EVET!!! SON NOKTA!!! İŞLEMCİLERİN ÖZELLİKLERİ ( N8 ve GALAXY S)

Sponsorlu Bağlantılar

:::burak:::

Üye
Herşey ortada arkadaşlar.Herkes kendi cihazının donanımını biliyor.Apit arkadaşımız çok güzel açıklamış herşeyi.buraya gelip kimse başka firmaları övmeye ÇALIŞMASIN!

hmmm iyi yaa apit arkadasiniz baska firmalari asagilasin bizim telleri asagilasin biz susalim sen ne kdar zekisin yaa

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
Hala anlamamakta ısrar edebilirsin benim için sorun olmaz ama Apit arkadaşımızın kimseyi aşağıladığı falan yok.ozggurr bence çok haklı.Tekrar söylüyorum "GERÇEKLER ORTADA"

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:
bunlar n8 i satma cabalaridir inanmayiiin!!!cunku n8 diger cihazlarin yaninda cpu dusuk kaldigi icin bunu uydurmak zorunda kaldilar,benim n8 im olsa bende gurur duyardim ama maalesef pratikte hic oyle degil pratikte hersey ortada
:hmmm

Üye
Hala anlamamakta ısrar edebilirsin benim için sorun olmaz ama Apit arkadaşımızın kimseyi aşağıladığı falan yok.ozggurr bence çok haklı.Tekrar söylüyorum "GERÇEKLER ORTADA"

1.o konu zaten apiin degil
2.sen gercekten arastirdinmi yoksa inanmak isedigine mi inaniyorsun

Cruzer_Contour

Cruzer_Contour

Üye
Apit'in olmadığını bende biliyorum.Başka bir konudan aldığını biliyorum.İkinci soruna cevap vereyim."GERÇEKLERE ve YAŞADIKLARIMA" inanıyorum.Bazıları gibi elime almadığım bir cihazı yargılamıyorum ya da senin gibi çamur atmıyorum...

slant1111

slant1111

Üye
symbian ^3 ün sadce uygulama ve oyun eksiği var gençler

vic353

vic353

Üye
ihtiyacınızı ne görüyorsa en iyisi odur allahım ya

bir de symbian^3 ne zamandır var android ve ios ne zamandır var sizce normal değil mi oyun ve uygulama sayısının diğer sistemlere göre az olması

onur027

onur027

Üye
Aynen katılıyorum..bu gpu hızları vs..pek mantığıma yatmadı ama....bende n8 ciyim ve koyu nokia cıyım..n8 daha piyasaya sürülür sürülmez yok sattı...bence nokia bu n8 i yem olatak çıkarttı..acaba diğer firmalar geçmek için ne çıkartıcak diye..herkez bir şey çıkartıcak nokia ya fikir olucak ve..daha üstün bir cihazı nokia yakında piyasa ya sunucak

• Beğen
Tepkiler: Dj_ReaL-ist
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
sana teşekkür n8cileri her fırsatta gulduren saklabanlara lanet ediyorum :D

cins.lord54

Üye
N8 gibi Donanım Hiç bir telde Yok :)

nonamex

Üye
680 mhz işlemci o kadar yeterli ki telefon sürekli takılıyor simsiyah ekran kalıyor :D Nokia fan boyları anca kendinizi kandırın

ultrayer6

ultrayer6

Üye
kağıt üzerinde geçer ama tekrar ediyorum kağıt üzerinde

OneByOne*

OneByOne*

Üye
:ağlarım: N8 neymişte haberim yoktu :allalla::allalla: la olm nete giriom n8le facede bi video aciom takılıoda takılıo ohooo benım leptopta daha dsk islemci var hic takılmıo nedense ?? :vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

pRime.

pRime.

Üye
680 mhz işlemci o kadar yeterli ki telefon sürekli takılıyor simsiyah ekran kalıyor :D Nokia fan boyları anca kendinizi kandırın

Sorunlu senin telefonun.
Sana acıyorum, o telefonu kullanıyorsun bide bu lafları ederken. Demekki sen de kendini kandırıyosun.

