En iyi Palavra

Sponsorlu Bağlantılar

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by mavizeybek@Oct 29 2005, 08:58 PM
türkiye yeni sömürgesinin amerika ve japonya olduğunu açıkladı sırada almanya ve ingiltere var
[post=201759]Quoted post[/post]​
çook gusel :bravo:

Kurtlar Vadisi nin teklif götürdüğü Jim carey en büyük mafya rolunu oynmayı kabul etti

slayer

Üye
bu gün milli piyango büyük ikramiyesinin bana çıktığını öğrendim :P

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
slayer milli piyango çıktı ve 4 de 3 ünü bana bağışladı :D

Hacker515

Üye
Yaw ben bir Beşiktaşlı olarak bayılıyorum Fenerbahçe panaltıdan maç kazanmasına! :haha:
90+2 oldugunda sevinc'ten agliyorum! :'(

barabelli

barabelli

Üye
ben maxi cepte uye deilim ama formlari ve dosyalar1 okuyup indiriyorum :D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Tebrik ederim sizi çok iyi palavra atıyorsunuz. :kop: :nunu:

D3N1Z

D3N1Z

Üye
    Konu Sahibi
Arkdşlar çok güzel bir kızla tanışdım adı angelina jones miy miş ne tanımıyorum ama bomba gibi yarin akşam onlara gidiyorum urfa da oturuyorlar çiftçi kızı imiş

ibonline

ibonline

Üye
ve sonunda ricky martin izzet altınmeşeyi duelloya davet etti güya ricky halka acık verdiği demeçte yar dügmeli sarkısının bestesi bana aittir izinsiz bir sarkıyı izzet caldı ben ondan daha iyi söylerim diyiyor :P ve duelloya davet ediyor
acayip oldu

slayer

Üye
Originally posted by D3N1Z+Nov 5 2005, 01:28 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(D3N1Z &#064; Nov 5 2005, 01:28 AM)</div><div class='quotemain'>Arkdşlar çok güzel bir kızla tanışdım adı angelina jones miy miş ne tanımıyorum ama bomba gibi yarin akşam onlara gidiyorum urfa da oturuyorlar çiftçi kızı imiş
[post=204053]Quoted post[/post]​
[/b]

angelina Jolie ile catherine_zeta_jones &#39;un karışımı heralde bu... :huhu:
<!--QuoteBegin-ibonline
@Nov 5 2005, 01:40 AM
ve sonunda ricky martin izzet altınmeşeyi duelloya davet etti güya ricky halka acık verdiği demeçte yar dügmeli sarkısının bestesi bana aittir izinsiz bir sarkıyı izzet caldı ben ondan daha iyi söylerim diyiyor :P ve duelloya davet ediyor
acayip oldu
[post=204060]Quoted post[/post]​
[/quote]
:kop: :kop:

----------------------------------------

dün ferrari aldım... 430 spider......Elisha&#39;mıda aldım yanıma bastım gaza.... tam o arada yağmur yağdı.... biliyosunuzki aracın üstü açık... Trafikte sıkışıktı... sırılsıklam olduk.... yandaki arabadaki şişko çocuk pis pis güldü.... :angry: ama yeşil ışık yandıktan 3 sanıye sonra 120m ileride görünce bizi :D gülen ağız yapısı bi tuğaf oldu... :ehe:

Salihyet

Salihyet

Üye
heheeee süper bunlar yaa :P

a21a

a21a

Emekli Yönetici
ülkemizde huzur en üst düzeyde... enflasyon yok.. işsizlik yok... işçi açığı avrupadan göç eden avrupalılarla gideriliyor.. kişi başına düşen milli gelir 35.000 dolar.. evsiz aile yok... asgari ücret 5000 ytl
bir ekmek hala 350 kuruş... terör yok..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
:kop: | :(

symbianboy

Üye
ferrari firması açıklama yaptı şirketin kurucusu yaptığı açıklamada "aslında murat131 modelin biz piyasaya sürmüştük" dedi ve yeni modelini piyasaya sürdü fiyatı 380.000 dolarmış

(ön armaya dikkat) :DD

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Ferrarim var ama Benzin alcak param yook :(

cllgr

cllgr

Üye
avcılar kulübü gibi,tüm atıcılar buraya toplanmış.meydan geniş atın bakalım... :haha:

metintekin

Üye
Dün benim palio ile otobanda ferrari tokatladım :P

MagNum

MagNum

Üye
Bu ay maaşın yine yarısını verdiler (150.000 YTL) :(

paratoner

Üye
Türkiye yolsuzlugu yendi :ehe:

iOS Developer

iOS Developer

Üye
bütün gsm operatorleri kapanmış&#33;&#33;&#33;&#33;

Caine

Caine

Üye
şok şok şokkkkkkkkkkkkkkkk.

yarın akşamki şampiyonlar ligi finalindeki maçta chelsa ile karılaşacak olan fenerbahçemizden üzücü bir haber :( roberto carlos sakatlandı :&#39;( ümit özatın yokluğunda sağ tarafta maça 11&#39;de başlayacak olan roberto carlos antremanda ayak bileğini sakatladı...

şooook şook şokkkkkkkkkkkk.

az önce üzücü bir haber aldığımız şampiyonlar ligi finalistimiz fenerbahçeden şimdi sevindirici bir haber geldi. ronaldinho ve henry maç saatine yetişeceklermiş :DD

şooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

fenerbahçemiz chelsa&#39;yi henry,robinho,ümit özat ve dünyacaaaaaa ünlü yıldızı alex de souzanın gollleriyle 4-0 yenip avrupanın en büyüğü oldu :DD :ehe:

yaw bende amma salladım haaaaaaaaaaaaaaaa :haha: :huhu: :hoho:

Üst Alt