End Cleaner v2.20(13) Unsigned (EN GELİŞMİŞ TEMİZLİK PROGRAMI)

angmar55

angmar55

Üye
Teşekkürler ;)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
tesekkürler kardesm :) bn 1-2 gün daha beklycem bi sorun cıkmazsa kmsede yüklerm bnde :naughty: :D

tarxhn

tarxhn

Üye
:tşk:

cardanadam

cardanadam

Üye
tesekkürler kardesm :) bn 1-2 gün daha beklycem bi sorun cıkmazsa kmsede yüklerm bnde :naughty: :D
çekinmeden yükleyebilirsin ben yükledim kullanıyorum xclener'ın gelişmişi çok harika tek eksiği türkçe olmaması ;)

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
sado826

sado826

Üye
python kurmama ragmen çalışmadı problem nedir acaba ?

polluxea♪

polluxea♪

Üye
tavsiyen içn tesekkür ederm hocam kuruyorm o zaman :) ;)

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
Rica ederim arkadaşlar işinize yariyorsa ve hoşlandiysaniz ne mutlu bana :)

- - - Eklendi - - -

bu arada geridönüsüm kutusu olayını deneyen warsa yorum yazabilirmi ben anlamadım :)

- - - Eklendi - - -

python kurmama ragmen çalışmadı problem nedir acaba ?
forumda bikaç tane s^3 phyton mevcut hepsini dene kardeş:) S^3 phyton uygulamaları bölümüne bakabilirsin;)

- - - Eklendi - - -

kurmadım ama teşekkürler güzel program benim önceden kurduğum python programı vardı onu bulursam paylaşırım c6 01 e kurmuştum s^3 için buda çalışıyormuş ama onun pach leri vardı daha geniş yani ama program az
paylaşırsan sevinirim kardeş. Bazı arkadaşlar yüklemeyi başaramamışlar. Onlara çok yararı olur:)

• Beğen
Tepkiler: sado826
AngvanLee

AngvanLee

Üye
pyton for s60 istedi kurdum yine çalışmadı üst üste hata verdi

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap

melgklay1

Üye
valla dediğin gibi i programsa ve çalışırsa süpersin eline emeğine yüreğine sağlık..

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
valla dediğin gibi i programsa ve çalışırsa süpersin eline emeğine yüreğine sağlık..
muhteşemlik garantisi veriyorum sana :ehe ama ben hala geridönüşüm kutusunu anlamadım :) bu arada :rica:

akinorta

Üye
teşekkürler

tarxhn

tarxhn

Üye
:tşk:

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
rica ederim

m...z...

m...z...

Üye
teşekkürler c7 de başarılı

paşa06.40

paşa06.40

Üye
teşekkürler

atakan25

atakan25

Üye
teşekkürler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt