Eski sınırsız aylık cepnet hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Eski sınırsız aylık cepnet hakkında
Merhaba Arkadaşlar.4yıldır eski aylık cepnet kullanıcısıyım.Bugün vodafonedan şöyle bir mesaj geldi ne anlama geliyor."""VODAFONE: Degerli abonemiz, internet paketinizden cok daha avantajli yararlanmaya baslayabilirsiniz! 8Mayis itibariyle paketinizin ismi Mini Aylik Cepnet olarak degistirilerek bir sonraki paket yinelemenizde ayda 13TLye tam 250MB SINIRSIZ internet icerecektir."""

Da®kness

Da®kness

Üye
Bana da geldi. 2011 den bu yana iptal etmedim. Anlattığı şey çok açık 100MB'a kadar hızlı interneti 250MB yapmışlar. 250 mb internet yerine hız artırımı yapsalardı keşke...

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Bana da geldi. 2011 den bu yana iptal etmedim. Anlattığı şey çok açık 100MB'a kadar hızlı interneti 250MB yapmışlar. 250 mb internet yerine hız artırımı yapsalardı keşke...
Teşekkürler arkadaşım..Valla müşteri hizmetlerini aradım senin kadar açıklama yapamadılar.Bence de hız artırımı olsaymış daha da güzel olurmuş.

Da®kness

Da®kness

Üye
100 mb internet bittikten sonra hızımız 96 kbps, bundan sonra 250 mb internet bittiğinde 96kbps hızıyla devam edeceğiz. Aslında memnun değilim fakat internet paketleri halen düşük kotalı fiyatlar fahiş. Birçok şeyde olduğu gibi ödediğimiz paranın büyük bölümü vergi. Her tarafımız vergi her tarafımız kazık.

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Ben sınırsız olduğu için kullananiyorum.Ama Allah var işimi görüyor...evet her yer vergi Türkiyenin kaderi bu...Her ne alırsan al ne kullanirsan kullan vergi karşımiza çıkıyor.Yine de tek sınırsiz internet paketi bu arkadaşım o yüzden şansliyiz.

• Beğen
Tepkiler: Da®kness
Da®kness

Da®kness

Üye
Vodafone'a nankörlük olmasın bu kadar senedir idare ettirdi internette her işimi bu paket sayesinde halledebiliyorum. Medya içeriği video vs. izlemiyorum ama web sayfalarının içerikleri değiştikçe akıllı telefonlar geliştikçe paket hızıda kotasıda yetersiz kalıyor. Bunada şükür. Biraz daha hızlı paket olsa ne kadar güzel olurdu.

• Beğen
Tepkiler: dedeminoglu
skylinegti

skylinegti

Üye
Her ne kadar internet hızına sinir olsamda cepnet bu zamanda candır.Çünkü bütün internet paketleri kotalı ve fiyatlar çok uçuk.Ayrıca verdiği fazladan 150mb için vodafone a teşekkür ediyorum... :thumbup:

• Beğen
dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
İnterneti iyi güzel dedik şu an bağlantı o kadar ağır ki ...:( sizde de öyle mi arkadaşlar.

skylinegti

skylinegti

Üye
İnterneti iyi güzel dedik şu an bağlantı o kadar ağır ki ...:( sizde de öyle mi arkadaşlar.
aynen bende de öyleydi yaklaşık 1 saat önce düzeldi ama son bir aydır böyle, bağlantı kopmaları ve yavaşlamalarını sıksık görmeye başladım...

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende de öyleydi yaklaşık 1 saat önce düzeldi ama son bir aydır böyle, bağlantı kopmaları ve yavaşlamalarını sıksık görmeye başladım...
umarım bende de düzelir çok berbat oldu. Baz istasyonu yanıbasimizda ama bağlanti inanılmaz kötü.

skylinegti

skylinegti

Üye
umarım bende de düzelir çok berbat oldu. Baz istasyonu yanıbasimizda ama bağlanti inanılmaz kötü.
İnşallah yakın zamanda düzelir.Acaba vodafone bu internet sorunlarını cepnet abonelerini bıktırmak için mi yapıyor diye düşünmüyorda değilim...:hmmm

• Beğen
Tepkiler: alexah
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Turkcell Sınırsız Kullanın Sizde 96kbps Hızla Girin Vodafonda 64kbps

skylinegti

skylinegti

Üye
  • Beğen

ouzman

Üye
Keske tekrar abone alimina acilsa

alexah

Üye
Vadafon aylık cep net ile daha önceleri YouTube dan videoları galaxi ace ile izliyorduk ama şimdi huwei asgent g610 ile izlemek mümkün değil ikiyila gelinceye kadar 96kbs verdiği internet şimdi maximum 12/17kbs bu ay 150mb arttırmış ama hala Türkiye de internet çok pahalı ve çok yavaş tüketicileri kaz gibi yoluyorlar denetleyecek hiçbir kurum ve kuruluşta yok daha ne kadar böyle gidecek acaba

kadigil

Üye
vodefon sınırsız interneti kaldırıyormuş yerine 15tl ye 1gb internet veriyor hızlı bitince duruyor ek paket almamızı söylüyor başka hatta geçmeyi düşünüyorum kapatacaklarına fiyatı çıkartsalardı razıydık

skylinegti

skylinegti

Üye
vodefon sınırsız interneti kaldırıyormuş yerine 15tl ye 1gb internet veriyor hızlı bitince duruyor ek paket almamızı söylüyor başka hatta geçmeyi düşünüyorum kapatacaklarına fiyatı çıkartsalardı razıydık
vodafone cepneti galiba sadece faturalılara bitirmiş çünkü faturasız hatlara bitti mesajı gelmemiş...

recepataoglu

Üye
selamun aleykum bn 1 ay önceye kadar sınırsız internet paketim vardı girebiliyodum bu ay ust uste 2 kere 15 tl yukledim ve internet gelmedi muşteri hizmetlerini aradım 3 ay önce deiştirilmiş dedi sonra biz vodafone.com a girin dedi oradan mini aylık cepnet e girin dedi yazdım ama bir sonuç elde edemedim vede 3 ay önce telefonum elimde bile degildi tamirdeydi nasıl yapmış olabilirim ki hemde 1 ay once girebilordum vede benim mesaj hakkım bile yok nolur yardım edin vodafone düzelt nolur düzeltince msj at nolur

skylinegti

skylinegti

Üye
selamun aleykum bn 1 ay önceye kadar sınırsız internet paketim vardı girebiliyodum bu ay ust uste 2 kere 15 tl yukledim ve internet gelmedi muşteri hizmetlerini aradım 3 ay önce deiştirilmiş dedi sonra biz vodafone.com a girin dedi oradan mini aylık cepnet e girin dedi yazdım ama bir sonuç elde edemedim vede 3 ay önce telefonum elimde bile degildi tamirdeydi nasıl yapmış olabilirim ki hemde 1 ay once girebilordum vede benim mesaj hakkım bile yok nolur yardım edin vodafone düzelt nolur düzeltince msj at nolur
Aylık cepnet biteli 3 ay falan oluyor paketinin yenilenmemesi normal ...

• Beğen
Tepkiler: recepataoglu

Üst Alt