Faturalı Türktelekom aylık sınırsız YouTube paketi


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türktelekom faturalı abonelere özel haftalık aylık sınırsız YouTube paketlerini duyurdu özellikle sınırsız YouTube paketi uygun fiyatı ile cazip görünüyor haftalık YouTube 10 gb 9 TL aylık YouTube 10 gb 14 TL aylık sınırsız YouTube 29 tl paketleri online işlem uygulamasından alabilirsiniz
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş, TheNightMare. ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt