erkek deodorant tavsiyeleri

Sponsorlu Bağlantılar

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
erkek deodorant tavsiyeleri
güzel kokan ter kokusunu önleyen tavsiye ettiginiz severek kullandıgnız deodoant markalarını yazar mısın mümkünse fiyatlarınıda yzalım yorum yapan herkese tesekkürler

paradox07

paradox07

Üye
Şunu söyleyebilirim:içeriğinde alüminyum varsa gözenekleri kapatır ve terlemeyi önler ama tabii ki bu sağlığa zararlıdır.içinde alüminyum yoksa terlemeyi engellemez,sadece koku verir.tercih senin :oke:

HakaN-06

HakaN-06

Üye
axe temptation 7 8 tl

man20

man20

Üye
nivea for men siyah-beyaz iz bırakmayan modeli var onu alabilirsin. Kullanan erkek arkadaşlarım memnunlar. Fiyatını bilmiyorum.

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
tavsiyeler için sagolun baska tavsiyesi olan yok mu

x-scarface

x-scarface

Üye
axe dark temptation chocolate :oke:

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
otostopçu

otostopçu

Üye
AVON - Wilderness avon indirimini yakalarsan 30 tl :D

yada AVON - O2

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
nivea for men siyah-beyaz iz bırakmayan modeli var onu alabilirsin. Kullanan erkek arkadaşlarım memnunlar. Fiyatını bilmiyorum.

erkek arkadaşların mı kullanıyor :D

umarım erkek arkadaşlarından biri değilimdir :zzz:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
blade

CABBAR

CABBAR

Üye
Roll on muydu neydi onu kullansana daha iyi bence tabi tercih senin. Nivea'nın erkekler için olanı var.

nazlican

Üye

yada AVON - O2

gerçekten pişman olmayacağın bi koku bu kokudan başkasını tanımam o kadar emin konşyrm yani kardeşim yıllardır bunu kullanyr uzaktan bile kokusunu alabilyrm

- - - Eklendi - - -

bide lacostenin kiler var harika ama 100 tl ve üzeri o kadar verilmez bi parfüm için :islik

maxirabit

maxirabit

Üye
Her tende aynı etkiyi yakalayamazsın ama şu var kendim;roma,jeanpaul vs o türden parfümlerle iyi bir sonuç alabiliyorum:)

man20

man20

Üye

yada AVON - O2

avon kataloğuna bakarken rastlamıştım buna ama parfüme sadece 1 sn bakmıştım çünkü o sayfadaki mavi gözlü adam, gözlerimi hemen kendine çekti :D

bayon

Üye
Roll-On lar daha iyi oluyor deodoranttan

Üst Alt