En İyi İnternet Tarayıcısı Hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Web Tarayıcısı Sizce Hangisi ?

• Mozilla Firefox

Kullanılan: 134 42.3%
  • Internet Explorer

Kullanılan: 36 11.4%
  • Google Chrome

Kullanılan: 73 23.0%
  • Opera

Kullanılan: 59 18.6%
  • Safari

Kullanılan: 10 3.2%
  • Avant Browser

Kullanılan: 4 1.3%
  • Maxthon

Kullanılan: 1 0.3%

• Kullanılan toplam oy
    317
Rich4arD

Rich4arD

Üye

altar42

altar42

Üye
kişinin kullanımına ve pratikliğine göre değişir bence firefox kullanımı gayet pratik ve hızlı

kerim5534

kerim5534

Üye
firefox:oke:

bybilal

bybilal

Üye
crome geliyo ye yeni güncellemeyle çok hızlı olucak sşuan firefox tabi

hrn_07

hrn_07

Üye
Neden Mozilla Firefox ?

1-Klasikleşmiş bir cevap gerçekten de şu andaki tüm tarayıcılardan +opera 10.50 nin turbo özelliğinide buna dahil ederek daha hızlı. Ayrıca Opera daki turbo özelliği çokğu sayfalarda problem vermekte.

2-Çok gelişmiş bir kişilesseştirme tabanına sahip. Örn:Sekmelerin hemen üst tarafına yer imleri(hızlı link) ekleyebileceğiniz gibi gerekli gördüğünüz sayfaların linkini oraya doğru sürüklemeniz yeterli.

3-Çok gelişmiş eklenti ağı.Firefoxun bize verdiği en büyük özelliklerden biri,örneğin youtube dan video mu izlemek istiyorsun firefoxta yüzlerce eklentisi var facebook dan videomu indireceksin yükle internet download manageri bir de firefox a idm cc eklentisini tamam sadece facebook ta değil nerede video izlersen izle üstünde bu videoyu indir yazar tıkladığın anda bilgisayarında...

4-Personas.Bu özellikle sıkıldığınız firefox görüntüsünü değiştirmek mi istiyorsunuz. Firefox un bu özelliği ile süper görünümler bulabilirsiniz.Ayrıca sıkıldığınız personası değişmekte çok kolay soldaki küçük tilki resmine tıklayıp yeni bir personas seçmeniz yeterli...

5-Elektrikler mi gitti,biligsayarınız mı bir anda kapandı ya da firefox kitlendi çöktü mü ? Bıraktığınız yerden devam etmek çok basit tekrar firefox simgesine tıklyaıp giriyoruz eski yerden devam etsin mi seçeneğini tıklayıp devam ediyoruz...

6-Firefox tan çıkmak zorundasınız fakat açtığınız sayfaları kaybetmek istemiyorsunuz eğer birden fazla sekme açıksa firefox size sorar kaydetmek ister misiniz diye evet dersek firefox kapanır ikinci bir açılışta yine aynı yerden devam edebilirsiniz...

Unutmayın mükemmellikler ayrıntılarda gizlidir...

Biraz uzun oldu , biraz da reklam yapar gibi ama tamamen kendi yazımdır :)
Tamamen bilgilendirme amaçlıdır...

(_Serseri_)

(_Serseri_)

Üye
bncede firefox

konyarapp

Üye
Mozilla kullanıyorum ve memnunum bende mozilla kullanıyorum

emrars

Üye
firerox en iyisi

DUNYALI

Üye
Arkadaşlar en hızlı internet tarayıcısı için değil kullandıkları internet btarayıcısı için oy kullanmıştır.
flash sayfalarda en hızlı internet tarayıcısı SAFARI'dir.
diğer normal sayfalarda en hızlı web tarayıcısı OPERA'dır.
Bilgisayarımda, Opera, Safari, Sea Monkey, Firefox, Explorer, Avant, Midori ve Maxthon2 tarayıcılarınında hepsi mevcuttur. Hatta şuan bu sayfayı Sea Monkey tarayıcısından açmaktayım. Ama şu bir gerçek hız bakımından Safari ve Opera'nın yanına hiç biri yanaşamaz. ama güvenlik ve kullanışlığı açısından Opera rakipsiz olduğu için Opera'yı tek geçerim.

cortex47

cortex47

Üye
chrome ve safari

reco_ivedik

Üye
baba operanın üstüne tarayıcı tanımam

joseph33

joseph33

Üye
ben internet exp, mozilla firefox 3.5 ve 4.0 beta ve google crome kullandım arayüzde firefox ama hızda crome
zerine tanımam (şimdilik) internet explorerden bahsetmiyorum zten at cpe gtsın :D

--------------- Ekleme ---------------

YanıLmıyormusun sence ? :allalla:
Benim biLdiğim kadarıyLa googLe chrome firefox tan daha hızLı ? Yoksa benmi yanıLıyorum ? :hmmm

yanılmıyorsun cromedaha hızlı :D:ehe

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Google Chrome, eksiklerini tamamlarsa ilerde kullanırım ama şimdilik Firefox:)

ardentanarchy

ardentanarchy

Üye
Listedekilerin tamamını denedim ve hepsi bilgisayarımda var. Bir site yaptığımda hepsiyle tek tek denerim. Ama internette gezerken Opera kullanıyorum. Maillerimi operadan kontrol ediyorum. Hem hızlı, hem kullanışlı. Özellikle mouse ile kontrol edebilmek çok güzel...

Silinen Üye 1929612

Silinen Üye 1929612

Kapalı Hesap
dostum bence mozilla ama opera 11 i indirdim o da süper üstelik çok hızlı
yek dezavantajı ingilizce:oke:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
Bence internet explorer

OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye