldırmayı düşünüyor...

Piyasada bir sürü Android telefon var, gidip alt sınıf bir android kullanıp kötü demek, 5800 kullanıp ıyy bastırmatik yavaş çok kötü demekle aynıdır.. Üst sınıf cihazları karşılaştırmak lazım.

Ayrıca E7 klavyenin açılmasına geç tepki veren bir telefon, klavyeyi açınca bazen ekran 2-3 saniye simsiyah kalıyor ondan sonra kendine geliyor.

pRime.

pRime.

Üye
Elimden 3 tane N8 (1'i kendimin, 2 si çevremden sorun oldu mu direk bana geliyorlar hepsine hacklemek için flash attım.. ), 1 tane C6-01 ve E7 geçti..

Piyasada bir sürü Android telefon var, gidip alt sınıf bir android kullanıp kötü demek, 5800 kullanıp ıyy bastırmatik yavaş çok kötü demekle aynıdır.. Üst sınıf cihazları karşılaştırmak lazım.

Ayrıca E7 klavyenin açılmasına geç tepki veren bir telefon, klavyeyi açınca bazen ekran 2-3 saniye simsiyah kalıyor ondan sonra kendine geliyor.

At yalanı, seveyim inananı. :oke:

ultrayer6

ultrayer6

Üye

abicim senin şu siyah ekran uydurmasyonundan sonra senin nokia düşmanı olduğuna kesin karar verdik inanmıyoruz nokia kullandığına. Çünkü nokia'nın donmasında ya ekran aynı kalır, ya da ekrana nokia yazısı gelir. Siyah ekran android'e özgü bir donmadır.

nonamex

Üye
680 mhz işlemcili bir telefonun 1 ghz işlemcili bir telefondan daha iyi olduğunu iddia edenlere laf anlatmaya çalışırsan yalancı oluyormuşsun bunu anladım..

pRime.

pRime.

Üye
680 mhz işlemcili bir telefonun 1 ghz işlemcili bir telefondan daha iyi olduğunu iddia edenlere laf anlatmaya çalışırsan yalancı oluyormuşsun bunu anladım..

Biz sana laf anlatamıyoruz ki. Çok uğraştık olmadı.

_ardaa

_ardaa

Üye
buna cevap vererek biryere varamazsınız kendi haline bırakın, mantıklı 1 tek mesajı yok boşuna cevap verip prim vermeyin kendisi gider yakında.

ultrayer6

ultrayer6

Üye

şimdi, işlemci değil, önemli olan işlemciyi nası kullandığın diycem ama inanmıycan, o yüzden örnek veriyorum.

iphone nasıl büyüdü? iphone 2g ve iphone 3g ile değil mi? çünkü çok hızlıydılar.
ama sorun şu ki: sadece 64 mb ram'e ve 128mhz işlemciye sahiptiler, o zamanki çoğu cihazdan düşük. yaaa...
n'oldu? işlemciyi nasıl kullandığı önemli oldu dimi?

5800'ın 444mhz işlemcisi ve 128mb ram'i,
iphone 3g'nin 128mhz işlemcisini ve 64mb ram'ini geçemedi.

ama kime anlatıyorum ki. Senin için hız/performans, işlemci gücünden ibarettir.

nonamex

Üye
şimdi, işlemci değil, önemli olan işlemciyi nası kullandığın diycem ama inanmıycan, o yüzden örnek veriyorum.

iphone nasıl büyüdü? iphone 2g ve iphone 3g ile değil mi? çünkü çok hızlıydılar.
ama sorun şu ki: sadece 64 mb ram'e ve 128mhz işlemciye sahiptiler, o zamanki çoğu cihazdan düşük. yaaa...
n'oldu? işlemciyi nasıl kullandığı önemli oldu dimi?

5800'ın 444mhz işlemcisi ve 128mb ram'i,
iphone 3g'nin 128mhz işlemcisini ve 64mb ram'ini geçemedi.

ama kime anlatıyorum ki. Senin için hız/performans, işlemci gücünden ibarettir.

Kendin söylüyorsun Symbian'a yüksek donanım versen bile iPhone'ı geçemediğini..
Rakiplerinden yüksek donanımı varken bile kötüyse, düşük donanımı varken sen hesap et :oke:

Üst Alt