erkek deodorant tavsiyeleri

• 4 Ekim 2012
  • 27742 Okunma
  • 73 Cevap

1. güzel kokan ter kokusunu önleyen tavsiye ettiginiz severek kullandıgnız deodoant markalarını yazar mısın mümkünse fiyatlarınıda yzalım yorum yapan herkese tesekkürler

Yazan: c0u
  2. Şunu söyleyebilirim:içeriğinde alüminyum varsa gözenekleri kapatır ve terlemeyi önler ama tabii ki bu sağlığa zararlıdır.içinde alüminyum yoksa terlemeyi engellemez,sadece koku verir.tercih senin :oke:

3. axe temptation 7 8 tl

4. nivea for men siyah-beyaz iz bırakmayan modeli var onu alabilirsin. Kullanan erkek arkadaşlarım memnunlar. Fiyatını bilmiyorum.

5. c0u

c0u
    tavsiyeler için sagolun baska tavsiyesi olan yok mu

6. axe dark temptation chocolate :oke:

Kingmortall bunu beğendi.

7. aynen güzel kokuyor

8. Vay la bendeki de dark temptationmış hiç haberim yok :ehe

9. parfümü de var bende gitmiyor bi türlü kolay kolay :)

- - - Eklendi - - -

ortak yanımız çıktı aha :naughty:

10. Aynen çıktı. :D

11. erkek arkadaşların mı kullanıyor :D

umarım erkek arkadaşlarından biri değilimdir :zzz:

12. blade

13. zaten değilsin tatlım.

14. Roll on muydu neydi onu kullansana daha iyi bence tabi tercih senin. Nivea'nın erkekler için olanı var.

15. :d:Çok uyumlu bir cümleymiş ama gülme tuttu:D

16. gerçekten pişman olmayacağın bi koku bu kokudan başkasını tanımam o kadar emin konşyrm yani kardeşim yıllardır bunu kullanyr uzaktan bile kokusunu alabilyrm

- - - Eklendi - - -

bide lacostenin kiler var harika ama 100 tl ve üzeri o kadar verilmez bi parfüm için :islik

17. Her tende aynı etkiyi yakalayamazsın ama şu var kendim;roma,jeanpaul vs o türden parfümlerle iyi bir sonuç alabiliyorum:)

18. avon kataloğuna bakarken rastlamıştım buna ama parfüme sadece 1 sn bakmıştım çünkü o sayfadaki mavi gözlü adam, gözlerimi hemen kendine çekti :D

19. Roll-On lar daha iyi oluyor deodoranttan

Yüklüyor...
26/09/2018 - 12:22