en iyi androit telefon hangisi? arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
siliman yapma hacım ya:) ekranını üretemeyen üretici üretici olamamıştır bana göre ayrıca yanımda kemere baglanabilen aküyle gezecem az kaldı satıcam ben htc mtc sevmedim.

humusca

Üye
@izo37 şimdi işi o noktaya getirirsen senin gözünde üretici kalmayacak samsungta panellerinin %50sini au optronics ve cmo ya ürettiriyor o zaman oda üretici değil bu piyasada saminin esamesi okunmazken htc pda üretiyordu :ehe

siliman

siliman

Üye
htc nin şarj sorunu olabilir diyelim ki ekranını da kendi üretmiyor ama htc samsungdan daha iyi bi üretici :D

AYNA

AYNA

Üye
ya arkadaşlar zevk meselesi kimin hoşuna ne gidiyosa onu alsın.mesela ben htc lerin tipini hiç sevmiyorum samsung hoşuma gidiyo.bazılarıda samsung ne kadar basit bir tip yapıyo diyor.yani zevk meselesi..

Rich4arD

Rich4arD

Üye
ya arkadaşlar zevk meselesi kimin hoşuna ne gidiyosa onu alsın.mesela ben htc lerin tipini hiç sevmiyorum samsung hoşuma gidiyo.bazılarıda samsung ne kadar basit bir tip yapıyo diyor.yani zevk meselesi..
İyi ama dış görünüş veya arayüzü için sorulmuyor böyle bir soru sanırım? :hmmm
Teknik özellikleri işlevselliği pratikliği gibi gibi ..

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Pratikte zor bi telefonmu samsung sanki:) iyi üretici diyosunuz neye göre iyi üretici samsung htc gibi bir marka değil daha büyük bir marka unutmayın tek telefon üretmiyor adamlar bilindik markalar arasına samsungu sokabilirsiniz htc yi, birtek telefon işinde samsungla kıyaslayabilirsiniz ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım özetlersek konumuzdan uzak olsada sony samsung vs vs markaların yanına htcyi koyun bakalım:) kötüdür demiyorum ama htc en iyi üretici derseniz ipadıda geçmiş oluyosunuz. Neye göre en iyi üretici iyi olmasındaki ölçü ne bunuda söyleyinde bilelim. Kolay kullanım yok jarz pek iyi değil e kamerası iyidir samsungunkide iyi artık başka neyi var. En iyi özellik birçok alıcı icin jarz ve kolay kullanımdır.

----------Eklendi @ 20:38:43 ---------- Yazıldı @ 20:33:59 ----------

Ayna senle biz birer tane s2 alalım :) soranlara özellik söyleriz ;) msn adresini pm atarmısın.

AYNA

AYNA

Üye
Pratikte zor bi telefonmu samsung sanki:) iyi üretici diyosunuz neye göre iyi üretici samsung htc gibi bir marka değil daha büyük bir marka unutmayın tek telefon üretmiyor adamlar bilindik markalar arasına samsungu sokabilirsiniz htc yi, birtek telefon işinde samsungla kıyaslayabilirsiniz ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım özetlersek konumuzdan uzak olsada sony samsung vs vs markaların yanına htcyi koyun bakalım:) kötüdür demiyorum ama htc en iyi üretici derseniz ipadıda geçmiş oluyosunuz. Neye göre en iyi üretici iyi olmasındaki ölçü ne bunuda söyleyinde bilelim. Kolay kullanım yok jarz pek iyi değil e kamerası iyidir samsungunkide iyi artık başka neyi var. En iyi özellik birçok alıcı icin jarz ve kolay kullanımdır.

Ayna senle biz birer tane s2 alalım :) soranlara özellik söyleriz ;) msn adresini pm atarmısın.

napalım alalımda kurtulalım :ehe:ehe
msn adresimi attım..

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
tm telefoncuya sordum hazıran gibi diyiy.

humusca

Üye

neye göre iyi hemen cevap vereyim; evet samsung inşaat makineside üretiyor ama departmanlara bölünmüş durumda ve biz inşaat makinesi, buzdolabı, tv vs.den bahsetmiyoruz htc sadece ve sadece akıllı telefon üretiyor tüm enerjisini ve mesaisini telefonlara harcıyor buda onu samsungtan çok daha iyi bir üretici yapmaya yeterli zaten avrupa ve amerikadaki satış rakkamlarıda htc nin her dönemde yükselişini doğruluyor.

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Bak kendin söylüyosun departmanlara bölünmüş diye şimdi o adamlar makinadan ziyde leptop tv buzdolabı vs vs herşey üretiyolar htc yani sadece telefon üreterek enerjilerini onlara veriyor diye en iyisimi olmuş oluyolar? buna katılmıyorum şuan kullandığım telefon htc görünüşü büyüklüğü vs bunlara takıntılı değilim ben teknik olarak pek sevmedim amerikada istedikleri kadar ileri gitsinler trde kullanım kolaylığı olarak bence samsung nokiaya kafa tutan bir firmadır bunu çıkardığı telefon modellerine bakarak anlayabilirsiniz kim kaç model telefon cıkarmış nokianın birinci rakibi kim bunları araştırırsan nedemek istediğimi anlarsın hocam.

