Telefon Tavsiyesi En iyi cep telefonu firması hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

En iyi cep telefonu firması hangisi ?

• Sony Ericsson

Kullanılan: 18 12.8%
  • Apple

Kullanılan: 11 7.8%
  • Nokia

Kullanılan: 66 46.8%
  • Samsung

Kullanılan: 28 19.9%
  • Lg

Kullanılan: 2 1.4%
  • HTC

Kullanılan: 14 9.9%
  • Motorola

Kullanılan: 2 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    141
shadow_170

shadow_170

Üye
    Konu Sahibi
haklısın hoss htc ve samsung inanılmaz hızlı gidiyo ben sony ericsson taraftarıyım ama s.e bu kadar çok cihaz üretmiyo az ama öz üretiyo :) bu arada lg de unutmamak lazım oda gayet iyi bi çıkış yakaladı motorola bunların biraz gerisinde ama oda nokia dan ileride apple ise tek bi cihazla götürüyo işi zaten ama çok hoşuma gitmiyo eğer iphone 5 iyi olursa oda bu yarışa döner (bu arada iphone 5 in kamerasını s.e üretiyo :))

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
htc yada samsung

zaza

zaza

Üye
eskiden olsa nokia derdim ama HTC :D

hoss

hoss

Üye
haklısın hoss htc ve samsung inanılmaz hızlı gidiyo ben sony ericsson taraftarıyım ama s.e bu kadar çok cihaz üretmiyo az ama öz üretiyo :) bu arada lg de unutmamak lazım oda gayet iyi bi çıkış yakaladı motorola bunların biraz gerisinde ama oda nokia dan ileride apple ise tek bi cihazla götürüyo işi zaten ama çok hoşuma gitmiyo eğer iphone 5 iyi olursa oda bu yarışa döner (bu arada iphone 5 in kamerasını s.e üretiyo :))
vay vay vay demek iphone nun kamerasını sony üretiyo , o zaman kamerası gayet başarılı olacak desene :oke:

maxirabit

maxirabit

Üye
En iyi firma sattıkları ürünün arkasın da duran destek bölümün de kesintisiz yardım olandır o yüzden en iyisi bu zaman da yok.

srn.1392

Üye
abi bnce en iyisi nokia

Üst Alt