----------Eklendi @ 23:14:20 ---------- Yazıldı @ 23:13:37 ----------

kağıt üzerinde geçer ama tekrar ediyorum kağıt üzerinde

Evet galaxy kağıt üzerinde geçer. :oke:

caglet

caglet

Üye
Arkadaşlar şu kadarını soyleyım kesinlikle artık sadece İOS işe yarar 2 sene sonrada ANDROID smbyan bıttı artık hiç bi yenilenme yapılmıyor artık smbyan'a zaten IOS yeni sürüm cıkarıyor eski sürüm destekleyen telefonlarada güncelleme olarak sunuyor.. IOS 5 İphone 4'e yuklenebilicek mesela ..Bu süper bi olay...
Ayrıca uzaktan kumandalı oyuncaklardan tutun herşeye kadar iphone ve ipad desteği sunan yazılımlar cıkıyor..Androıd'de bazı eksıklerı olmasa bu kadar gelısecek ama smbyana hıc bır sey yapılmıyor..Zaten Wındows phone 7 ile resmi ilk telefon satısa sunulsun resmı olarak Fişini çekeeck nokıa smbyanın.Ama suan C7 / E7 / N8 gibi 1000 lira 1,3 bin lira gibi fiyatlara cok rabet goren telefonlar olunca :D cekmek ıstemıyor.Size soyluyorum x7 son telefondu smbyanın Hadi hayırlısı su Nokıa'ya her turlu destek gelsın program yelpazesı genıs olsunda alırız biz :D

nonamex

Üye

Sorunlu senin telefonun.
Sana acıyorum, o telefonu kullanıyorsun bide bu lafları ederken. Demekki sen de kendini kandırıyosun.

----------Eklendi @ 23:14:20 ---------- Yazıldı @ 23:13:37 ----------

Evet galaxy kağıt üzerinde geçer. :oke:

+İnternette bir sürü inceleme okudum, N8 yavaş diyorlardı gerçekten yavaşmış

-Sorunlu senin telefonun!

+Nokia Symbian kötü diye bıraktı, Windows Phone'a geçti

-Sorunlu senin telefonun! tamire götür

+Nokia pazar payını büyük ölçüde kaybediyor

-Sorunlu senin telefonun! burda laf yapacağına tamir ettir.

+Symbian ölü bir platform , geleceği yok. O yüzden yatırım yapmayın..

-Sorunlu senin telefonun! Bizim telefonlar hızlı çalışıyor :ehe

:ehe:kop::kop::kop:

_ardaa

_ardaa

Üye
bana virtual memory olan bir cihaz söyleyin.

pRime.

pRime.

Üye
-Sorunlu benim telefonum!

-Sorunlu benim telefonum! Burda BOŞ laf yapacağıma ya tamir ettirmeli ya da SATMALIYIM!

-Sorunlu benim telefonum! HAKLISINIZ! Sizin telefonlar hızlı çalışıyor.

:ehe:kop::kop::kop:

Aynen öyle :oke: sonunda yola gelmeye başladın. :ehe:ehe

franzliszt

franzliszt

Üye

senin bir androidci olduğun meydana çıktı koçum çünkü siyah ekran takılması androidde karşılaştığımız olaydır symbianda ise kara ekran alman neredeyse imkansızdır takılabilir ama ekran öylece kalır renk kararması olmaz geride açık olan programlar otomatik kapatılır ana ekrana dönülür ,, kararma olmaz kararma andoridde oluyor ,kararma kamera kırılmasındanda meydana gelebilir.

bu bize n8 ci gibi görünme olayınıda yemezler git kendi bölümünü karıştırmaya çalış burda herkez anladı senin ne olduğunu . faydan olmadığı gibi kıskançlıktan kuduruyorsun.

• Beğen
Tepkiler: Dj_ReaL-ist

Üst Alt