Ergen depresyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
yaşıtız

Turan

Turan

Üye
Bende 17 yim. Benimde Almanyada kuzenlerim var. İleride sende isveçte iş bul orada çalış :oke: ben almanyada çalışmayı dusunuyorum ekonomi orada oldukca iyi. TR de bi muhends 2 bin tl ile işe başlarken orda 3bin € :D

Invoke

Invoke

Üye
takma, rahat ol

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Bende 17 yim. Benimde Almanyada kuzenlerim var. İleride sende isveçte iş bul orada çalış :oke: ben almanyada çalışmayı dusunuyorum ekonomi orada oldukca iyi. TR de bi muhends 2 bin tl ile işe başlarken orda 3bin € :D

Anne tarafının yarısı isveçte.Dayımda orda.Bizimkiler töbe izin vermezler orda çalışmama ama bakalım.

Turan

Turan

Üye

Anne tarafının yarısı isveçte.Dayımda orda.Bizimkiler töbe izin vermezler orda çalışmama ama bakalım.
Neden izin vermesinlerki? Beni kimse durduramaz hayat benim meslek benim :D

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Başka uğraş bul o kadar takarsan beynin yanar bırakta biraz onlar taksın bakalım tabi onlarda o kadarcık düşünce var mı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hormonlarının sana oynadığı oyun dostum herkes geçti o dönemden sadece 2–3 sene sonra ulan boşu boşuna triplere giriyormuşum diye dalga geçeceksin kendinle bunu düşün. İnsan bu yaşta gerçekten öyle duygulara kapılıyor sanıyorki en büyük dert onda emin ol senden daha mutlu olan var ama onlara bakarsan hiçbir zaman mutlu olamazsın. Ama yine emin ol ki senden çok daha kötü durumda insanlar var onları düşün ve şükret haline dediğim gibi hormonlarının etkisi altındasın mutlu olmaman için bir sebep yok sen bilinçaltında bi sıkıntı yaratıp onu yaşıyorsun iyisin adamım :)

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Hormonlarının sana oynadığı oyun dostum herkes geçti o dönemden sadece 2–3 sene sonra ulan boşu boşuna triplere giriyormuşum diye dalga geçeceksin kendinle bunu düşün. İnsan bu yaşta gerçekten öyle duygulara kapılıyor sanıyorki en büyük dert onda emin ol senden daha mutlu olan var ama onlara bakarsan hiçbir zaman mutlu olamazsın. Ama yine emin ol ki senden çok daha kötü durumda insanlar var onları düşün ve şükret haline dediğim gibi hormonlarının etkisi altındasın mutlu olmaman için bir sebep yok sen bilinçaltında bi sıkıntı yaratıp onu yaşıyorsun iyisin adamım :)

Dediğin gibi kardeş.En kısa zamanda düzelmesini umuyorum.

Beyler şu andan itibaren para biriktirmeye başlıyorum.Uçak bileti paramı çıkarcam.Artık ne zaman nasip olursa İsveçe gitmeyi planlıyorum.Ama kışın giderim eğer nasip olursa.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
editt

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
kuzeninle olan ilişkin hiç başlamamalıydı kuzenlerle bu iş yürümez
şahsen ben kuzenler ile birlikte büyüdüm kusura bakma ama bu benim düşüncem böyle bir şey
sevgili filan düşüncesi bile tiksinti veriyor.

Of Haydar of :D ben ona aşık değilimki.

+ olarak o annemin kuzeni.Yani annemin dayısının kızı

++ olarak benim anneannem üvey.Yani annemin dayısıda üvey :)

Problem ?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

Of Haydar of :D ben ona aşık değilimki.

+ olarak o annemin kuzeni.Yani annemin dayısının kızı

++ olarak benim anneannem üvey.Yani annemin dayısıda üvey :)

Problem ?

yazdıgın ilk mesajda genel bir yanlış anlaşılma var ona kapıldım :)

respection123

Üye
Boş ver Kızları :)