eski surume donmek mumkunmu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
eski surume donmek mumkunmu
Arkadaskar başliktada belirttigim gibi wp 7.8'den 7.5'e flash atarak donmek mumkunmu 7.8'e gectigimden beri internete 3g ile baglanamiyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
eger zune ile yedek aldiysan restore yaptiginda yedek aldigindaki yazilim neyse ona geri doner. Ayarlardan sifirladiginda da dönmüyor mu.

mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
hayir oyle degil flash aatarak 7.8den 7.5'e donmek istiyorum reset atsamda yine 7.8

papakudioflu

papakudioflu

Admin
nss pro'da yapiliyordu galiba ama hic denemedim. NCS de olmayabilir.

mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
abi nss pro dosyalari eksik goruyor nedendir

mamix74

mamix74

Üye
    Konu Sahibi
yok abi dosyalar tam rm 835 seciyorum alta uc tane dosya ekliyor internetten videolara bakiyirum beş olmasi lazim

Cold55

Üye
Arkadaslar ben yurtdısındayım Lumıa 820 aldım bunu nasıl turkce eklerım veya cevırırım Nokia Care denedım yemedı Phonix yok Nss Pro ondanda hayır gelmedı bana bır onerısı olan varmı

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaslar ben yurtdısındayım Lumıa 820 aldım bunu nasıl turkce eklerım veya cevırırım Nokia Care denedım yemedı Phonix yok Nss Pro ondanda hayır gelmedı bana bır onerısı olan varmı

Önceklikle Navifirm 1.7 Plus yazılımını kullanarak Navifirm'den Lumia 820 TR varyantını indirmelisiniz.
Daha sonra da indirdiğiniz yazılım dosyalarını kullanarak Nokia Care Suite ile flaşlamalısınız.

http://www.maxicep.com/windows-phone-yazilim-destek/lumia-flas-atma-yapamayanlar-icin-742319.html

Cold55

Üye
indirdigim yazilimi gormuyor

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
papakudioflu

papakudioflu

Admin
[video=youtube;S8KbZcTJFIs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S8KbZcTJFIs[/video] bu videoda farklı Product kodlu yazılımın telefona nasıl flashlandıgı gösteriliyor.

Cold55

Üye
video yok kaldırmıslar kafayı yemek uzereyım arkadaslar n8 defalarca yaptım olmustu bunda ıse olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...