Eskilerden gelen canavar

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
ekrani anamenude dondurebilirmiyiz bilen varmi

Anil-D

Anil-D

Üye
bekle ss atim

PriZm

PriZm

Üye
İşte aslında orda teknik olarak çözünürlük değişmiyor.Sen sadece uygulamayı daha yüksek bir dpi ayarında çalıştırmaya zorluyorsun uygulamada bunu ui/texture ları düşük çözünürlüğe alarak kabul ediyor.Ama ekran çözünürlüğü aynı duruyor.

Yani bana göre olan şey hile ile sistemi kandırmaktan başka birşey değil..

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
İşte aslında orda teknik olarak çözünürlük değişmiyor.Sen sadece uygulamayı daha yüksek bir dpi ayarında çalıştırmaya zorluyorsun uygulamada bunu ui/texture ları düşük çözünürlüğe alarak kabul ediyor.Ama ekran çözünürlüğü aynı duruyor.

Yani bana göre olan şey hile ile sistemi kandırmaktan başka birşey değil..

Bende az onceki mesajimda ondan bahsettim zaten :oke: :ehe

Anil-D

Anil-D

Üye

bu gibi orjinalde donmesini istiyorum ben proyla dondurdum [emoji2]

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi

bu gibi orjinalde donmesini istiyorum ben proyla dondurdum [emoji2]

Samsung seninki de buyuk ihtimalle. Mobilde oldugum icin goremiyorum. Eğer rootlu ise Android sürümüne göre Gravity Box[JB] veya Gravity Box[KK] xposed modülünü yüklersen. Daha sonra GravityBox'ı açıp Display sekmesinde Allow all rotations kutusuna tik atarsan olur. Ben lg de oyle yaptim.

Anil-D

Anil-D

Üye
Samsung seninki de buyuk ihtimalle. Mobilde oldugum icin goremiyorum. Eğer rootlu ise Android sürümüne göre Gravity Box[JB] veya Gravity Box[KK] xposed modülünü yüklersen. Daha sonra GravityBox'ı açıp Display sekmesinde Allow all rotations kutusuna tik atarsan olur. Ben lg de oyle yaptim.
ekran carpildi :ehe aynen samsung root yok maalesef servise verdim dowland menuye girmemi engellemisler[emoji17]

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
ekran carpildi :ehe aynen samsung root yok maalesef servise verdim dowland menuye girmemi engellemisler[emoji17]

Hadi ya :( O zaman yapacak birsey yok sanirim. 3. parti launcher'lar kullanarak yapabilirsin. Tabi ayrica root icin download mode'a girmene gerek yok. Eğer towelroot senin telefonunu destekliyorsa yapabilirsin download mode'a gerek kalmadan. :oke:Veya Framaroot

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Hadi ya :( O zaman yapacak birsey yok sanirim. 3. parti launcher'lar kullanarak yapabilirsin. Tabi ayrica root icin download mode'a girmene gerek yok. Eğer towelroot senin telefonunu destekliyorsa yapabilirsin download mode'a gerek kalmadan. :oke:Veya Framaroot
s4 e yokya servis neden yapti boyle bisi anlamadim zaten[emoji17]

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Lg'de sayaç yok :ehe :ehe :ehe Ama tahminimce Samsung'da Download mod'la işin olmadigindan sayaç artacagini sanmiyorum. Ama kesin birşey diyemem. Eğer Samsung telefonu olup framaroot la rootlamış biri gelip aydinlatirsa iyi olur.

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Lg'de sayaç yok :ehe :ehe :ehe Ama tahminimce Samsung'da Download mod'la işin olmadigindan sayaç artacagini sanmiyorum. Ama kesin birşey diyemem. Eğer Samsung telefonu olup framaroot la rootlamış biri gelip aydinlatirsa iyi olur.
ben sayaci göremiyorum dowland menuye giremiyom do not error diyor [emoji17]

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
ben sayaci göremiyorum dowland menuye giremiyom do not error diyor [emoji17]

Servis yetkililerinin nasıl Download Mod'u kapatmaya yetkileri olabiliyor anlamış degilim. Belki baska bir servise verirsen ve download mod'a alamiyorum dersen açarlar :ehe

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Servis yetkililerinin nasıl Download Mod'u kapatmaya yetkileri olabiliyor anlamış degilim. Belki baska bir servise verirsen ve download mod'a alamiyorum dersen açarlar :ehe
bilmem knox veledireset atti 2 3 kere nedenini bilen varmi

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
bilmem knox veledireset atti 2 3 kere nedenini bilen varmi

Samsung baş ağrıtır. Açıkcası pişmanlıktır. Zaten S3'ü bırakma sebebim de bu. Hatta sebep degil zorunluluk diyelim. Hiçbirşey yokken Imei'm uçtu. Ne yaptiysam gelmedi. Ariza patch falan kullandim biryere kadar idare etti. Sonra biraktim telefonu. İnsani telefondan sogutuyor samsung ya.

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Samsung baş ağrıtır. Açıkcası pişmanlıktır. Zaten S3'ü bırakma sebebim de bu. Hatta sebep degil zorunluluk diyelim. Hiçbirşey yokken Imei'm uçtu. Ne yaptiysam gelmedi. Ariza patch falan kullandim biryere kadar idare etti. Sonra biraktim telefonu. İnsani telefondan sogutuyor samsung ya.
dowland moda girebilsem root atip rom yuklucemde işte[emoji17]

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
dowland moda girebilsem root atip rom yuklucemde işte[emoji17]

TowelRoot ile rootlayip Flashify ile recovery kurup Rom atabilirsin aslinda download mode'a gerek kalmadan tabi de. Senin kararin :oke:

• Beğen

Üst Alt