FATURALI cepnet mini 15 tl / cepnet midi 20 tl (SINIRLI)

Sponsorlu Bağlantılar

1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
FATURALI cepnet mini 15 tl / cepnet midi 20 tl (SINIRLI)
Vodafone eski aboneler içinde cepneti bitirdi şimdilik sadece faturalı için değişiklik oldu

Degerli abonemiz, Mini Aylik Cepnet internet paketiniz 8 Haziran itibariyle bir sonraki paket yinelemenizde ayda 15 TL'ye tam 1GB internet icerecektir. Paketiniz limitine gelince durur. Internet kullanimina devam etmek icin ek paket alabilirsiniz

Değerli abonemiz, Midi Aylik Cepnet internet paketiniz 8 Haziran itibariyle bir sonraki paket yinelemenizde ayda 20 TL'ye tam 2GB internet icerecektir.Paketiniz limitine gelince durur.Internet kullanımına devam etmek için ek paket alabilirsiniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

skylinegti

skylinegti

Üye
Vodafone eski aboneler içinde cepneti bitirdi yazıklar olsun operatör değiştirmenin zamanı geldi artık!!

Degerli abonemiz, Mini Aylik Cepnet internet paketiniz 8 Haziran itibariyle bir sonraki paket yinelemenizde ayda 15 TL'ye tam 1GB internet icerecektir. Paketiniz limitine gelince durur. Internet kullanimina devam etmek icin ek paket alabilirsiniz

Değerli abonemiz, Midi Aylik Cepnet internet paketiniz 8 Haziran itibariyle bir sonraki paket yinelemenizde ayda 20 TL'ye tam 2GB internet icerecektir.Paketiniz limitine gelince durur.Internet kullanımına devam etmek için ek paket alabilirsiniz
Bu mesaj senin telefonuna geldi mi? Başka bir sitede gördüm bu haberi pek inanmadım açıkcası.Çünkü bende cepnet kullanıcısıyım ama bana halen daha böyle bir mesaj gelmedi.Ama böyle bir hata yaptıysa vodafone yazıklar olsun bizde başka operatöre geçeriz sıkıntı yok...

1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam bende haberi internetten gördüm aynı zamanda aynısı yakın bi arkadaşımada gelmiş %99 doğru yakında bizede gelir bayramda bile vodafone kutlama mesaji attığında bir hattıma hemen gelirken diğer hattıma 2. günü gelebiliyor. Kendini birşey zannediyor voda her yıl zam üstüne zam bitirsin zaten kendi kaybeder bizde başka operatör kullanırız dediğin gibi.

skylinegti

skylinegti

Üye
Yok hocam bende haberi internetten gördüm aynı zamanda aynısı yakın bi arkadaşımada gelmiş %99 doğru yakında bizede gelir bayramda bile vodafone kutlama mesaji attığında bir hattıma hemen gelirken diğer hattıma 2. günü gelebiliyor. Kendini birşey zannediyor voda her yıl zam üstüne zam bitirsin zaten kendi kaybeder bizde başka operatör kullanırız dediğin gibi.
Dediğin gib doğru olabilir ama inanmak istemiyor insan sonuçta cepneti 2010 dan beri kullanıyorum ayrı bir bağımız var onla :D ben şimdi nerden bulacağım hem sınırsız hem faturasız internet. :bilmm ulan vodafone :bann:

• Beğen
Tepkiler: ahmetkartal
skylinegti

skylinegti

Üye
Vodafone eski aboneler içinde cepneti bitirdi yazıklar olsun operatör değiştirmenin zamanı geldi artık!!

Bugün 8 haziran ve benim sınırsız cepnetim halen daha devam ediyor ayrıca mesaj falanda almadım...

1tebessum

1tebessum

Üye
    Konu Sahibi
Faturalı cepnet paketine taahhüt verenlerinkini değiştirmiş sanırım kontörlü hatlar için şuanlık devam ediyor sınırsız olarak.

Son düzenleme:
muhsin15

muhsin15

Üye
çocuk bezi gibi midi mini nedir arkadaş

Yandex

Yandex

Üye
Iyice saçmaladılar.

palpolisi

palpolisi

Üye
Dediğin gib doğru olabilir ama inanmak istemiyor insan sonuçta cepneti 2010 dan beri kullanıyorum ayrı bir bağımız var onla :D ben şimdi nerden bulacağım hem sınırsız hem faturasız internet. :bilmm ulan vodafone :bann:

Pttcell al ben Vodafone yi bırakalı çok oldu alt yapısı çok berbat 250 mb 200 dk 250 SMS 3500 dk grup içi 15.5 tl vergi dahil

skylinegti

skylinegti

Üye
Pttcell al ben Vodafone yi bırakalı çok oldu alt yapısı çok berbat 250 mb 200 dk 250 SMS 3500 dk grup içi 15.5 tl vergi dahil
PTTcell avantajlı ama ben faturasız olsun istiyorum vodafone o yönden bana cazip geliyor...

blastx

blastx

Üye
Vodafone faturalı dan bıkan lar avea sec 2gb paketine geçim derim 500dk 5000sms 2gb net kota dolunca 96kb ile devam paket 23 TL son başvuru 30 eylül

palpolisi

palpolisi

Üye

Üst Alt