en sağlam telefon markaları

Sponsorlu Bağlantılar

amcalu1

amcalu1

Üye
6300 falan sağlam diyorsunuz da telefonun aerodinamiği onemli küçük olduğu için o teller dayanıklılıgi da fazla olacak zaten yani benim dandik bir samsung telefonum vardı 3. Kattan topraga düştü birşey olmadi tasarım cok onemli mesela 5800 kalas gibi bir telefon kesit Alanı büyük olduğu için dayanıklılıgi da fazla doğal olarak eger bu olaylar hem ince hem uzun( galaxy note gibi) bir telefonun başına gelse sağlamliktan söz edilebilir yani o telefonlara birşey olmamasi doğal olsa garip olurdu

aleranol

aleranol

Üye
arkadaşlar ben c7ye neler yapmadım kim ne derse desin en sağlam telefon önce nokiada sonra htcde. Biraz bakın htcnin modellerine hepside kütük gibi :ehe bi son amiralleri biaz ince ama yine de sağlam :) ben lumia 900ün çekiçliğine hayran kaldım :ehe tak tak TAK!

acuxx

acuxx

Üye
nokia c5 03 le denize çalışır halde girdim yüzmeyi öğretmek için öğrenemedi :)

Şaka tabi cebimde unutmuşum teli saç kurutmayla kuruttum ekranın içine su kaçmış parçaladım temizledim açıldı fonksiyonu bozulmuştu tekrar flaşladım. Şuan gayet iyi ve bu yazıyı c5 03 den yazıyorum hehe ;D

phasan

phasan

Üye
Nokia benim bi telefon vardi 20 kere betona duserdi hep ama bisi olmaz di

Astrosman

Astrosman

Üye
Nokia 5110 şaşmam :D

Symbianize

Symbianize

Üye
Benim 5800 1000 kere yere 3 kerede suya dustu hala calisiyo bluetooth calismiyo okadar

- - - Eklendi - - -

Benim 5800 1000 kere yere 3 kerede suya dustu hala calisiyo bluetooth calismiyo okadar

ahmet0758

Üye
bence sağlamlık sıralamasında samsung birinci.ama sondan birinci :)

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
benim 2600 nokia telim vardı sinirlendiğim zaman yere atıyor duvara fırlatıyordum 5 parçaya bölünüyodu sonra tekrar geri parçaları takip kullanıyordum suya düştüğüde oldu arabanın altında kaldı yinede hiç birşey olmadı daha evde duruyor:)

SwiftKey3

Üye
benim babamın modelini bilmediğim bi samsung telefonu var annem çamaşır makinasında yıkadı telefonda tık yok hala benim neovde çizik bile yok

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bence Nokia'nın sağlamlığı zaten belli. Başka telefonları kıyaslayın.

SwiftKey3

Üye
6300 falan sağlam diyorsunuz da telefonun aerodinamiği onemli küçük olduğu için o teller dayanıklılıgi da fazla olacak zaten yani benim dandik bir samsung telefonum vardı 3. Kattan topraga düştü birşey olmadi tasarım cok onemli mesela 5800 kalas gibi bir telefon kesit Alanı büyük olduğu için dayanıklılıgi da fazla doğal olarak eger bu olaylar hem ince hem uzun( galaxy note gibi) bir telefonun başına gelse sağlamliktan söz edilebilir yani o telefonlara birşey olmamasi doğal olsa garip olurdu
adam noktayı koymuş tuğla gibi 3310/5800 takoz modellerle incecik nerdeyse tamamen cam olan telefonları karşılaştırmak saçma

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Nokıa bence :)

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
Tabiki nokia :)

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Model olarak bakmayin