En iyi Palavra

Sponsorlu Bağlantılar

ibonline

ibonline

Üye
gecen ford plazaya gittik bir adet 2524 cargo model bir kamyon aldık adamlar 3 güne kadar teslim ederiz dediler,aradan üc gün gecti ve ansızın evin kapısı caldı. işte kamyonunuz geldi dediler.Teslim ettikten sonra cekip gittiler bende kamyonun yanına vardım hala kartondaydı acayım dedim, neyse karton u bir actım ne göreyim! fabrika ön tekerlerden birini takmayı unutmamışmı? hemen plaza yetkilierini aradım durum hal böyle dedim anında kutu icinde yeni kamyon geldi tekeri eksik olanıda götürdüler.Amma iyi salladım seyfooooooooooooooooodan hikayeler :P kendisi asker

Caine

Caine

Üye
Originally posted by ibonline@Nov 9 2005, 02:50 AM
gecen ford plazaya gittik bir adet 2524 cargo model bir kamyon aldık adamlar 3 güne kadar teslim ederiz dediler aradan üc gün gecti ve ansızın evin kapısı caldı işte kamyonunuz geldi dediler.Teslim ettikten sonra cekip gittiler bende kamyonun yanına vardı hala kartonda acayım dedim neyse karton u bir actım ne göreyim fabrika ön tekerlerden birini takmayı unutmamışmı hemen plaza yetkilierini aradım durum hal böyle dedim anında kutu icinde yeni kamyon geldi tekeri eski olanıda götürdüler.Amma iyi salladım seyfooooooooooooooooodan hikayeler :P kendisi asker
[post=206962]Quoted post[/post]​

bu olay bir arkadaşımızın başından geçmiş gerçek bir öyküdür ve adıda seyfodur :DD
biz ona kısaca zırtci seyfo derdik :ehe: hele bunlar palavramı? biz onun gerçekte anlattıklarını yazsak varya heralde kafanızı :vur vururdunuz :DD ibo arkadaşı anmışsın ;;) nerden aklına geldi o zirtci :DD :ehe: :ah:

ibonline

ibonline

Üye
arkadaşlar biz yöre olarak yalancıya bir nebzede zırtcı deriz o yüzden kafanız karışmasın
haa bu arada yeni araba aldık iki katlı, belediye ruhsat verse ücüüncü katıda cıkacaz :PP

night990

Üye
şuan matrix teyim,ajan simit i tokatlıyom,salak şaşırdı osmanlı tokadını yeyince.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Turkiye avrupa birligine resmen üye oldu artık bizde istedigimiz gibi yurt dısına cıkabılıcez :supriz:

opportunity

Üye
bir gün ülkenin birinde kral bir ferman yayınlamış en iyi palavra atana bir kese
dolusu altın vereceğim diye tüm ülkeye duyurmuş.bizim keloğlan ülkenin kralının karşısına çıkmış deiş ki kralım siz benden bir kaç gün önce bir kese altın borç almıştınız onu almaya geldim demiş eğer bu söylediğim palavra ise ödülüm bir kese altını yok değil ise borcum olan bir kese altını rica edeyim demiş :lol2:

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Flash Flash Flash

Devlet bakanı K.Binali Yıldırım 2006 yılında internet bağlantı hızı 2 mb olacak dedi...

Bu haber gercek ama gercekten öyle dedi :D :kop:

__Midas__

__Midas__

Üye
birleşmiş milletler genel sekreteri kofti anan gece rüyasına ak sakallı bir dede girdiğini eğer Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetini ab ye almazlarsa hepsini taş yapacağını söylemiş bunun üzerine hemen push u arayan kofti yavru vatanı ve türkiyeyi yarım saat içinde AB ye soktu.
SSHA(saçmalardan seçmeler haber ajansı)...
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

night990

Üye
arkadaşlar müthiş bi program buldum,cep telefonuma beleş kontör yükleip duriom,şuanmı 2700,2800.2900&&&

Caine

Caine

Üye
Originally posted by jimbeam@Nov 9 2005, 03:40 PM
arkadaşlar müthiş bi program buldum,cep telefonuma beleş kontör yükleip duriom,şuanmı 2700,2800.2900&&&
[post=207163]Quoted post[/post]​

iyi atmışsın :DD

night990

Üye
Originally posted by Caine+Nov 9 2005, 11:59 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Caine &#064; Nov 9 2005, 11:59 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-jimbeam@Nov 9 2005, 03:40 PM
[post=207163]Quoted post[/post]​

iyi atmışsın :DD
[post=207578]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

evet,çok iyi atarım olimpiyatlarda 12 madalyam var,aynı zamanda kürek takımındayımda,güreş,ciritte atarım&&&&&&

sebofb090

sebofb090

Üye
şarzım bitio kapatım :DD :DD bazen yapıomda

craZybora

Üye
Originally posted by D3N1Z@Oct 28 2005, 08:49 PM
Arkadaşlar yeni bir oyunumuz kim en büyük palavrayı (mavra)yapabilecek.

O değilde ben geçen gün beyonce beni çağırdı yemeğe felan gittik işte sonra da evine bıraktım :cool:
[post=201181]Quoted post[/post]​
bende şimdi henry ile maç yapıyorum :lol2:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ewttt sayın seyirciler şu anda barcelona gs maçında sizlerle birlikteyiz

vee sağ kanattan gelişen atak cihan cihannn topu sürüyor çok süratliii bir ortaaaaaa kafayı vuran (işte bomba geliyo :P ) hakan şükürrrr ve goooolllllll gs barcelona karşısında farkı 20000 e çıkarıyorrr müthiş bir gece müthiş bir maç gs nin unutulmaz zaferini hep birlikte yaşadık şimdilik ssağlık sıhhat ve esenlikle kalın :)

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Herhalde bu 2000 fark&#39;da biraz uçmussun çünkü saniyede herhalde şöyle 1,6 gol atmalrı gerekıyort yani bu palavra değil mübala sanatı

ilyas71

Üye
Ben de dün şu yeni çıkan Porsche jeep lerden aldım bi tane. Baktım ki araba benzini su gibi içiyo, götürdüm sanayiye lpg dönüşüm sistemi taktırdım.

sebofb090

sebofb090

Üye
<div class='quotetop'>(symbianboy &#064; Nov 5 2005, 01&#58;08 AM) [post=204096]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ferrari firması açıklama yaptı şirketin kurucusu yaptığı açıklamada "aslında murat131 modelin biz piyasaya sürmüştük" dedi ve yeni modelini piyasaya sürdü fiyatı 380.000 dolarmış

(ön armaya dikkat)
[/b][/quote]

işte bu çok manyak yaw

taz_crash

taz_crash

Üye
bir yanımda paris hilton dier yanımda pamela anderson mukemmel bi gece geciriom suan. yarıın da sibel kekilli ewindeyim&#33;&#33;&#33;

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
aldıgım Ferrari Enzo,yu Hanzolar çizdi...satmak zorunda kaldım hiç sevmem boyası bozuk arabayi

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Dün bi tane daha enzo aldım çizildi diye taksime gittim orda otopark yeri bulamadım yolun ortasında bıraktım enzoyu kokoreççiye gittim

Üst Alt