en iyi androit telefon hangisi? arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

belferkay

Üye
s2 özelliklerine bakmadınız sanırım ? işlemci çift tabiki 2 kat hız olur. Fakat s2nin fiyatı kdv mdv eklenince 1600 1700 u bulur valla motor parası ya :)

Ben de sanıyorum ki çift çekirdekli işlemci olayını yanlış yorumluyorsunuz. Çift çekirdek işlemci, çift-iki tane işlemci demek değildir. Çift çekirdekli olması, işlemcinin tek bir çekirdeğe yüklenmeden iki tane çekirdeğe işlemleri yayması ve buna bağlı olarak daha stabil çalışmasını sağlanmasıdır. Öyle net 2 kat hız artışı diye bir şey söz konusu olamaz. Kaldı ki bu özelliğin kullanılabilmesi için, uygulamaların da çift çekirdeğe destek vermesi gerekiyor. Bunun da yaygınlaşması zaman alacaktır.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
kardeş sen buradaki samsung düşmanlarının laflarını bırak ve buraya bak :)

AYNA

AYNA

Üye
galaxy s 2 de multi zoom var yani ekrana 2 parmağınızla dokunup telefonu yüzünüze yaklaştırdığınızda ekran büyüyo veya küçülüyo.. yakınlık sensörünü kullanıyo sanırsam

evet o özellikte var adı jiroskop..

----------Eklendi @ 23:59:23 ---------- Yazıldı @ 23:57:43 ----------

samsung galaxy s2 htc sensationu 2 ye katlamış:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

----------Eklendi 29.04.2011 @ 00:11:15 ---------- Yazıldı 28.04.2011 @ 23:59:23 ----------

galaxy s2 nin s'den farkları;

*super amoled plus ekran
*1.2ghz çift çekirdek
*8mp kamera + led
*jiroskop(çift parmakla telefonu oynatarak zoom özelliği)
*USB on the go(usb bellek bağlayabilme)
*4.3 inç ekran(daha geniş ve tasarım olarakta sden daha ince)
*1080p video kaydı

Arasında fazla fark yok diyenler sizce bunlar az mı??

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S II i9100 mart 31 de çıkmıyormu arkadaşlar bu tel martı geçtik çıktımı hangi mart bu 2012 martmı?

----------Eklendi @ 02:29:24 ---------- Yazıldı @ 01:00:57 ----------

bugün bir kaç haber gördüm 28 nisan yani bugün bir kaç donanım haber iha haber yapmışlar samsung basın toplantısı yaparak 120 ülkede satışa çıktığını belirtmiş hemen alacam. :) bekle bekle nereye kadar hd cekimde yapabiliyormuş.

AYNA

AYNA

Üye
Galaxy S II i9100 mart 31 de çıkmıyormu arkadaşlar bu tel martı geçtik çıktımı hangi mart bu 2012 martmı?

----------Eklendi @ 02:29:24 ---------- Yazıldı @ 01:00:57 ----------

bugün bir kaç haber gördüm 28 nisan yani bugün bir kaç donanım haber iha haber yapmışlar samsung basın toplantısı yaparak 120 ülkede satışa çıktığını belirtmiş hemen alacam. :) bekle bekle nereye kadar hd cekimde yapabiliyormuş.

120 satışa çıkacağını belirtmiş mayıstan itibaren..acaba hangi ülkede ne zaman çıkacak bilgi vermemiş?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
türkiye vardır mutlaka az uz geliştik artık :)

AYNA

AYNA

Üye
türkiye vardır mutlaka az uz geliştik artık :)

muhtemelen avrupada çıkacak modası geçecek türkiyeye öyle gelecek ve 1600 den yukarı satarlar..
burda n8 1050 tele en ucuz almanyada 500tl sıfır alıyorsun vergiler yüzünden farka bak..

siliman

siliman

Üye
kesinlikle htc desire hd

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Bu ne be Samsung Galaxy S II Manyak bişey gibi ?
Teknik özellikleriyle falan?
Peki web deki flash desteği?

xCrissAngelx

xCrissAngelx

Üye

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
Biz diyoz samsung adam htc desire diyo :D bunun yanında o telmi? siliman :) bende htc kullanıcısıyım ama samsunga gecicem memnun değilim bu jarz nedir böyle ya hergün fişle bütün olduk anasını satim. :D samsung galaxy s nin jarzı nekadar gidiyo kullananlar bilgi verirmi?

