En uygun ve sağlam lumia 920

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
En uygun ve sağlam lumia 920
Arkadaşlar herkeze hayırlı akşamlar diliyorum.sizlere bilgili arkadaşlara birkaç soru yönelteceğim cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.vermiş olacağınız güvenilir cevaplar benim ve birçok telefon nokia lumia alacak olan arkadaşların çok işine yarayacak.bildiğimiz gibi türkiyeye lumia serisinden 920ve 820 gelecek.ve bu telefonların satışını yapacak olan Teknosa elektroword.ve gsm operatörleri çıkış fiyatının daha üstünden pahalı pahalı satıyorlar.sizlerden istediğim Biz lumia telefonları daha doğrusu nokia telefonları en güvenilir ve en uygun nerelerden alabiliriz.ben ıstanbulda oturuyorum eğer nokia bayileri derseniz bunların nerelerde olduğunu yazabilirmisiniz çok teşekkür ediyorum hayırlı akşamlar.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Yurtdışında tanıdığın varsa ordan bir operatör cihazı daha mantıklı gibi...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
istanbulun neresinde oturuyorsun. Mesela şişli cevahir avm'de nokia shop var.

FastBreaker

FastBreaker

Üye
maalesef orası kapandı diye biliyorum

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşlerim ben avcılarda oturuyorum bahçeşehire daha yakınım yani

- - - Eklendi - - -

Yurtdışında tanıdığın varsa ordan bir operatör cihazı daha mantıklı gibi...

var hünkarım da onlar şimdi uğraşmazlar telefon işi ile en iyisi türkiyede olan ama neresi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
valla kardeşlerim ben avcılarda oturuyorum bahçeşehire daha yakınım yani

- - - Eklendi - - -

var hünkarım da onlar şimdi uğraşmazlar telefon işi ile en iyisi türkiyede olan ama neresi

avcilar tarafinda nokia shop yok diye biliyorum. Aslinda nokianin sitesinden sana en yakin satiş noktasini bulabilirsin.

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi

avcilar tarafinda nokia shop yok diye biliyorum. Aslinda nokianin sitesinden sana en yakin satiş noktasini bulabilirsin.

çok teşekkür ederim kardeşim şimdi bakacağım nerde var zamanı gelince oradan alacağım inşallah hayiRLI AKŞAMLAR

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Nokia zaten o telefonlar fırsat fiyat olarak çıkaracak bu bir gerçek.
1799 gibi mesela fiyat sabitleyecek ama mağazalar teknosa felan elbet yukarı çekiyor.

Telefon satışı yapan tim bayileri vardır telefon satarlar hep ana bayi gibi biryerdir. Oralar nokianın gerçek fiyatına göre satar.
Mesela ben telefon alırken hep çevremdekilere Leventteki Kanyon AVM içindeki Turkcell bayisini tavsiye ederim :)

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
Nokia zaten o telefonlar fırsat fiyat olarak çıkaracak bu bir gerçek.
1799 gibi mesela fiyat sabitleyecek ama mağazalar teknosa felan elbet yukarı çekiyor.

Telefon satışı yapan tim bayileri vardır telefon satarlar hep ana bayi gibi biryerdir. Oralar nokianın gerçek fiyatına göre satar.
Mesela ben telefon alırken hep çevremdekilere Leventteki Kanyon AVM içindeki Turkcell bayisini tavsiye ederim :)

teşekkür ederim kardeşim tavsiye için orası bana baya uzak acaba bu bakırköy k.v.k nasıl telefon almak için herhalde iyidir

papakudioflu

papakudioflu

Admin

teşekkür ederim kardeşim tavsiye için orası bana baya uzak acaba bu bakırköy k.v.k nasıl telefon almak için herhalde iyidir

kvk saglamdir ama pahalidir bir kac yere sorup fiyatlari karşilaştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...