En Yüksek Stereo Sesli Telefon Hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

cemilmatkap

Üye
    Konu Sahibi
En Yüksek Stereo Sesli Telefon Hangisi ?
Arkadaslar 2 yada 3 yildir 5800 kullaniyorum ençok ses sistemi isime yariyor 5800 dan fazla ses çikaran yükses ses çikaran hangi telefonu önerirsiniz bi arkadasim HTC dedi ama o telefonu hiç görmedim en yüksek ses hangi tel da hangisini alayim ?

muxo

muxo

Üye
bence 1 mp3 çalar bir tanede kulaklık al. Müziğinı öğle dinle. Veya omuzuna koy bi eskilerdeki gibi bir müzik seti. Öyle gez.

enterneoll

enterneoll

Üye
Htc One :) kesin olarak
ve sakın karıştırma one x ile sadece one olucak

• Beğen
Tepkiler: -efşan
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yükseklik istiyorsan Çin malı bir telefon alacaksın. Önemli olan netliktir. HTC One ikisini de iyi yapıyor.

AnKaRaLi dıablo

AnKaRaLi dıablo

Üye
Cin mali al ses yukseltme ayariyla cok yuksek ses alirsn ama hic ugrasma ses bombasi al her yerde kullan:oke:

-efşan

-efşan

Üye
Htc One iyidir.

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
htc one...

cloudcomp

Üye
htc çünkü beats audio teknolojisini kullanıyor

Bahaxi

Bahaxi

Üye
HTC
Sensation XL

theeternal

theeternal

Üye
seste en iyisi htc one

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
5800 derim hayatımda kullandığım en kral telefon yerini ne s3 ne 4s tutabilir 2 efsaneden biri

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
n73

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
htc one veya çin malı telefon :)

007wolverine

007wolverine

Üye
DTS sound gibi bir ses sistemi olan bir telefon ...

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
Htc diyen arkadaşlara katılmıyorum. Burada arkadaş yüksek sesli telefon sormuş. Htc kalite olarak gayet iyi evet fakat değil Htc ne İphone ne de Samsung 5800 yerini dolduramaz. 5800 stereo hoparlör ile beraber geliyor. Ve içinde çoğu telefonda bulunmayan ses çipi mevcut. Yükseklik ve netliği bir arada sunabilen başka bir telefon göremiyorum. Beats destekli Htcler bile yanına yaklaşamaz bence. Birkaç yıl önce Htc Sensation XE modelini duyurmuştu Beats destekli fakat hoparlörü vasattı. O yüzden görüşüm 5800'dan yana. Adı üstünde XpressMusic :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
n73 diyorum oğlum.sadece 5800 dan biraz az bas veriyor ama ses araba hopörleriyle yarışıyo

phasan

phasan

Üye
Arkadasım hiç yenı telefonlara bakma eskıler cok guzel ses cıkarıyor nokıa n73kulkandım cok guzel sesı var sankı ayrı bir ses koymuşlar

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
ben ne diyom

utt2

utt2

Üye
bencede n73 bendede 5800 var

Üst Alt