en sağlam telefon markaları

Sponsorlu Bağlantılar

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
en sağlam telefon markaları
arkadaşlar 1.nokia o kesin bnm 5800 3.kattan düştü facede gezerken gittim baktım tel kapanmamış bile hala facedeydi nokiadan başka hangi markalar sağlm

Kerim.

Kerim.

Üye
Benim samsung genoa vardı.o da çok sağlamdı.

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
sonylerde sağlam ama iphone hiç saglam degil

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
kesinlikle Nokia..

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
o kesin ondan baska

Kerim.

Kerim.

Üye
kesinlikle Nokia..

Babamda 6020 vardı.suya düştü bir daha açılmadı.pirinçin içine koydugumuz halde:hmmm annemde 5300 vardı halıya düştü.yaklaşık 1.5metre falan yukardan.o da ondan sonra kafayi yedi.o yüzden ben katılmıyorum.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
HTC'de gayet sağlam.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Babamda 6020 vardı.suya düştü bir daha açılmadı.pirinçin içine koydugumuz halde:hmmm annemde 5300 vardı halıya düştü.yaklaşık 1.5metre falan yukardan.o da ondan sonra kafayi yedi.o yüzden ben katılmıyorum.

valla 6300 ımı kovanın içinden aldım kuruladım sapa sağlam çalıştı 5800 ım vardı merdivenlerde yuvarlandı bana mısın demedi .

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
6600 ım merdivenden yuvarlandı... Bisikletten düştü ( hızlı giderken ) başka şekillerde kaç defa düşürdüm hatırlamıyorum... Sağlamdı ... Ama flashlarken cokerttim telefonu... Şimdi kullandığım x3 ü çarpmıştım... Kanepeden sekip yere düşmüştü ... Bişey olmadı... Ama bence en onemlisini unuttunuz... 3310

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Rusya sibiryada çalışırken iskeleden 8 metre yüksekten nokia 6233 telefonum yere düştü. Başka bir telefon olsa darmadağın olurdu ama telefon banamısın demedi. Halen çalışıyordu müzik dinliyordum. Telefon yerde müzik çalıyordu. Ne ekran bozuldu nede telefon.
Birde 6230 vardı oda asansör boşluğuna düştü. Ondada merkezi uydu sistemi kuruyordum:)
Kapak tuş takımı batarya sim kart hafıza kartını farklı yerlerden topladım taktım çalışmaya devam etti.
Sağlamlık konusunda gerçekten Nokia bir numara. Üzerine tanımam.

- - - Eklendi - - -

Ama bence en onemlisini unuttunuz... 3310
Oda bir şey mi adamlar sağlamlık testinde yeni telefonların hepsini bununla kıyaslıyorlar. Her akıllı telefon 3310 ile tanışıyor yani.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Dede - torun ilişkisi ama sürüyle torun var :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
En sağlam model =>> 3310 (Nokia) :sirit:

3310 ile mesaj gönderiyordum aniden sinirlendim telefonu tüm gücümle duvara vurdum. Duvarın diğer tarafından çıktı. Gidip telefonu aldım çizik yoktu ve mesajlaşma bile kapanmamıştı mesaj yazmaya kaldığım yerden devam ettim :sirit:

Not: Uydurdum :kıskıs:

caglar b

caglar b

Üye
3310 diyorsunuz ama tasarım amacına göre en saglam olması gereken telefon 5210 dur .hem daha hoş duruyor

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
xperianın mı ney bi telefonu vardı oda sağlam :D

- - - Eklendi - - -

o da :zzz:

musti15fb

Üye
Ablamda Samsung Galaxy S2 vardı, mermere düşünce ekran gitti, benim Nokia N97 vardı evin camından düştü, sadece çizildi. Şu anda S3 var, çok dikkat ediyorum, mazallah bu da S2 gibi düşüp ekran giderse yandım.

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
sağlam telmiş

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Bu konu çok acayip oldu ha:D

Üst Alt