Ergen depresyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Ergen depresyonu
Arkadaşlar Melisle konuştuktan sonra 2 gündür moralim bozuk.Evden dışarı çıkmak istemiyorum normalde her yemekten sonra 1 tane keyif sigarası içerdim şimdi saat başı yakıyorum.Yücelde antalyada iyice moralim bozuk.Ne yapmam lazım anlamıyorum.

by-pegasus

Üye
ah gadeşim
benimde öyle bu aralar neden bilmiyorum morallerim çok bozuk 2 gün öncede neredeyse ölüyordum
morallerimiz düzeldiği zaman karşılıklı yakalım bir tane wiston
:cigara:

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
ah gadeşim
benimde öyle bu aralar neden bilmiyorum morallerim çok bozuk 2 gün öncede neredeyse ölüyordum
morallerimiz düzeldiği zaman karşılıklı yakalım bir tane wiston
:cigara:

Şu moralim düzelsin bırak winstonu parliament alcam.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Olur öyle arada...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tam olarak olay ne bu arada?

enterneoll

enterneoll

Üye
yaw bırak 1 kız için hadi 2-3 tane olsa neyse :D şaka yapıyorum takma kafana oyalancak bişey bul

Bahaxi

Bahaxi

Üye
Arkadaşlar Melisle konuştuktan sonra 2 gündür moralim bozuk.Evden dışarı çıkmak istemiyorum normalde her yemekten sonra 1 tane keyif sigarası içerdim şimdi saat başı yakıyorum.Yücelde antalyada iyice moralim bozuk.Ne yapmam lazım anlamıyorum.

2-3 saatligine online oyun oyna biraz moralin duzelsin ,hem kafa dagitmis olursun ;)

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Sigara dedin simdi icecem deme onu :/ Gecer kardesim hangimiz zamaninda yasamadi ki

zombaka

zombaka

Üye
git başka kız arkadaş bul

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Melis benim kuzenim.Beni anlayan sayılı insanlardan.Kendisi isveçte.Bayağı dır görüşmüyorduk geçen gece skype dan konuştuk.Özlüyor insan.Arada binlerce km var.Bir bilet 2000 tl.Siz düşünün artık.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Beyler Melis benim kuzenim.Beni anlayan sayılı insanlardan.Kendisi isveçte.Bayağı dır görüşmüyorduk geçen gece skype dan konuştuk.Özlüyor insan.Arada binlerce km var.Bir bilet 2000 tl.Siz düşünün artık.

Daha bu sabah mutlu uyandım diyordun. :hmmm Düğününe gidersin işte bir şekilde...

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi

Daha bu sabah mutlu uyandım diyordun. :hmmm Düğününe gidersin işte bir şekilde...

Aynen öyle diyordum.Ama kim bilir ne zaman olur.Noel tatilinde gelmesini istiyorum.Olmadı gelecek yaz telefonumu,xboxımı tüm origin ve steam hesaplarımı satar giderim.

Yalnızlık zor beyler.Bide ailen yanında yok.En iyi dostun ve çok sevdiğin biride uzakta...Olmuyo böyle.Yada ben kendimi çok kaptırdım bilmiyorum.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
ben moralim bozuk olduğu zaman içki içerim rahatlatır.

- - - Eklendi - - -

kuşadasındaysan takılırız :D

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
ben moralim bozuk olduğu zaman içki içerim rahatlatır.

- - - Eklendi - - -

kuşadasındaysan takılırız :D

Yok dostum Ankaradayım.İçkiyi geçen yıl bıraktım.İlk olarak dinime göre haram ve ben sarhoş olamadığım için rahatlamıyorum.

Sigarada mekruh ama içiyoruz işte.İnşallah en kısa zamanda onuda bırakırım.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye

Yok dostum Ankaradayım.İçkiyi geçen yıl bıraktım.İlk olarak dinime göre haram ve ben sarhoş olamadığım için rahatlamıyorum.

Sigarada mekruh ama içiyoruz işte.İnşallah en kısa zamanda onuda bırakırım.

Ben bir ara sigaraya başlar gibi oldum 2-3 günlük bir süreç sonra içmeyecem dedim kendimi tuttum içmediğim için mutluyum.

MaxipmaN

Üye
benim de moralim bozuk ama canım sigara değil de cips çekiyo ne anormalim :D

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
yaş kaç weewoo