----------Eklendi @ 11:48:46 ---------- Yazıldı @ 11:46:56 ----------

Çıkarıkları ürünlere göre bakıp en iyi kıstasını ölçün derim ben tek işle uğraşıyom senden daha iyiyim diye bişey yok aksine herşeye el atanlar daima geniş çalışanlar ve en iyi olanlardır. :) saygılar

tutas_tee

tutas_tee

Üye
ben bir nokia kullanicisiyim ve artik biktim nokiadan ayriliyorum ama sizlerden fikirlerinizi,onerilerinizi almak istiyorum acaba sony ericson play ve xperia pro icin neler diyebilirsiniz bu ikisi arasinda kaldim birde bu 2 telefon seviyesinde bir samsung yada htc onerebilirmisiniz.

AYNA

AYNA

Üye
ben bir nokia kullanicisiyim ve artik biktim nokiadan ayriliyorum ama sizlerden fikirlerinizi,onerilerinizi almak istiyorum acaba sony ericson play ve xperia pro icin neler diyebilirsiniz bu ikisi arasinda kaldim birde bu 2 telefon seviyesinde bir samsung yada htc onerebilirmisiniz.

ben bir kere sonyericsson aldım ağzım yandı bir daha hayatta almam.sonyericsson türkiyede kullanılmaz teknik desteği sıfır.satio aldım ben 6 ay kullandım sattım.teknik servisi arıyodum istanbul bide soru sordum yanlış bilgi verdiler satio ile ilgili ön kamera yok dediler bunu diyende sonyericsson teknik servisi :d::d::d::d::d:
navigasyonu sordum saçma sapan şeyler söylediler.batarya aradım türkiyede satio 1500 mah batarya bulamadım.bide sony çok kibar telefon yapıyor sationun arka kapak içine çöktu ve yere düşmedi darbede yemedi ne ara oldu anlayamadım deli oldum.yaptıramadım satio türkiyede yok parçası yok..
htc dersen benim hoşuma gitmiyor niye dersen kişisel görüşüm tiplerini sevmiyorum ve kendi hafızası 1 küsür gb oluyor hafıza kartı kullanmak zorunda kalıyorsun.tabi bu kişisel düşünce gerisi sana kalmış..
biliyorum kötü yorumlar yaptım ama doğru karar vermen için söyledim.başka arkadaşlarda yorum yapar onlarlada karşılaştırırsın..
eğer beklerim dersen kesinlikle samsung galaxy s2 al derim ben şahsen bekliyorum..

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Galaxy s2 yi bekle kardeş htc lerde şarj sorunu var.üstelik htc nin en iyi telefonu olacak olan htc sensation u ikiye katladı galaxy s2 ..

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Bende diyim bari ayna :D

albeers

Üye
bende bügün s2 media markete sordum mayıs sonu gibi gelebilir dedi fiyat konusundada 1700 ytl civarı çok para bi telefona okadar para verilmez parası olan verir tabiki yurtdışından getirtmek lazım

AYNA

AYNA

Üye
bende bügün s2 media markete sordum mayıs sonu gibi gelebilir dedi fiyat konusundada 1700 ytl civarı çok para bi telefona okadar para verilmez parası olan verir tabiki yurtdışından getirtmek lazım
kesinlikle katılıyorum söylediklerine..ya para olsa bile ben bir telefona okadar para vermem düşmesin beklicem mecbur ama yurtdışından getirtmek şart ondada pasaport olayı var işte:allalla:

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
verirsiniz iphone alacak adamlar buna gözü kapalı verir :D yurt dışında nekadarki? bi kdv mdv biniyoda o fiyatlara cıkıyo getirtirsin atıyorum 1200 e falan e sonra bi bozulsa nolcak? yurt dışınamı göndericeksin?

AYNA

AYNA

Üye
verirsiniz iphone alacak adamlar buna gözü kapalı verir :D yurt dışında nekadarki? bi kdv mdv biniyoda o fiyatlara cıkıyo getirtirsin atıyorum 1200 e falan e sonra bi bozulsa nolcak? yurt dışınamı göndericeksin?
yurtdışından 1100'e felan gelecek burayla nerden baksan 600 tl fark olacak az değil yani bir telefon parası yatıyo..ben yurt dışından n70 getirttim 6 senedir kullanıyorum bana mısın demedi..1 sene önce se satio getirtmiştim 6 ay kullandım ve sattım yani o yönden bir sıkıntım olmadı benim ama şimdi sıkıntım getirtme fırsatım olsa bile pasaport bulamıyorum kaydettirmek için..

tutas_tee

tutas_tee

Üye
s2 ile xperian pro arasinda kaldim yinede ama s2 daha agir basiyor bakalim ciksin ben hemen alicam nasil olsa yurt disindayim...

Üst Alt