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
yokmu galaxy s kullanan arkadaşlar?

hfu

hfu

Üye
bence fiyat olarak işe bakınca Xperia Neo daha cazip geliyor:naughty::oke:

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
ucuzunda pahalınında vardır bi hikmeti onu soracak olursan iphone ucuzmu? :) istanbul iphone kullanıyo nerdeyse para yok millette ama alıyolar oda ayrı bi hikmet:) tabiki samsung iphoneye bakarak ucuz babamızın şirketide değil samsungcusun siz demeyin bana bu güne kadar yukardada yazdım samsungun ürünlerinden şikayetim olmadı hiç birazda o yüzden iyice araştırmak gerekiyo.

humusca

Üye
2-3 ay bekleme şansın varsa bulabiliceğin en iyi telefon kesinlikle htc sesation olacaktır donanım olarak yukarda bahsi geçen telefonlardan 2 kata kadar performans farkı söz konusu diğer bir alternatif ise yine htc ye ait oda evo 3d yine son derece yüksek konfigürasyona sahip(çift çekirdek, adreno 220gpu, çift 5mp kamera, 1080p kayıt, 960x540 s-lcd)gibi kolaygelsin.

AYNA

AYNA

Üye
2-3 ay bekleme şansın varsa bulabiliceğin en iyi telefon kesinlikle htc sesation olacaktır donanım olarak yukarda bahsi geçen telefonlardan 2 kata kadar performans farkı söz konusu diğer bir alternatif ise yine htc ye ait oda evo 3d yine son derece yüksek konfigürasyona sahip(çift çekirdek, adreno 220gpu, çift 5mp kamera, 1080p kayıt, 960x540 s-lcd)gibi kolaygelsin.
kardeş sen yapılan test haberini okumadın sanırım samsung galaxy s2 htc sensationu ikiye katladı..yani senin dediğinin tam tersi oldu:ehe
bak bu haberi iyi incele:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
kardeş sen yapılan test haberini okumadın sanırım samsung galaxy s2 htc sensationu ikiye katladı..yani senin dediğinin tam tersi oldu:ehe

Evet yukarıdaki arkadaş haklı beyler. :D

Kağıt üzerinde htc, pratikte ve gerçek hayatta galaxy s2 önde işte kanıtı :D

humusca

Üye
haha smartbench in ne kadar objektif olduğunu daha önce birçok kez gördük çıktığında iki telefonun karşılıklı comparison testlerine hep beraber bakarız bakalım o zamanda aynı mesajı tekrar yazabilicek misin :ehe

----------Eklendi @ 23:05:42 ---------- Yazıldı @ 23:05:12 ----------

haha smartbench in ne kadar objektif olduğunu daha önce birçok kez gördük çıktığında iki telefonun karşılıklı comparison testlerine hep beraber bakarız bakalım o zamanda aynı mesajı tekrar yazabilicek misin :ehe

----------Eklendi @ 23:10:56 ---------- Yazıldı @ 23:05:42 ----------

ayrıca sensation ı benchmark'ta ben mi göremiyoruuum yoksa gerçektende yok mu :ehe

izo37

izo37

Üye
    Konu Sahibi
teste gerek varmı ekran konusunda bile fark var samsung kendisi üretebiliyo htc kime yaptırıyor sizce? ayrıca sensation dediğin cihazda 768 mb ram var samsungta ise 1 gb ram var inceledim onuda saol genedede evoda ise kart yok takılmıyor amerikada kullanıyolar diye biliyorum yani anlıcan durum bu.

siliman

siliman

Üye
izo37 htc dünyanın en iyi telefon üreticisi :D

Üst Alt