Engin'in cezası belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Engin'in cezası belli oldu

Fenerbahçe ile oynanan Süper Kupa maçında hakem Cüneyt Çakır'a saldıran Engin Baytar'a Galatasaray'dan sert ceza geldi.

Galatasaray Yönetimi, Süper Kupa Finali'nde hakem Cüneyt Çakır'a saldıran Engin Baytar'a ağır fatura çıkardı.
Sarı kırmızılı yönetim, Tahkim Kurulu'nun cezasını indirmediği Engin'e 100 bin Euro ceza verdi. Böylece Engin Baytar maç başına 15 bin Euro kazandığı sarı kırmızılı kulüpten, kaçırdığı 11 maç yüzünden 165 bin Euro kaybının yanısıra, yönetimin verdiği ceza sonrasında da toplam 265 bin Euro geliri kaybetmiş oldu.
Engin Baytar, Fatih Terim'in görev vermesi halinde Şampiyonlar Ligi maçlarında yer alabilecek.

hidayet02

hidayet02

Üye
Umarım Akıllanır...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
harbiden ağır ceza kesmişler... o_O

hidayet02

hidayet02

Üye
harbiden ağır ceza kesmişler... o_O

Tekrar Hata Yapmamak İçin Düşünecek Çok Vakti Var Hocam:)

Böyle Davranışlar Sergileyen Oyunculara Böyle Cezalar Belki Caydırıcı Olur. Belkide Bu Yüzden Caza İçin Kesilen Ücretin Yüksek Olması Daha İyi Geliyor Bana:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bence biraz karakterini düzeltmesi lazım kendi taraftarı bile sevmiyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Tekrar Hata Yapmamak İçin Düşünecek Çok Vakti Var Hocam:)

Böyle Davranışlar Sergileyen Oyunculara Böyle Cezalar Belki Caydırıcı Olur. Belkide Bu Yüzden Caza İçin Kesilen Ücretin Yüksek Olması Daha İyi Geliyor Bana:)
Evet dediğin gibi çok vakti var artık, sana hak veriyorum ama bu ceza diğerleri için caydırıcı olsun diye mi verildi acaba!

hidayet02

hidayet02

Üye

Evet dediğin gibi çok vakti var artık, sana hak veriyorum ama bu ceza diğerleri için caydırıcı olsun diye mi verildi acaba!

Sezon Başı Olduğu İçin, Sezon İçerisinde Benzer Olaylarda Örnek Teşkil Edilmesi İçin Olabilir-(mi) :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

uriel175

Üye
Engin bence çok yetenekli bir oyuncu ama saha içerisinde kendisine hakim olamıyor.Son olarak bence saha içerisinde rakip takımın oyuncuları Engin'in kişiliğini bildikleri için ona faul yaparak veya başka şekillerde tahrik ediyorlar.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Engin bence çok yetenekli bir oyuncu ama saha içerisinde kendisine hakim olamıyor.Son olarak bence saha içerisinde rakip takımın oyuncuları Engin'in kişiliğini bildikleri için ona faul yaparak veya başka şekillerde tahrik ediyorlar.
:oke:

Jitou

Jitou

Üye
Saldırıcak yer arıyor bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...